Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
bingo bingo ;0 masz racje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego ktoś wszystkich krytykujących DD podejrzewa o zazdrość. Ja im niczego nie zazdroszczę tylko działają mi na system i kropka.Chociaż jak tak się zastanowić to można by pozazdrościć im tylko jednej rzeczy. PRZEBIEGŁOŚCI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdziwych sierot w Domu Dziecka jest tylko niewielki odsetek. Większość dzieciaków ma rodziców z którymi utrzymuje kontakt, jadą do domu na święta, ferie itp. Chodziłam do klasy z dziećmi z DD. Mieli śliczne ubranka, przybory szkolne, i chociaż mieli ogromnego lenia do nauki to nauczyciele i tak dawali im fory i przepuszczali dalej. Zawsze byli lepiej traktowani. A na ferie zimowe i wakacje mieli różne fajne wyjazdy. Pamiętam że wyjeżdżali do Szwajcarii na ferie. Biedactwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość z14.53 brawo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszcie jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ostatnim odcinku jak zobaczyłam miny DD podczas gdy Rozenkowa mowiła do Ryjków "czy zdajecie sobie sprawę co robicie ?" ale DD maja miny :O tacy pewni siebie, że ich to nie dotyczy, słuchają i jakby byli z boku, oni maja załatwiony finał za to że są , jaka kuchnia by nie była - czy za mala wyspa, czy za duża wyspa, czy podłoga w kwiaty, centki tygrysie to i tak przejdą dalej bo nikt nie wyrzuci dzieci z domu dziecka ,to tak samo jak w bajce rysunkowej gdzie jeden stojąc przed rywalem który chce go uderzyć- założył na nos okulary i mówi "chyba nie uderzysz osoby w okularach ?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D dobre to z tymi okularami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka233333
Chyba najbardziej lubiłam ,, ryjków"szkoda,że odpadli.... Ale najlepiej urządzone mieszkanie mają Mikołajczykowie, średnio ich polubiłam ,ale tak całkiem obiektywnie to oni jedyni zrobili to naprawdę w gustem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka233333
a irytują mnie Ania i Gor , poza tym mają fatalnie uzrądzone mieszkanie, brzydko i mało funkcjonalnie i Jurek Pach tak samo...powinni byli odpaść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak samo uważam, Gor ma niefunkcjonalne mieszkanie i dziwi się że go krytykują :D bo on myślał że będzie zachwyt, bosz.......płyty do gotowania nikt nie widział ? i czym się fascynować ? zlew w kuchni to porażka , Jurka lubie ale jego mieszkanie też nie jest praktyczne, najlepiej Mikołajczykowie, choc mieli wpadkę w łazience ale nikt nie jest idealny, ten się nie myli co nic nie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polubiłam córkę Jurka Klaudię. Taka spokojna, skromna i fajna dziewczyna. A przecież też mogłaby biegać i chwalić się czego to nie potrafi. A miałaby z czym bo ma naprawdę talent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jurek z pomysłami pierwsza klasa a nie te nudy katalogowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozenkowa powinna zatrudnić się u Kamila w firmie sprzątającej i w sklepie wszystko po 5 zł Zrobiła tym sklepom reklamę nie ma co ale z niej jest tandeciara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam was czytać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Uwielbiam was czytać smiech.gif"- nie posikaj sie przypadkiem z tych emocji:O towarzystwo wzajemnej adoracji sie znalazlo bo maja po kim jezdzic-to takie polskie niestety. I od razu mowie,ze nie ogladam tego regularnie,nikomu nie kibicuje,nudzi mi sie dzisiaj wiec sobie czytam pierdloly na kafeterii;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że Baśka Wichura z córką Weroniką Machula lajkują komentarze na FB :) Wychodzą zaburzenia psychiczne mamuśki. Najpierw pisała o Ryjkach, że są tacy super ... nie owijają g*** w bawełnę a teraz lajkuje, że ktoś napisał: oddali bo to komercyjne zagrywki, a wy się slimaczycie ze to dobry uczynek... robią wam z głowy siano ale wam w to graj..Tak samo jak robi to polski rząd... tu ci damy 50zł a tam ci zabierzemy 51 jupi, ciemnota ludzka nie zna granic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciuryło wichura pewno się nudzi i czyta już nie ma gdzie komentować bo wszędzie ją bluzgają to tu jako gość postanowiła poszczekać:( ps. Uwielbiam was czytać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciurtło wichura niedojrze sama głupia to jeszcze dzieci w to wciąga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żenująca baba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda i paweł powinni wyleciec ,ci to cegła i cegla i te jej okulary hahahha ale wygląda i wiecznie ta mina i strach w oczach !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może z konta córki wichura czyta te komentarze na swój temat hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieszni jesteście że takie bzdury wymyślacie byłem na fb i nic nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Były lajki Wichury i jej córki Weroniki, ale widocznie nas czytają, bo już ,,odhaczyły" lubię to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak - LUBIĘ TO wcześniej były pod komentarzami Łukasza March w wątku: Tomek "Ryjek" Kosewski tłumaczy w DDTVN, dlaczego podjęli z Elizą decyzję o oddaniu swojego klucza Wojtkowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak - LUBIĘ TO wcześniej były pod komentarzami Łukasza March w wątku: Tomek "Ryjek" Kosewski tłumaczy w DDTVN, dlaczego podjęli z Elizą decyzję o oddaniu swojego klucza Wojtkowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo wichura myśli że wszyscy na jej komentarze czekają jak na zbawienie ze jak ona napisze to wszyscy chłoną jak gąbka jej wiedzę i zostaje im to wryte w pamięci i nawet jak ona swoje mądrości wykasuje to wszyscy ją pamiętają i tak i wiedzą że ona wie lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Baśki Wichury
Jak Pani może jeszcze dziecko w takie coś wciągać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słuchajcie a ile te jej dwie wspaniałe córki mają lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się wydaje, że ona się zalogowała z konta córki celowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wichura napisała wypasiony komentarz na fb Nasz Nowy Dom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×