Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
Dobre było jak przyjechała ex żona Jurka i pierwsze co zrobiła to zajrzała mu do lodówki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hihi może alko szukała :P a nie uważacie, że co by nie mówić o uczestnikach I edycji, to wnętrze mieli o wiele fajniejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może ktos podać linka do wypowiedzi na fb??? Chetnie poczytam te ciekawostki i tam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozenkowa pochwaliła stół DD, który nie pasował do niczego ani kształtem, ani kolorem, a na jego środku walnięty storczyk w wielkiej donicy. Wieś okropna. Ta dziewucha całkowicie podporządkowała sobie męża. On bidny coś tam skamlał że chce jakąś tapetę, ale g***o ma do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam że Gor jest fajny i zabawny. Zobaczcie jego śmiech jak Rozenek leży na łóżku. Wesoło z nim jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tych z bidula inni uczestnicy raczej nie lubią. Jak wybierano do drużyn przy ogrodzie ich wzięto prawie na końcu. A teraz Gor pokazał Jurowi że robi łóżko i nawet kawkę razem pili. A jak przyszedł Kamil i wypytywał to nawet nie chcieli z nim rozmawiać. To o czymś świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielka szkoda, że Jurek odpadł :( od początku był moim ulubieńcem, choć oczywiście zdarzały mu się wpadki ale salon zrobił na prawdę bardzo ładny! Jeśli już miałabym go za coś wyrzucić to za korytarz a tak to zupełnie nie rozumiem tej decyzji... Teraz będę 3mać kciuki za Gora, nie dlatego, że jakoś specjalnie podoba mi się to co robi ale za osobowość ;) jedyna wesoła rodzina, która pozostała w programie bo pozostali to same smuty opowiadają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość z 19.29 w tym coś może być nie zaóważyłam tego ale teraz jak tak myślę to może być prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZAUWAŻYŁAM U otwarte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2013-11-14 17:52:35 wyobraź sobie że nie jestem frankiem grodzkim a także używam zwrotu "plucie jadem" to jest znana potoczna nazwa chamskiego natrętnego krytykowania innej osoby więc nie zabłysnąłeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam podobne odczucia- mieszkania rodzin z I edycji były bardziej "do życia i zamieszkania" a te teraz show i do poprawek po zwycięstwie , przystosować do normalnego życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gor spostrzegł że pomysł ze spuszczanym łóżkiem uratował ich przed odpadnięciem więc przy następnej konkurencji, gdzie ma być ulepszanie całości mieszkania wpadł w Anią na genialny pomysł. W kuchni razem zainstalowali oświetlenie nad blatem ale....w momencie gdy jest dużo gotowania oświetlenie za pomocą sznurka spuszcza się ku dołowi , opiera o blat i jest duży zlew od drugiej strony -który przyłącza się do zlewu małego zabudowanego, rurkę odpływową wyciąga z szafki -podłącza i funkcjonalny duży zlew pojawił się w kuchni, Gor może płukać i myć kilogramy mięs na kebaby i frykadelki.W momencie gdy nie potrzebują dużego zlewu, odłączają odpływ,pod spodem przylepia na magnes lampki ledowe i ciągnie za sznurki , zlew zamienia się w lampę i wisi przy suficie.Pomysłowy Gor czeka na fascynowanie się jury i jest pewny finału.Dla zachęty powie że ma jeszcze inne pomysły ze spuszczanymi niespodziankami ale....pokaże jak wygra do finału !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty sobie chyba żartujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gor dzieci wysłał do dziadków oni sami w mieszkaniu w nocy bara bara wyczerpani poszli spać.Twardo śpią i nie poczuli jak się jakieś spięcie tam w mechanizmie zrobiło i wylądowali pod sufitem. I jak się teraz zakleszczeni wydostaną będą walić w sufit żeby sąsiad wezwał strasz pożarną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze mają różowe rolety które nadają różowa barwę całemu salonowi tak że nawet w dzień mogą sobie urządzić seksi party

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tych żarcików wszystkich wziętych razem,można by opowiadanie napisać o uczestniku Bitwy o Dom Gor i DD myślę że dobrze by się sprzedało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do natii
oni wszyscy siebie warci z tymi łzawymi historyjkami. swojego czasu Gor też wyprodukował wyciskacz łez pod tytułem: jestem biedny jadłem chleb z margaryną lub cukrem. tak więc nie jest taki kryształowy pod tym względem. ale przynajmniej można się z nich pośmiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech zrobią swingers party w salonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestescie beznadziejni, ale jest wam dobrze z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.11.13 małopolska,ja za nikogo sie niepodszywam a zebys wiedziała ze jestem znajoma która nawet mieszka w tym bloku i to co pokazali to stare rudery na łąkowej,wejdz w internet i znajdz na u boczu na oruni jest blok w którym oni mieszkaja piekny nowy budynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale by TVN oglądalność wzrosła łał żaden program tego nie miał była akcja z krzyżem,przekazanie kluczy a teraz,,Wirujący sex."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.35 Chyba coś ci się p**********o we łbie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten Grodzki na FB to musi być braciszek lub znajomy tych z DD. W każdym razie jakaś patologia niemyta z bidula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieci spać ale już w tej chwili ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.51 srał a nie łał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.23 Chyba byś tylko ty to kupowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.35. Plucie jadem to potoczna nazwa ??? Chyba jesteś niepełnosprytny hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuryło wichura
Nie plujcie jadem tylko głosujcie na kasie z pierwszej edycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś tak mówi czy pisze o pluciu jadem, odbieram to że jest trochę hmmm niezrównoważony. Coś podobnie jak młoda Niemenowa na festiwalu. Przecież to jest żałosne po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przepadam za DD, ale kupy się to nie trzyma. Skoro mają mieszkanie w nowym bloku to jak to jest możliwe, że mają sypialnię ciemną? Teraz się tak przecież nie buduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×