Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
to nie jęcz też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.07.42 No dobra nie ich wina. Ale po co cały czas o tym mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z mala róznica tbs nalezy do miasta i juz teraz mozna wykupic sobie mieszkanie tbs na wlasnosc ale tbs sa drogie ,ale i nowe ,komunalne teoretycznie tak ze należa do miasta ale nie wszystkie mozna wykupic bo wiekszosc to stare ruiny bez jasnej sytuacji prawnej ,co do ziemii ma ktorej stoja a plus sa niskie czynsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skąd wiesz, że oni tak sami od siebie mówią to wszystko, nie zwróciliście uwagi, że nie raz w tle ktoś coś mówił, kiedyś Gora ktoś pytał czy chciałby byc takim jak jego ojciec, albo do kamila ktoś mówił, że ewa będzie jego słyszała czy oglądała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam zeby wkleic te odcinki, ale sobie zobaczcie jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym Ewa powiedziała, że cieszyła się jak ją zabrali do domu dziecka, bo miała spokój psychiczny. To po co robi z siebie ofiarę? Po co Kamil płacze? Nie poradzili sobie z tym co ich spotkało? Niech idą na psychoterapię, niech się uporają ze swoją przeszłością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.16 Ja mieszkam w nowym bloku tbs 4 lata. Wykupić można u nas dopiero po 10 i to po cenie rynkowej. Nie opłaca się na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest program ludzie sa tez tam zmęczeni co widzielismy w ostatnim odcinku, to, że sa z dd to juz nie mogą byc źli, płakać i krzyczeć na siebie nie tylko oni sie tak zachowują, kazdy jest tylko człowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przepadam za DD od pierwszego momentu a głównie za Ewą. Nie wiem ale ona ma w sobie coś odpychającego. Tłumaczyłam sobie że jej nie znam, nic mi nie zrobiła itd. ale jakoś nie potrafię jej polubić. Miałam tak wcześniej tylko jeden raz z jedną panią prowadzącą Teleekspress. Niby miła babka, uśmiechnięta a ja nie mogę oglądać jak ona prowadzi. Może chodzi o zbytnie udawanie ? Nie wiem. A może ze mną coś nie tak :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja, ale oni od początku płaczą , a inni dopiero zaczęli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobaczymy na żywo jacy sa naprawde w poprzedniej edycji wszyscy byli wiec teraz tez napewno beda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już wychodzi stres, zmęczenie, pobyt w obcym miejscu. Na pewno niektórzy mają dość i niejeden gdyby wiedział jaki to syf to by tam nie przyszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym chciala kogos spotkac na zywo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na początku byłam za tymi z DD i ich żałowałam. A potem zniechęcili do siebie zachowaniem niestety. Próbuję zrozumieć że każdy stamtąd ma zwichniętą psychikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gor to ciepły facet. Niechby wygrali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sądzę że tu siedzi Ewka i broni się hahhahah :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszą że już raczej nie będzie trzeciej edycji BOD ten program generuje ogromne koszty ale nie dziwię się, druga edycja jest kiepska, za dużo wyrafinowanych aktorów, żadnej rodziny nie popieram, taka wyprodukowana zupa medialna do sprzedania 1 edycja to było coś i emocje szczere a teraz zaczyna się robić bardzo wyrachowane i wykalkulowane, przejadło się nie wierzę w ten program

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciepły potocznie to gej, ale chyba nie o to chodziło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DD wcale taki biedny nie jest. W ich domu stał cienki telewizor a obok konsola. z tego co pamiętam xbox. więc chyba źle się nie mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cienki telwizor i konsola...wow...szczyt bogactwa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bolaa
Obejrzalam na spokojnie zdjecia i jestem w szoku. Salon Jurka genialny, chociaz nie przepadam za nim, ale trzeba mu to oddac. Te szarosci z biela dobral bardzo ladnie, zegar to wisienka na torcie. Swietna biala lampa mieszy kanapa a fotelem. Lampa z wiadra tez bardzo ciekawa. Salon DD nie jest zly, nie jest tez zagracony, kominek duzo daje. O dziwo salon Wojtka niestety nieciekawy, a ta niebieska sciana nie wiem do czego pasuje. Zielone cegielki ryjkow beznadziejne. Salon pieczarek przytlacza mnie tymi dechami, ale moze na zywo wyglada fajnie. Czy ta deskowa sciana pasuje do bialych cegiel obok? Salon Gora nie podoba mi sie, a czy oni beda sobie codziennie ogladac zdjecia na rzutniku?? Poza tym mam przed oczami obraz, ktory ktos opisal jak sie klinuja pod sufitem i nie moge tego wymazac z pamieci :-p albo jak sie koldra zapala...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cienki telewizor ha ha innych juz niema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będzie trzeciej edycji a przez to że wzięli sobie jurorów którzy wogóle nie mają pojęcia o wystroju wnętrz i tak faworyzowali g******e pomieszczenia które nikomu się nie podobają i tak musiało się skończyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jurek z tym genialnym salonem i kuchnią powinien wejść do finału a tu jurorzy go wyrzucili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bolaa
Salon Jurka bije wszystkie na leb, nie ma konkurencji. Wyrzucenie go wlasnie w tym odcinku jest niesprawiedliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też sobie teraz obejrzałam i najbardziej podoba mi się salon Mikołajczyków ,przedpokój i balkon to bym chętnie im ukradła tak mi się podoba ,sypialnia średnio ta szafa drewniana psuje wszystko ,łazienka ok ale nie z deskami na podłodze .Mam wrażenie że oni te dechy wszędzie kładą te okiennice robią bo chcą zrobić sobie namiastkę domu ,chaty z bali a nie mieszkanka w bloku. Potem podoba mi się salon Wojtka ,tylko te kolorowe cegłówki by mógł zmazać Potem Jurka ,Ewy i Kamila i Gorów wcale nie mi się nie podoba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co, a ja tak sobie pomyślałam, że tak na prawdę to tylko Magda z Pawłem, Gor z Rodziną i Juras nie żalili się jak im ciężko i źle. Wiadomo, zdażyła się jakaś historyjka bo bez tego by nie przeszło, ale generalnie Oni sprawiają takie wrażenie, że jest jak jest, ale lecimy do przodu. W przypadku Magdy i Pawła i Jurka ich wnętrza broniły się same bo były inne, nietuzinkowe. U Gorów różnie, ale są szalenie sympatycznymi ludźmi, ale wnętrza niekoniecznie udane. I tylko tym 3 rodzinom kibicowałam (kibicuje) bo po prostu nie serwują nam p i e r d o l e n i a tylko DZIAŁAJĄ! A DD ciągle tylko lament i lament dlatego źle się to już ogląda. A może dla odmiany by się wzięli za robotę i choć w jednym odcinku nie było mega smutnej historii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym jego salon ładnie komponuje się z kuchnią, pasują do siebie stylistycznie czego nie można powiedzieć o salonie Boguszewskich czy Gora. Widać, że miał facet wizję i wyszła mu ona genialnie, oprócz tych nieszczęsnych kafelek ale to mógłby przecież poprawić w następnym odcinku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście chodziło mi o salon Jurka, zapomniałam napisać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętacie co dokładnie rozenkowa mówiła o stole u Jurka? jakoś go skrytykowała, że potraktował go po macoszemu czy coś takiego :O A zwróćcie uwagę na stół u Boguszewskich, nie dość, że stylistycznie nie pasuje to wydaje mi się, że zbyt wygodnie to 4 osoby przy nim nie usiądą, dopiero teraz widać jak bardzo nie trafiony mieli pomysł z tą wyspą, dużo lepszy byłby blat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×