Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
11.50 Prawda. Zostawili tych co lubią, a raczej tych co są pokorni, podlizują się do jury i dają sobą pomiatać. Jurek ma za silną osobowość żeby tak się dawać. Podobnie było z Karoliną. Ślamazary i płaczki będą w finale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam nie lubie tego dennego programu ale uwazam ze ten w lokach nie powinien odpasc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, że zaczął się temat Boguszewskich na facebooku. Będą Wam zarzucać, że nie potraficie pokazać swojej twarzy, że jesteście bez serca i macie w sobie sporo jadu. Cieszę się, że jest jakiś odsetek ludzi, którzy nie dali się omamić TVNowską szmirą, którzy myślą samodzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba lizac d**y jak wszedzie ! nie mozna miec swojego zdania (bo jak je masz ) to lecisz na bruk ! jeszcze raz powtarzam JUREK nie powinien odpasc kurcze jestem oburzona tym !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ryjek pokazał jakim jest łaskawcą i pochwalił Jurka. Tak naprawdę to zazdrościł mu cały czas i może trochę był zły że Jurek przymila się do Elizy. Na koniec Ryjek albo poczuł wyrzuty sumienia, albo wiedział że Jurek odpada , poczuł satysfakcję i z tej radości aż go pochwalił :-) Po jaki chooj Ryjki w ogóle przylazły do tego odcinka ? Chyba zdewastować Wojtkowi salon. Takie kolorowe cegiełki to sobie na podwórku małe dziewczynki malują kredą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten pan co ma te dwie corki to fajny kacik do spania zrobił- tez bym taki chciala !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wojtek powiedział że nigdy nikomu nie oddałby swoich kluczy. Przynajmniej jeden szczery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta ta ta ludzie bardziej jadą tych z dd na f.b. ? ha ha smieszne tylko nie chcecie widzieć że negatywne opinie na ich temat to większość z anonimowych profili :) - to jest dopiero ustawiony komentarz niby widzów :) Ja kibicuję ojcu z córkami i DD :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem sympatykiem zadnej rodziny,dla mnie to niestety jakis niewypal Tvn ale 3edycja i tak bedzie bo program ma duuuza ogladalnosc i wzbudza wiele kontrowersji a tym samym nabija kase Tvn w mysl zasady; niewazne co o tobie mowia-wazne ze mowia.Rozenkowa do tej pory nawet lubilam ale w tym programie jest mega niesprawiedliwa a reszta jury juz sie nic w sumie nie odzywa,jeszcze w zeszlych odcinkach cos probowali a teraz...wiedza ze i tak Rozenkowej nie przekrzycza,tylko co na to producenci????Wracajac do salonu to dd salon ok,katalogowy ale ok,nie kazdy posiada umiejetnosci art lub wykonczeniowe i w tym momencie oceniany jest twoj styl i gust,funkcjonalnosc itp.Moim zdaniem Jurek nie piwinien odpasc bo jego salon jest naprawde super,nowatorski i taki inny a lawa mnie powalila na kolana(z checia bym u niego taka zamowila) pomysly ma fajne oprocz tych plaskorzezb :-) na scianie,rozumiem jakas jedna ale wszedzie?Nawet na balkonie?Mogl troche pochamowac swoja ekspresje i mieszkanie byloby najlepsze ze wszystkich.Chlop sam sobie ziaziu zrobil a jego zona wlasnie o tym mu mowila a on uparty,no szkoda.Moim zdaniem w tym odc powinien odpasc Gor,kuchnia porazka,salon jeszcze gorzej,nie bylo nic co obroniloby ten salon.Nastepnej odycji nie ogladam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To całe jury tak się zna na urządzaniu wnętrz jak świnia na bankowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauważyłam jakieś dziwne podobieństwo między starszą córką Wojtka a Ewką :D albo mi się wydaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Przepraszam, że napiszę to w ten sposób. Po tym co zobaczyłam wczoraj widzę, że ten program działa na zasadzie kto ma gorzej/kto wzbudził więcej współczucia u widzów? A widzowie lubią czuć się lepsi od tych biednych pokrzywdzonych, mają jedyną szansę by pokazać swoje miłosierdzie. Równie dobrze te rodziny mogłyby brać udział w konkursie kto nazbiera więcej kiepów pod blokiem, albo kto zje więcej