Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
mają swoje mieszkanie komunalne, większość ludzi uzyskawszy pełnoletność nawet tego nie ma tylko r*****i się w wieku 15 lat a ich dzieciaki to kto utrzymywał ? bidul w pierwszej fazie a teraz pewnie mops pomaga a zauważyłam że ktoś bardzo slusznie spostrzegł mianowicie zawsze wygrywa ta rodzina która najwięcej beczy noł koment :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka zazdrosc, a wdziales w jakim komunalnym mieszkaj? I skad mozecie wiediec, ze z mopsu korzystaja. Naucz sie ogladac ze zrozumieniem. Poczytaj dobrze na ich temat a nie biadolisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak widzieliśmy w jakim komunalnym mieszkają! jedyną wadą jest to, że ich sypialnia nie ma okna (zresztą sami tak mówili) więc spadaj z tą obroną bo ci ona nie wychodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam sobie zaprzeczasz najpierw mowisz,ze sa biedni i korzystaja z mopsu a potem piszesz, ze jednym zarzutem w ich mieszkaniu byl brak okna w ich sypialni. zglos sie do trzeciej edycji i zobaczymy jaki bedziesz madry, nie ty bys nie mial na tyle odwagi. Zazdroscisz uczestnika, ze moga wygrac swoje wymarzone mieszkanie i dostana je za darmo. Taki jest nasz narod nic nie zrobia dla siebie nie zawalcza o siebie i o to zeby w zyciu bylo lepiej, tylko siedza i krytykuja z zazdrosci ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po 1. to nie ja pisałam o mopsie po 2. nie mam im czego zazdrościć bo swoje mieszkanie już mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie uwierzę że w rodzinie z bidula on pracuje i utrzymuje samodzielnie 4 osobową rodzinę plus czynsz za mieszkanie wiadomo że ma wsparcie mopsu lub innych organizacji wspierających ludzi po domu dziecka takich bajerów to mi nie wmówisz w dodatku co jeszcze będziesz wciskać ? może kasę na remont mieszkania komunalnego tez sam zarobił ? akurat w tym się orientuję i wiem że po opuszczenia bidula dostają mieszkanie i pieniądze na remont a jak zmajstrowali dzieciaki to mieli tych pieniędzy więcej pfffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
04.11.13 Zgadzam się, tylko czy to tutaj możliwe ? powątpiewam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
04.11.13 stuknij się w bańkę aż zadudni. Płacze ktoś kto nie jest wyrachowany, cwany , kto emocjonalnie podchodzi do sprawy , proste i gruboskórne osoby tego nie zrozumieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasnee Polska to niewątpliwie taki kraj, gdzie władze troszczą się, aby nikomu pieniędzy nie zabrakło, a nasz premier biega od miasta do miasta i pyta czy przypadkiem czegoś nie potrzeba, bo jakby co to on pomoże położyć kafelki. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
04.11.13 ich nie interesują szczegóły, oglądanie ze zrozumieniem, czepia się czegoś i jątrzy jad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
04.11.13 Skoro swoje mieszkanie już masz to daj innym spokój w walce o swoje !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
04.11.13 Te zmajstrowane dzieci za kilkanaście lat będą pracowały na Twoją emeryturę, bo sam nie pomyślisz o dzieciach, zadowolisz się jednym i duma Cię rozpiera, taaaak teraz napiszesz o gromadce która biega po Twoim mieszkaniu ? :) milcz milcz jak najdłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jurorzy chcą udupić Jurka tylko nie widzą tego że sami się udupiają ośmieszając się brakiem wiedzy na temat wnętrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość 04.11.13 No i Wojtuś nam się chyba objawił zmęczony komentarzami na swój temat :) Zdradziło Cię chłopie dwie rzeczy: stonowany milutki styl pisania niby o DD i innych. ALE !!! Tylko swoje imię napisałeś z dużej litery :) Oj nie szanujesz swoich rywali :) Pewnie jesteś w finale. Po tym jak Ci Ryjki miejsca ustąpiły jurorom głupio Cię było wywalić, bo ich poświęcenie poszłoby na marne :( Sprytne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oglądam wszystkie mieszkania uczestników i nie wdziałam przedpokoju Kuczwary jest wstawione jakieś badziewie a tak go wychwalali pamiętacie ciekawe co tu jest grane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no no właśnie widziałam to jest zastanawiające :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też obserwuję chęć pokazania Jurka w złym świetle już pisałam o tym - bardzo mi sie podoba łazienka Jurka i Rodzynek wytknąl mu złe wykończenie i kamera pokazała zbliżenie listwy znad której wypłynął klej lub silikon manipulacja gigantyczna no i co z tego że tam wypłynęło ? jakbym poszła do mieszkania bidula i porobiła foty z zoomem to dopiero by wyszła fuszera, a nawet bez zbliżeń widać, wykładzina na balkonie , koszmar i dno rodzynkowa chce bardzo udupić Jurka, myśle że on wie że ten program to czysta manipulacja ale nic nie powie , podpisali umowę notarialną i koniec a na fb ludzie piszą tak jak tvn chce, aż żal tego czyta tutaj widzę bidul się broni i wyzywają , a Ewka jest wredna aż już jej się ta wredność na mordzie wypisała mam tylko nadzieję że im się nie uda ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
04.11.13 ale ja nikomu nie zabraniam walczyć o mieszkanie! O co Ci dziewczyno chodzi? Nie lubię DD chyba mam takie prawo?! i nie chodzi mi wcale o ten ryk jaki odwala Ewka ale o tandetne i niedokładne wnętrza, po prostu mi się nie podoba to co oni robią i tyle! Wejdź na stronę BOD i spójrz na te koszmarne fugi jakie odwalili na korytarzu i ta piaskownica dla dzieci, które chodzą już do szkoły! Z komórką też się nie popisali, zero pomysłu ale ich oczywiście nie skrytykowali, tylko Piwnicę! Gdyby jurorzy byli obiektywni to i odczucia widzów byłyby zupełnie inne. A takie faworyzowanie na siłę właśnie tak się kończy! W 1. edycji było podobnie z jedną rodziną, i ku ogromnemu zdziwieniu to nie oni wygrali, tu może być podobnie! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie lubię tych domu dziecka ta laska ma coś wrednego w twarzy ma wredną szczękę coś czuję że ona jest fałszywa mam nadzieję że nie wygrają:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyobrażacie sobie jak bidul dojdzie do finału i głosowanie na żywo będzie przecież ona się zaryczy w histerię wpadnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
05.11.13 gość Co masz na myśli, o jakiej rodzinie mówisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja lubię DD Fajną rodzinę tworzą. Dbają o dzieci, szukają poprzez program możliwości pozyskania nowego mieszkania a nie siedzą zapici w starej kamienicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
05.11.13 ----> masz rację i to im się chwali ale nie uważasz, że takie zachowanie powinno być normą? czymś oczywistym nad czym w ogóle nie powinniśmy dyskutować? 08:34:12 ---> chodziło mi o tą rodzinę z chorym chłopcem, choć oni akurat fajne mieszkanko zrobili ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Ja też od razu pomyślałam, że to pisze Kuczwara lub ktoś od niego. Napisał żeby kibicować czwórce , nie wymienił Jurka ? Sam się zdradził menda jedna. Szmaciarz cwaniakuje i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuczwara to bydło skończone. Jest wulgarnym i agresywnym typkiem, który przed kamerami udaje miłego i spokojnego. Lał żonę czym popadnie i w domu wieczne były awantury wszczynane przez niego. Ale ludziska mało wiedzą, więc można grać. Zobaczycie jak zaraz mnie pojedzie jak to przeczyta. On dobrze wie, dlaczego musiał uciekać ze swojej miejscowości. Dla mnie to szmata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kuczwara wygląda na chama i nie szanuje kobiet, dla niego to towar który ma słuzyć na gębie ma wypisane , od razu można poznać człowieka np w 1 edycji gdzie wygrał Piotr, może nie byłam jego fanką ale on jest prawdziwy, skromny i taki niepewny siebie co dodało mu uroku a Kuczwara to cham i prostak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci z Bidula to są dopiero przebiegli ludzie założę się że pieką ciasteczka rodzynkowej i płaczą jak bobry:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też uważam, że to prostak , aż wieje od niego chamstwem. Widać jak wychował swoje córunie, a raczej nie wychował. Uważają, że wszystko im się należy: mieszkanko i dziewczyna dla niego, z której zrobią służącą. A on taki piękny jak książę z bajki . Za sam ryj powinien dostać 25 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jurek powiedział w zajawce następnego odcinka, że żałuje, że nie zrobił tak jak Ryjki. Myślę , że on też miał już dosyć tej śmiesznej rywalizacji i faworyzowania. Nie czuł się doceniony i odechciało mu się walczyć. Wcale się nie dziwię. Każdy kto ma honor dałby sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×