Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
Była,były wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też kojarzę tylko tą młodszą że siedziała na kolanach i szlochała razem z tą Anka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą specjalnie sobie włączyłam stoją 3 siostry razem w pokoju .Odcinek 2 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pamiętam, były 3 , stała obok, nic nie mówiła, zwróciłam na to uwagę już jak pierwszy raz oglądałam, przy wręczaniu klucza też była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może ma raka, białaczkę albo chorobę psychiczną? choroby psychiczne też są straszne i jeśli jest tak poważnie chora to ja jej życzę wygrania mieszkania, bo co innego jakby była zdrowa jak mówicie to może iść do pracy jedna i druga, ale jeśli jest chora to tylko Ania będzie je utrzymywać... więc jej najbardziej się należy, chociaż mieszkanie słabe, no ale co? nie ma niczyjej pomocy musi wszystko ogarnąć i zajmowac się siostrą i projekty wymyślać, a wcześniej kibicowałam lesbijkom, ale myślę,że obie młode i zdrowe to mogą sobie coś wynajmować a może kiedyś odziedziczą po kimś mieszkanie z rodziny, lekarz to już w ogóle dla mnie żart :D przecież będzie zarabiać minimum 4 tys jak skończy studia i dostanie bez trudu kredyt, a pozostali też niech sobie sami radzą, mają partnerów, rece, nogi i są zdrowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie a wiecie ile ona jako siostra dostaje pomocy z wszelakich źródeł? Jeszcze dodatkowo na chorą przewlekle . Wiecie że ona nie zginie mopsy,sropsy wszyscy jej pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no zdaje sobie sprawę, przeciez nie siedzą tu debile domyslam się, że maja renty x3 za zmarłą matke plus inne pomocy, datki np na chorobę myslałas że nikt o tym nie wie ? nie wiedziałas że jak dziecku umrą rodzice to ma rente do końca swojej edukacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ewentualnie ona może być rodziną zastępczą , wtedy na dziecko płacą coś około 2 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale dyskusja?!!!!!!!!!!!!!!!!! brakuje wam forsy ??//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdemu brakuje tępa frajerko, nawet jak będziesz zarabiać 15 tys miesięcznie to po pół roku będzie ci mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nikt jej nie wylicza ani nie żałuje niech sobie ma i 100 tyś. Chodzi tylko o to ze wcale nie ma aż tak źle. Wiecie jak sami ludzie,znajomi dalsza rodzina ciocie,wujkowie nawet koleżanki z jej uczelni wiedzą jaką ona ma sytuację i bardzo jej pomagają. Rozumiem rodzice im umarli mają nie wesoło ale ile jest takich starszych sióstr czy braci którzy są też w takiej sytuacji i nikt nie robi z tego wielkiej rzeczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wychodzi na to 1 edycja - tata z córką którym umarła mama i żona , bieda i płacz jak im źle 2 edycja - młode małżenstwo z domu dziecka , mieli biede i stare baterie przy umywalce , starą glazurę i rodzice pijaki 3 edycja - umarli rodzice , bieda i płacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska-jeden drugiemu do garów zagląda hahaha niech ma ta kase jak jest tak z***biscie w Polsce to czemu ludzie tak uciekają za granice jak z zasilkow mozna zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co z tego że ma też mi rekompensata za śmierć rodziców ,chyba k***a nie wiecie co piszecie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak widzę podsumowanie wyżej o juz jestem za tym żeby Lesby wygrały ale wiadomo w kraju papieża i talibów katolickich, konserwatystów- to niemożliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też k***a tam wżzej wyliczanki robisz kto w jakiej edycji nad czym sie użalałam ,ja takim p*****m życzę wszystkiego naraz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego ty agresywnie wyzywasz jak ktoś napisze coś o Ani Ginter ? bluzgasz i wyzywasz , może jesteś Anią Ginter ? słyszalam jak zezwałaś robotników którzy robili ci pokoje i łazienkę powiedziałas - jak wyście to kur/wa mierzyli ? ja pier/dole albo spier/rdo/liliście itp także zobaczcie jak Anka potrafi bluzgać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisza wszyscy nawet trynkiewicz buehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Też k***a tam wżzej wyliczanki robisz kto w jakiej edycji nad czym sie użalałam ,ja takim p*****m życzę wszystkiego naraz ." to ja Anna Ginter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie k***a nie żadna Anna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz na mnie naskoczycie ale mnie się ta Anka nie podoba. Ma w sobie jakiś fałsz, niby taka niewinna i płaczliwa, skrzywdzona przez los udaje tylko delikatną. Dlatego byłam w szoku jak wyzwała robotników i jaka była agresywna. Wtedy odsłoniła prawdziwą twarz, tak jak kiedyś Ewunia. To jakaś furiatka i histeryczka. Wyobrażam ją sobie jak bluzga w domu. Poza tym nie lubię takich poświęcających się męczennic bo łaski nie robi że zajmuje się siostrami. A niby dlaczego jej należy się mieszkanie bo nie rozumiem. Na widok jej wykrzywionej ciągle gęby robi mi się niedobrze. To wampir emocjonalny i nie chciałabym jej znać osobiście. Niech zasuwa do psychiatry jak ma problem. Już po łazience powinna wylecieć na zbity pysk. A ten agresywny komentarz o kociej mordzie bardzo mi do niej pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak. Musi w niej być coś nie tak skoro tam wszyscy się odwiedzają,pomagają sobie tylko ona trzyma się na uboczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poTOOLna
Czy mi się wydaje czy niby kłotnia Rozenkowej i Natalii była sztuczna i jakby wyreżyserowana? jakby ktos z produkcji kazał im sie nie zgadzac, żeby podgrzać atmosferę... ja to tak odebrałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też odnosze takie wrażenie że wszystko takie sztuczne te kłutnie i wyreżyserowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż obejrzałam teraz ten fragment jak neurotyczna Ania dostaje klucze. Siostra ewidentnie wygląda na chorą psychicznie i widać że Ania nie kazała jej się odzywać bo cały czas stała z boku i milczała. Widać że Ania rządzi w tym domu i nie znosi sprzeciwu. To beczenie na koniec było okropne. Myślę że tam cały czas jest napięcie i nerwowość. Jeśli chodzi o budowę to rzeczywiście w każdym odcinku była pokazana jakaś integracja i pomoc. A ona całkiem na uboczu i nawet nikt znajomy nie przychodzi jej pomagać bo jest dziwna i nikt jej nie lubi. Robotnicy pewnie pomyśleli że jakaś wariatka ale co, robić muszą. Jestem za jej rychłym wylotem. Lepiej niech z tą małą do ortodonty idzie bo wygląda już jak Simpson.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie że kłótnie jury są wyreżyserowane . Tam każdy tekst jest wykuty na blachę. Wszyscy ładnie wypowiadają swoją kwestię. Mogliby bardziej się postarać bo wychodzi bardzo sztucznie. Myślą chyba że ludziska naiwni są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za gażę z programu kupi jej aparat ortodontyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poTOOLna
Tak samo jak sceny zazdrosci powodzianów i lekarza.... helloł.... ktos dał się na to nabrać??? Ona by go jednym cyckiem rozgniotła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej najnaturalniej gra z jury ten facet, później daleko za nim Natalia, a Rozenek gra mega sztucznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też to zauważyłam ta Anka z nikim się nie zintegrowała. Do nikogo nie wpada nic pożyczyć czy na kawę albo zobaczyć jak robota idzie ona wiecznie sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×