surowych jaj. Aranżacja i wystrój wnętrza to tylko złudzenie - liczy się smutna historia i sponsorzy mogą się promować. ------>>>>> trafne spostrzezenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwisz się, że tyle wpisów odnośnie DD z anonimowych profili? bo ja nie. przecież obrońcy DD to jak obrońcy krzyża w moherowych beretach. ludzie, którzy piszą coś negatywnie o DD łamią stereotyp utarty w tych zakutych mózgownicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piwnica też się powtarza i wszędzie pakuje dechy i cegłę i jakoś nikt nie ma pretensji. A Jurek chciał pokazać coś swojego i trochę się pochwalić umiejętnościami. A gdzie miał to zrobić ? Przed blokiem ? Ta sypialnia z tancerką jest bardzo ładna. Kolorki zawsze można zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty jelopo moherow nie obrazaj a uczestniczy wszyscy sa dla mnie antypatyczni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam bym sie bala spac na takim wyrku jak zrobil gor ! ten salon do kitu ! nie raz zalicza glebe na tym wyrze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DD to zwykła patologia. W sklepie było widać jak warczeli na siebie i wyrywali sobie kartki. Potem jej ordynarne teksty przez telefon. Dla mnie to margines społeczny. Na pewno ciągle robią awantury. Ona przecież cały czas drze tą krzywą mordę. Takie coś dostaje się w genach. Dzieli ich niewielki krok od libacji alkoholowych w tym "pięknym" salonie. Współczuję takich sąsiadów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm ale jakby nie było to Salvador Dali robił piękne jajecznice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miej za sąsiadów Boguszewskich. To ciągle będziesz żyć w poczuciu winy, że może im przykro jak Ciebie odwiedza rodzina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tak bo starsza córka Wojtka jest całkiem podobna do swojej mamy Ewki :):) byłej żony Wojtka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jurek uparty i niepokorny typ. Nie będzie mu jakaś Rozenkowa pluła w twarz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedny Tomek zaczął po bratersku zwracać uwagę dla DD. Widać że wkurza go ta fuszera. Ale wystarczyło jedno spojrzenie Małgorzaty oznaczające "siad!" i Tomek już pokornie milczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co ta trójka jury skoro rację musi mieć zawsze Rozenkowa , a pozostali robią za manekiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U Gora to wyro i ten projektor chlam, chlam, chlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spalibyście na takim materacu opuszczanym ? ja piertole :O wieczorem Gor mówi do żony- zejdź ze środka pokoju bo spuszczam !albo długo jeszcze będziesz w lazience ? łóżko już spuściłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha dobre :D albo "dzisiaj ty mi spuszczasz łóżko " :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś czuję po kościach że gor wyleci w środę za dużo negatywnych komentarzy na fejsie mają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawostkiii
oglądaliście może kiedyś MAM TALENT? Pamiętacie półfinały i takiego kukiełkarza? Kiedyś do naszego biura przyszła jego ciotka i zaczeła opowiadać ciekawostki odnośnie tego typu produkcji- jak go wybrali na półfinał od razu z produkcji zaznaczyli zeby przygotował coś ekstra na teraz bo do finału na pewno nie przejdzie bo finaliści zostali już wytypowani. Albo sposób na mode Sablewskiej i jej uczestniczki tj. aktorki z ukrytej prawdy.... Tak samo jest w bitwie o dom - z tych kilku rodzin które się zakwalifikowało producenci z góry ustalili 3 finalistów , rodziny które najwięcej wzbudzają kontrowersji/sympatii które bedą mogły przyciągnąć widzów i naciągnąć ich na słanie smsów , dużą oglądalność a co za tym idzie przekaz podprogowy i lokowanie produktów. Ja tam lubie tego typu programy ale wiem ze jest to wszystko mocno przejaskrawione, wyreżyserowane z jednych robi sie egoistycznych artystów z innych pokrzywdzonych przez los biednych bidulczyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×