Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
campari34 - bacznie sie przygladam, od pierwszego sezonu sie fascynuje i zauwazam duzo szczegolow, nie tylko w mieszkaniach ale i w ocanach jury. I np dzisiaj zrazilam sie bardzo za 'katalogowe' wnetrze Wojtka...dzisiaj to był minus, a w pierwszej edycji chwalono karoline i jej rodzine, za katalogowe wnetrze, jury juz nawet nie udaje, ze sa w tym programie jakiekolwiek zasady oceniania. i powiem jeszcze, ze ja nawet lubilam goske rozenek, ale tak nachalnie broni tych z DD ze nawet kiedy Natalia zaczela krytykowac ich kuchnie i zobaczyla mine Rozenkowej to od razu zeszla z tonu.. presja czy co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni są pod skrzydłami Rozenkowej więc wiadomo co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
06.11.13 -brechtam sie jak norka z tego komenta buhahahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli tak jest jak piszesz to pieczarka ślicznie urządziła z mężem swoją kuchnię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę żę Rozenkowa gwiazda tvn , ma duży wpływ na wszystko. Pewnie może sobie nawet wybrać skład jury. To ona decyduje kto wygrywa i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto taki ? Rozenkowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żal mi się zrobiło tej dzisiejszej historii z Wojtkiem,chłopak się stara,sam wszystko robi, nie ma żadnej kobiety która mu doradzi jak urządzić, a tu ocena że katalogowe wnętrze, jak dla mnie kuchnia super , a komisja strasznie stronnicza ze swoimi faworytami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem decyzji jurorow! Beznadzieja przestaje ogladac ten program kuchnia Wojtka byla sliczna juz nie mieli sie do czego przyczepic to powiedzieli ze katalogowa dezyzje swoje uzalezniaja od tego czy kogos lubia czy nie!jury do wymiany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmanitaMuscaria
taaaaaa, rozenkowa duza i ladna :D ihaaaaaa nieee, rozmawiamy o kuchni Magdy i Pawła (nie lubie okreslenia pieczary mimo, ze jest smieszne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Wojtek nie wejdzie do finału to ja tam żadnego SMS nie wyślę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki Jurek zaradny. Pierze, sprząta, gotuje, krawaty wiąże, usuwa ciążę. Może niech Rozenkowa się za niego bierze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powodem tego że odpadają fajni dobrzy ludzie jest trzymanie na siłę bidula przez Rozenkową podobała mi się kuchnia Wojtka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy zjedli te wszystkie pączki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozenkowa powinna dostac oscara-co jak co aktorka z niej pierwsza klasa,ogladacie czasem ppd? z jakim przekonaniem ona tam papier toaletowy reklamuje...;-D no ja bym tak nie potrafiła-zaraz oplułabym kamerę:-D a tej nawet powieka nie drgnie... dobra rada dla uczestników bod-pamietajcie kolorowy papier odmieni wnetrze waszej łazienki a wy tyle czasu spedziliscie na doborze płytek...niepotrzebnie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tego nie rozumiem . Może nie przepadam za samym Wojtkiem, ale jego kuchnia była najładniejsza i najbardziej przytulna. Kwiaty, naczynka na półkach i chyba jako jedyny dał kolorek na ścianę. Taką kuchnię chciałabym mieć. Uważam, że niektórych kuchnie były właśnie puste, zimne i katalogowe. Tylko meble, blaty i podłoga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawiązując do Wojtka - trochę przesadnie się przyczepili. Dlaczego Rozenkowa obrończyni uciśnionych nie pomyślała, że chłop jest sam, wychowuje dwie córki i może nie wiedział jak urządzić kuchnię? Pomniejszył kuchnię, bo wydzielił sobie kąt do spania, chciał żeby córki miały własne pokoje. Dlaczego tego nikt nie dostrzega? Nie odwalił wiochy jak DD z podłogą ala betonową i tym kwiecistym wzorem na meblach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co dziś się dzialo, bo nieogladalam a nie ma jeszcze powtorki?a nie mogę obejrzeć na tvn player bo nie mieszkam w pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogladałam to jak Rozenkowa daje wykład jak dobierać papier toaletowy do wystroju łazienki, jak pokazuje paluchem wzorki na papierze i mega przekonanie, gada jakby conajmniej była sędziną w sądzie, sama to zapamiętałam, ha ha ha :D masakra i ona takie kity ludziom wciska mając mega poważną minę i zaangażowanie w mówieniu , brecht

