Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
wieżę jej nie ciągnijcie jej za język powiedziała ile mogła w takim bloku potem można mieć z sąsiadami nieźle przesrane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najpierw piszesz, że mieszkasz z nimi w bloku i to sa mieszkania tbs teraz piszesz, ze oni komunalne a ty tbs to jak to mozliwe w jednym bloku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem co takiego pięknego było u Boguszewskich, mają tak samo puste ściany jak i Gor a do tego te kwiatki koło telewizora wyglądają jak ołtarzyk :O pamiętacie, że ta pierwsza co odpadła to przywalili się do niej o puste ściany i niezagospodarowany parapet? a tu jurorzy już tego nie zauważyli?! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba ktos myli dwie osoby ja pisze cały czas o tbs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miasto gdańsk skupuje często mieszkania od deweloperów aby "dać" je ludziom czekającym w kolejce po komunalne stąd mogła się wziąć ta różnica komunalne- tbs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sory dziewczyno, ale chyba sie juz plątasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a zreszta tłumaczyc nikomu sie niemusze ja napisałam co ja uwazam o tym programie o niby urzadzaniu wnetrz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczytajcie sobie w necie rożnica komunalne a tbs bo to kolosalna różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy w tym nowym bloku w którym rzekomo mieszkają Boguszewscy jest lista lokatorów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro do nich chodzisz to czemu im nie powiedziałaś co myślisz o ich oszustwie, że pokazali starą ruderę, a mieszkają w nowym bloku? tylko piszesz to na kafeterii? a jak inni sąsiedzi, nikt się nie burzy? nie ma plotek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w każdym mieście sa nowe bloki komunalne ja mieszkam obok komunalnych wybudowanych w 2012 roku i wygladaja pięknie więc nie wiem jak ktos nie może zrozumieć że nowy blok jest komunalny, dostaja sie tam ludzie np z domu dziecka, albo z kamienicy którą miasto przejęło lub wyburzyło itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to juz sie robi chore to co dzieje sie na tym forum to wy teraz bedziecie nachodzic uczestników w domu? strach sie was bać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To napisz nam ulicę i numer domu gdzie oni mieszkają. Znajdziemy sobie w google maps.Ja widziałam że mieszkają w jakiejś ruderze. Po co telewizja miałaby pokazywać inny dom ? Mieszkanie malutkie bo z jednego pomieszczenia zrobili cztery. Ona mówi że zawsze marzyła o własnym mieszkaniu bo to nigdy nie będzie jej. Nieprawda bo mieszkania komunalne można wykupić całkiem niedrogo. Kurcze ja z mężem i 2 dzieci staraliśmy się o mieszkanie u burmistrza przez 7 lat. Nic z tego. Był wynajem a teraz kredyt. Dlatego uważam że Ewa i Kamil są szczęśliwcami że dostali to lokum. I wkurza mnie że jeszcze im mało. Jak w bajce o złotej rybce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam nic do nich nie mam, ale trochę za mocno jęczą. Inni naprawdę mają gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty też mogłaś się zgłosic do programu czemu tego nie zrobiłaś? Kazdy z nas tutaj mógł sie zgłosić i walczyć o własne mieszkanie a teraz siedzicie i narzekacie bo ci bo tamci sie zglosili a maja gdzie mieszkac a ja nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do spania !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dostali sie to sie dostali z małym przekretem ale cóz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukam ich bloku, pisałaś że to ul Łąkowa ? czy Łąkowa to jest na Orunii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakim przekretem jest jasno napisane i mówili o tym, że mieszkaja w komunalnmym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niewazne czy na oruni czy na łakowej daj se na luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa i Kamil Boguszewscy- z oficjalnej strony bod Obydwoje pochodzą z Gdańska. Ewa ma dwadzieścia pięć lat, jest kelnerką i baristką. Jej dwudziestosiedmioletni mąż pracuje w firmie sprzątającej. Są rodzicami dwóch córek: Nikoli i Klaudii. Poznali się w domu dziecka. Obecnie ich domem jest mieszkanie komunalne przyznane przez miasto. Wprowadzając się tam nie mieli prawie nic. Z kawalerki udało im się zrobić trzy malutkie pomieszczenia. Chcieliby dać swoim dzieciom prawdziwy dom, jakiego oni sami nigdy nie mieli. W wymarzonym mieszkaniu znajdowałaby się otwarta kuchnia z wyspą, mini plac zabaw dla dzieci oraz sypialnia z dużym łóżkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na fejsie ktoś napisał że jedna osoba która była z Ewą i Kamilem w DD strasznie ich oczernia i że wszyscy ją znają i nienawidzą na całej ulicy. Wygląda że to coś osobistego. Wyzywa ich że bidul do domu a sama jest z bidula. Dziwne to jakieś. Nie dajmy się w to wciągać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nikt niezmieni ze bedziecie debatowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa powiedziała że marzyła o sypialni z ogromnym oknem. A w BoD takie małe okienka. Powinni zrezygnować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem gdzie w Gdansku nowe komunalne bloki ,Tbs to i owszem a jak oni mieszkaja na Oruni jeszcze dolnej ,jak ktos cos o rym pisal to moze lepiej aby sie im udalo wygrac ,bo dolna Orunia to nawet jak za darmo by mi tam chate dali to bym nie chciala a w szczegolnosci za torami bo to chyba bylo pokazane w tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkania komunalne czynszowe również podlegają pod TBS. Tak samo jak te już wykupione ze wspólnotą i te z partycypacją kosztów. Ale chyba ktoś powinien wiedzieć gdzie mieszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa z Kamilem sa z***bisci I wy macie cos z główkami poprostu zadroscicie ze mozna miec kochajaca sie rodzine.A ze byli w DD to nie ich wina a wina rodziców .Niestety rodziców sie niewybiera!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JUREK jak to czytasz to chciałam ci napisac ze zrobiłes z******ty salon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestańcie z tym : Mogłaś też zgłosić się do programu. Nie każdy chce pokazywać swoje życie obcym ludziom. Tylko niektórzy lubią ekshibicjonizm emocjonalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ewka to wredna pazerna wulgarna zołza, słychac było jak gadała ze swoim fajtłapą przez telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×