Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
Niedawno przeczytałam w wywiadzie, że natalia wynajmuje mieszkanie bo jej samej nie stać na zakup. Wywiadu udzieliła osobiście jakiemuś portalowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się podobał jej dom a kuchnia była fajna bardzo ładna przestrzenna kolory mebli też ładne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne miała okna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natalia kuchnie ma super, ale ten blat roboczy to taki malenki, ze ledwo sie tam pomiescila. A Szpak hehe....Szpieg z Doliny Deszczowcow hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bidul w*********ć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czym dokładnie się Gor zajmuje, ale ta jego żona Anka jest ponoć fryzjerką. Aż obrzydzenie mnie bierze jak pomyślę, że miałaby mi coś robić przy włosach. Po pierwsze obydwoje pracują i teściowe muszą im kredyt na dom spłacać? Po drugie brak kasy brakiem kasy, ale im chyba takie standardy życiowe odpowiadają. Kojarzą mi się z taborem cygańskim, żyją licznie w przyczepie kempingowej, koczują w sąsiedztwie inwestycji :P Ktoś na stronie BOD pisał, że Gor powinien mieć kulinarny program jak Makłowicz, aż strach co z higieną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie da sie was czytac. co ci ludzie wam zrobili? ten sie nie myje ten taki owaki itd. kultury troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak idą do TV i pokazują jak niechlujnie żyją to nie dziwota, że taki komentarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle się naczytalam o tych z domu dziecka że ich też nie lubię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jurek teraz na pewno odpadnie, słowo. Jest z mojej miejscowości i już się rozniosło jakoś. Wiecie jak to jest, powie się tylko rodzinie i zawsze jest jakiś przeciek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczy ze pochwali się jakiegoś uczestnika i już lawina niesamowitej krytyki w stronę tego uczestnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eee tam ja w poprzedniej edycji zalicz. out dosyć późno i nikt nie wiedział ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeście się uczepili tych z DD :/ Każdy tam ma jakąś łzawą historyjkę, bo taki jest wymóg programu. Jak można pisać, że życie w DD to sielanka, bo nie trzeba się o nic martwić i wszystko ma się podstawione pod nos? Według mnie są bardzo zaradni. Zostali rodzicami jako nastolatkowie, nie mieli żadnych wzorców, a córki widać, że są szczęśliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co te emocje jak tabelka wszystko mówi. Teraz odpada Jurek. Później DD bo organizatorzy wiedzą że mają dużo przeciwników. Wojtek nie wygra bo byłoby głupio że znów wygrał samotny ojciec. Mikołajczykowie też nie wygrają. Niby przez cały program są faworytami ale to dla zmyłki :-) tak przeważnie jest. I Gor wygrywa mieszkanko. Na pewno dlatego że są spoko, nie kłócą się, mają dzieci no i on coś potrafi zmajstrować ( oprócz dzieci). Lepiej niech on sobie wygra niż DD. Podoba mi się takie zakończenie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gor wygra również dlatego , że telewizja będzie chciała pokazać , iż Polacy nie są rasistami i ksenofobami. A do następnej edycji zgłosi się Murzyn, Chińczyk i Indianin ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wszystko racja ale wydaje mi sie że Rozenek wykłóci dd w finale na miejsce Wojtka bo broni ich strasznie od początku a ludzie będą głosować a jak wiadomo przez akcje z kluczami tysiące będą głosowały na wojtka a historia z 1 edycji nie może sie powtórzyć bo będzie nudno i spadnie oglądalność ps. ploty sie roznoszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na sms-ach dla dd też dobrze zarobią bo mają historie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozenek strasznie próbuje pozbyć sie Wojtka bo to jest konkurencja dla dd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tego jeszcze brakowało żeby mieszkanie w Polsce wygrał jakiś ciapaty z ciapatymi dziećmi, w dodatku brudasy :( to nie ma juz Polaków normalnych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze chciałam żeby mieszkanie wygrała normalna polska kochająca się rodzina z dziećmi , która nie ma tyle szczęścia w życiu i nie maja perspektyw na mieszkanie ale widać to się nie spełni po raz drugi, w 1 edycji byłam za inferno a teraz tez już nie ma rodziny, jest ciapate, małżeństwo bezdzietne,facet z kryzysem wiekowym, samotny ojciec i szczwane lisy leniwe z domu dziecka :( ani jednej normalnej rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za tą kuchnię, pokój dla córki te flejtuchy nie mogą wygrać. Poza tym oni i tak spieniężą to mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to znaczy CIAPATE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam tak samo, nie mam rodziny, której kibicuję. Wybieram mniejsze zło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciapate to taka rasa brudna, ciemne, ciemne włosy, niechluje, najczęściej tak się mówi na turków i rumunów, arabowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciapate albo bułgary się na takich mówi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo cygany, ci ludzie to własnie mają w domu niechlujnie, dzieci które latają gdzie popadnie bez ładu i składu, mieszkają w jakiś taborach, przyczepach, slumsach oni to mieszkanie zamienią w syf po jakims czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli logicznie myśląc mieszkanie piwnica powinna wygrać nie patologia obydwoje pracują nieźle zarabiają znaczy czynsz płacić regularnie będą :D puki co bez dzieci są to i syfu na klatce nie będzie i wrzasków żadnych czy to deweloper pod uwagę będzie brał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pisałam że chciałam żeby wygrała normalna polska rodzina z dziećmi , w 1 edycji zależało mi żeby wygrał inferno a teraz nie jestem zwolennikiem ŻADNEJ rodziny , nie podobają mi się, dzieci można mieć ale nie jak ciapate, brud, syf i ubóstwo, no chyba było widać co zrobili z domem który spłacaja ich rodzice ? bo było powiedziane że rodzice spłacają a on nie ma z czego tym rodzicom dać bo rodzice wzięli kredyt na siebie czy ty jako kobieta żyłabyś w takim syfie z dziećmi ? no sory ale ja bym ogarnęła trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gor nie nadaje sie do mieszkania w bloku z takimi rozwydrzonymi dzieciakami. Ten jego synek to lata i skacze jak malpa ( chyba po to ten malpi gaj odwalili w przedpokoju ). Niech najpierw doprowadza do porzadku ten dom w ktorym mieszkaja, a nie do programu sie pchac. Zreszta po tej kuchni powinni wyleciec. Jak im malo domu, to jeszcze przyczepe maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×