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko fajnie ale nie było zajawki na przyszły tydzień czyli od przyszłego tyg. Program na żywo będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiecie co miało na celu "wywalenie" Kuczwary ? a no jedynie wzbudzenie listosci bo teraz ludzie beda go zalowac i znajdzie sie w finale z poteznymi szansami na wygranie. ale musi uwazac bo ma rownie poteznych przeciwnikow -dd. w pierwszej edyci tez ten co wygral mial wyleciec po kuchni - pamietacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli ryjki ustapili miejsca kuczwarze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba przyznać że całkiem bystre córeczki Kuczwary z tym tortem i urodzinami. Specjalnie zrobiły poruszenie w programie i chciały, żeby wzruszyć uczestników i zbliżyć ich do siebie. Zarzuciły przynętę jak to się mówi. A Ryjki dały się złapać niestety. No No pogratulować pomysłu. Założę się że niejeden uczestnik miał urodziny przez te czas ale nikt nie robił z tego wielkiego halo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga Wojtek zmienia taktykę. Teraz mówi o sobie że jest bardzo skromnym człowiekiem i nie lubi się chwalić. Ale niestety sam sobie przeczy, bo skromny człowiek nie mówi o swojej skromności. Poza tym w ostatnim odcinku chwalił się jaki z niego super hiper ekstra fachowiec hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kuchnia tego kuczwary ładna, czepiacie sie do obrzydzenia tych z DD a wasze teorie spiskowe sa godne pożałowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.29. Prawda. Po DD też specjalnie jadą żeby ludziska ich żałowali. Mają wszystkich za durni jak widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.29. To prawda. Po DD też jadą żeby ludziska ich żałowali. Widać system działa bo nawet tutaj już żałują Wojtusia. A mnie on nie wzrusza i nadal go nie lubię. Będę mieć takie zdanie do końca programu. Żal mi tylko Ryjków bo dali się zmanipulować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak po nim jechaliście. Kluski,szambonurek itp. i nagle żal was dosięgnął ???? Jednak telewizja ma wielką moc. Szczególnie tvn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda i Paweł w finale. niestety nie wygraja bo za fajne to ich mieszkanko. lakomy kasek dla dewelopera a wlasciwie jego klientow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Intersuję się wnętrzami i Wojtek był dla mnie zwycięzcą. Kuchna była przepiękna. Niestety u Gorów to coś - minizlew to pomysłka - samam mam 4 dzieci to wiem co mówię. Czasem czegoś nie można umyć w zmywarce. Czasem się do zmywary nie zmieści. DD - wyspa to pomyłka razy dwa. Przy dzieciach może im garnek z wrzątkiem spaść z każdej strony na głowę. Kuchnia Ryjków i Jurka po prostu brzydkie. Oni odstawiają kicz przy każdym temacie. O ile Ryjków kocham za ich charakter to nie czarujmy się - w dziedzinie urządzania wnętrz to kicz. W poprzedniej edycji martwili się że rama z muszelek będzie się babce kurzyć. Ci dali cały dom w sztucznych kwiatach a jurorzy o kurzu ani słowa. Tyle w temacie. Podziwiam Wojtka bo jest bardzo, bardzo zdolny, pracowity i skromny. Głupie pytanie - skąd bierzesz pomysły? Kto nie bierze pomysłów z internetu w tych czasach. No chyba, że tak było ustalone żeby dodać dramatyzmu. Powiedzieli Rojkom, że nie mają szans niestety niech odejdą z honorem i zrobili akcję. A Wojtka wkręcili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×