Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
dokładnie i to samo wpajają swoim dzieciom że im się nalezy : najpierw jedno, drugie potem 3...4... potem dzieci powielają ten sam schemat i rośnie pokaźna armia pijawek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak z pokolenia na pokolenie.Rodzice na utrzymaniu państwa. Dzieci tych z DD taż będą jęczeć że mieli rodziców z domu dziecka. Ale to właśnie wychowankowie DD dostają wyprawkę i mieszkanie chociaż teraz trochę dłużej się czeka. A taki co ma rodziców nie raz opuszcza dom rodzinny goły bo rodziców nie stać na pomoc i musi dorabiać się od zera. Dlatego jak słyszę skomlenie tych z DD to szlag mnie trafia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale piszą już na fejsie więcej na ich temat ludzie zaczęli głosno pisać że bidul ma odpaść bo mają ich dosyć i bardzo dobrze .szkoda tylko że wichura poblokowała wszystkich macie ktoś wejście na jej komentarze ? wklejcie tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wichura chwilowo nic nie pisze :D Chyba zamknęła się w sobie albo czeka aż wszyscy o niej zapomną i dopiero wtedy pojawi się ponownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym piszecie taka tragedia, że byli w domu dziecka? A przecież można być niby w normalnym domu... a ma się PIEKŁO. Ja tak miałam, neurotyczna znęcająca się matka. Zawsze w rodzinie musiał być kozioł ofiarny - albo ja, albo ojczym albo siostra. Biła, wszystko zależało od jej humoru, ten na kogo się uwzięła nie dostawał nic do jedzenia i siedział sam zamknięty w pokoju. Tak było, ale na szczęście już wyszłam z tego patologicznego domu - nie oczekuję od Państwa mieszkania. Spłacam kredyt hipoteczny, pracuję.. Nie chrzańcie głupot, że im się należy. Własny rodzic, który skazuje Cię na tortury psychiczne i fizyczne przez 18 lat życia, i to jest taki high-life?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i na pewno DD mają zniżkę w czynszu albo płaca jakies smieszne grosze a my płacimy zawsze za wszystko a niektórzy płacą za wynajmowane mieszkanie 1200 zł + opłaty i tak ludzie żyją, pracują i nie maja nic od rodziców pomimo że ich mają pracują, dzieci utrzymują samodzielnie , jak pracodawca ich oszuka to nie maja na opłaty i nie maja co dac dzieciom na obiad i tak ludzie żyją a roszczeniowy bidul nie ma takich zmartwień , bo bidni, bo dom dziecka , "sieroty " jak ktos napisał PASOŻYTY a nie sieroty, u których wykształcono mniemanie że im się należy bo są z domu dziecka i oni sami maja takie przekonanie inni jak są młodzi to się uczą i zakuwają żeby do czegoś dojść i mieszkają z rodzicami w zagrzybionym mieszkaniu z piecem kaflowym a ci bzykali się w zakamarkach domu dziecka i dzieciaki robili w slepej chcicy a póżniej NALEŻY SIĘ to , NALEŻY SIĘ tamto bidul VON !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast się pieprzyć po kątach mogli się uczyć, kto im bronił? A tak wyszli niewykształceni z przekonaniem, że im się należy, bo zaznali krzywdy. Drodzy ciekawe czy Wy tyle świata zwiedziliście co dzieci z domu dziecka? One co roku mają wyjazdy wakacyjne. Niech nie przesadzają, bo na start mają więcej niż przeciętna osoba, która wyjdzie z rodziny. I w imię czego? Bo są z domu dziecka? Tą samą kartą chcą grać to w Bitwie o dom, ale my już przejrzeliśmy ich lisie zamiary. Ciekawa jestem czy ta Ewa w ogóle pracuje, bo dzieci wcale takie małe nie są, mogą iść do przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa i Kamil wygrają mimo ,że nie zasłużyli...Mają największe szanse bo wzbudzają litość z tym domem dziecka itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zboczę z tematu ale opowiem Wam historię moich sąsiadów. Ojciec popełnij samobójstwo a matka krótki czas po tym znalazła sobie faceta w Niemczech i do niego wyjechała, oczywiście bez dzieci bo one tylko zawadzały! W Polsce zostało dwóch małoletnich braci z pełnoletnią siostrą (niby pod jej opieką), siostra znalazła sobie faceta i zostawiła chłopaków samych sobie a ci jak się możecie domyśleć zeszli na złą drogę. Mieli 15 i 16 lat więc czynszu też nie płacili bo w głowie były im tylko imprezy. Kilka lat temu ich eksmitowano i żeby nie wylądować na ulicy to poszli do wojska. Tam się uspokoili, wydorośleli ale tak na prawdę nie mieli do czego wrócić... i to jest dopiero smutna historia :( jakoś sobie poradzili, jeden z nich ma już żonę i dziecko... obaj pracują, żyją na wynajmowanym mieszkaniu ale nigdy nie narzekali i nie mówili, że im się coś od państwa należy! To jedna z wielu smutnych historii, na których tle DD ma prawdziwe eldorado! Dlatego tak bardzo wkurzają mnie ich narzekania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest nowy filmik " Nerwowe remonty u Jurka". To już wiadomo że następny on wyleci. Teraz zięć Grzesiu strzelił focha. Zmęczenie, nerwy, pośpiech robią swoje i na pewno trudno jest wytrzymać. Jurek ciągle go dołował i chłopak miał już dość. A tak w ogóle ten program wpływa negatywnie na relacje rodzinne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na stronie BOD jest napisane, że Ewa jest kelnerką i baristką a Kamil pracuje w firmie sprzątającej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dlaczego nie piszecie na fejsie co naprawdę myślicie o DD ? Naprawdę nie ma się czego bać. Niech wiedzą oni i tvn co ludzie myślą. Na razie popierają ich inni znajomi z DD. Jest tego dużo.Ale są już 2-3 negatywne komentarze. Jeden nawet ostry i dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.12. Kamil w firmie sprzątającej ? To już wiadomo dlaczego Rozenkowa tak go lubi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja pisze co myślę na fejsie a co mi zrobią klapsa mi dadzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam fb a skopiuj mi ten najostrzejszy koment o DD z fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bidul wypad do domu WIEM ŻE CZYTACIE TEN TOPIK zapewne siedzicie na laptopie i śledzicie wpisy powiem wam tyle WSTYDZIĆ SIĘ POWINNIŚCIE że na litość chcecie lud,i brać won do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jurek na finał a Rozenkowa niech się zatrudni u Kamila i tam pokazuje swoje popisy w sprzątaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dlatego Rozenkowa włazi biudulowi w d**ę liczy na etat u Kamila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy jestescie wszyscy nie powazni. Na tym forum siedza,albo dzieci, albo bezrobotni i stad ta zazdrosc i nienawisc u was. od samego rana do poznej nocy komentujecie kazdego uczestnika co oznacza, ze nie macie w domu nic do roboty. Jakby kazdy z was mial rodzine to by sie nia.zajal. nie pisal bzdury. Drogie dzieci wezcie sie do nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.57 a ty tu przez przypadek wpadłaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdd
pracowałam w dd,dzieci mają do perfekcji opanowaną sztukę manipulacji ludzmi i kodeks karny! wyjazdy,sponsoring,paczki,markowe ciuchy! do nauki zero chęci,pokoje robione przez sprzątaczki,żarcie z kateringu!! im sie należy i już.k***a nic nie wiedzą o życiu! jak im podpadnie wychowawca to masz przej****e! owszem są maluchy ktore mają smutek w oczach,ale to jednostki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No proszę ile się można dowiedzieć od lud,i:Dtych z bidula szlak musi trafiać jak czytają ta komentarze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam praktyki w domu dziecka i mieszkała tam 15 letnia dziewczyna która miała 8 miesięczną córkę, też zrobione dziecko z kolegą z domu dziecka i ona się uczyła, jeździła do szkoły i przyprowadzała dziecko do sali, do opiekunek które cały dzień zajmowały się jej córką, karmiły , przewijały , ubierały a ta była w szkole a po szkole jeszcze szła gdzieś z koleżankami ciekawa jestem która matka ma taką komfortową sytuację, rodziny muszą same zarobić na dziecko a ta miała darmowy byt i opierunek, darmową opiekę, mieszkanie w dodatku dzieciaki maja mnóstwo rzeczy od sponsorów i nawet zaznaczają co chcą, nie jest tak że przyjmują wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pamiętacie jak ona opowiadała że w ich mieście było wielkie poruszenie jak ona w ciążę zaszła i że jej chcieli odebrać dziecko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie brednie to może se wciskać nieuświadomionemu społeczeństwu, które mysli że dom dziecka to bieda i dzieci nie mają jogurtu albo cukierka i sroga kadra,która chce zabrać dziecko buhahahahahahahahahaha...... obraz instytucji niczym z lat przedwojennych , jak z horroru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wam wszystkim zal d**e sciska malolaty, hejterzy masakra. Lepiej sami wezcie sie roboty a nie wiecznie tylko na kogos najezdzacie. Co ci ludzie wam zrobili. Widac ze tu same gowniarze siedza z podstawowki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.28 ,wypraszam sobie mam38 lat i też nie lubię tych z bidula działają na mnie jak płachta na byka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja firma wspomaga finansowo jeden z domów dziecka. My zbieramy pieniądze, a od tych dzieci z domu dziecka dostajemy listę tego, co chcą. Na liście są bluzy, dresy ze wskazaniem marki - adidas, nike etc... odtwarzacze muzyki MP4 , Apple. Oczywiście kupujemy takie rzeczy jak chcą... Bieda nie skwierczy w domu dziecka, ludzie im finansują różne kosztowności właśnie w celu zrekompensowania tego, że nie mieszkają z rodzicami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację, żal mi d**ę ściska, że ja będę spłacać kredyt hipoteczny 30 lat, a oni robiąc z siebie ofiary losu dostają wszystko za free.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie nie wydaje wam sie, ze TVN przyjal strategie propagowania chamstwa, uszczypliwosci, gwiazdorzenia i ogolnie dzialania ludziom na nerwy? Popatrzcie na jurorow Bitwy o dom, pania Gessler czy narratora w Kuchennych rewolucjach, itd. Brak szacunku do kogokolwiek i czegokolwiek, czy oni naprawdze wierza, ze to sie moze sprzedawac na dluzsza mete? Ja na to patrzec nie moge, meczy mnie to po pewnym czasie. Z programow "wnetrzarskich" juz chyba wole Nasz nowy dom na Polsacie, za pania Dowbor nigdy nie przepadalam, ale teraz w porownaniu z innymi zaczynam ja lubic. Ten program jest przynajmniej sympatyczny i nikt nikogo nie obraza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×