Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
ale tylko wtedy, a gbybyś TY go musiała utrzymywać ,nie dawałby Ci poczucia bezpieczeństwa i nawe gadanie jak cię kocham-tak bardzo jak bardzo jestes naiwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piotr zrobił z niej sierotę i d**ę wołową bo niby ona się do niczego nie nadaje niby taka kobietka ale do kobietki prawdziwej jej daleko a nazywając ja dziunią to ją obraził bo dziunia to dawnej mówiło sie na panie lekkich obyczajów te gorsze co było jak nie było tych lepszych ,co kręciły sie pod Wikingiem taką knajpą gdzie przesiadywali marynarze takowa była u mnie w mieście ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezjedzciemnieee
Dima to ma taki fryz jak w ogniem i mieczem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten dima jest taki madry bo jest historykiem hehe ciagle tylko jaki on madry ta jego laska...ale robotnicy powiedzieli,ze jest historykiem i nie umie nic zrobic niestety w domu bo jest wielki pan mysliciel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci 40 letni lepiej wyglądają niż Dima który ma 24 lata bosz , 24 lata to przecież młody chłopaczek a on wygląda jak dziadyga, mój ojciec który ma 67 lat bardziej dba o siebie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SMIESZY MNie jak ktos napisal ze po teologii zakonnica mozna byc...buhaha mam w rodzinie dwie zakonnice i zadna nie potrafilaby skonczyc tych studiow bo za ciezkie..zakonnice nie studiuja a jak studiuja to rzadko i kierunki zwiazane z pielegniarstwem albo przedszkolnym wychowaniem.najwyzej robia jakies kursy katechetyczne i tyle.. teologia to 3 kierunki w jednym.cala historia kosciola.prawo kanoniczne i filozofia oraz 5 jezykow obych a w tym lacina i greka oraz hebrajski ..do tego dochodzi metafizyka i patrologia..koszmar....skąd wiem? bo studiowalam prawo i teologie w swym zyciu. teologie z ciekawosci i szczerze powiem ,ze prawo na ujocie bylo latwe w prownaniu z tym co musialam sie uczyc na teologii przy ktorej myslenie rozwija sie konkretnie ale łacina mnie dobijała..no i niestety musialam rok zawalic przez nia:) a wykladowcy na teologii nie cierpieli ojca rydzyka i krytykowano go nieustannie za to ,ze jest katolem a nie katolikiem i powinien zniknąc..to pamietam najbardziej.hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żadne 5 języków obcych po teologii, znam dziewczynę po teologi na UKSW. Jesli miała cokolwiek z tych jezykow to byly to podstawy, obecnie wpisuje w CV ze zna tylko angielski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby na mnie facet powiedzial dziunia,to bym go trzepła a ona jeszcze się cieszyła,nieciekawe,bleeeeeeeeeeeeee towarzystwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to nie Piotrek ją utrzymuje i ona nie żyje wygodnie dzięki niemu tylko na odwrót. Spróbowałby nie mówić, że jej nie kocha. On już wie co jej mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybacz ale ja studiowalam w krakowie a nie na kulu cz w wawie i wiem co przeszlam i chyba nie klamie mowiac,ze prawo wydawalo mi sie latwiejsze bo pisze to z doswiadczenia. wiadomo ze skonczyc prawo moze tylko ktos mega madry i prawie geniusz. matol prawa nie skonczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy nie macie wrażenia, że Marta z odcinka na odcinek jakoś gorzej wyglądała, jakoś tak popuchła na twarzy, przytyła? A Piotrek taki nieogolony stale, poszarzały, tylko ciuszki przypominają o jego dawnym wyglądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo głupi pomysł z tym kominkiem w siedzeniu. Przecież cała przyjemność polega na tym, żeby móc patrzeć na palący się kominek To co oni będą siedzieć i między nogi sobie zaglądać ? A do tego to siedzisko tak wygląda że będą czuć się jak w autobusie. Dobrze chociaż że ogrzewanym. Wysuwane stoliki do niczego. Zacinają się i w ogóle są brzydkie i niepraktyczne. Nie rozumiem pochwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może dla ciebie skończyć prawo może tylko geniusz , ale ja osobiście znam wiele osób które prawo skończyło i wierz mi orłami w szkole nie byli. Do tego potrzebne jest szczęście, tupet, cwaność itp. Znam osobę która ledwo co liceum skończyła i nawet rok powtarzała z 2 przedmiotów, z reszty zdała tyle o ile a prawo skończyła i to państwowe. Dzisiaj jak jesteś cwany, przebiegły, wyrachowany i bez hamulców to możesz skończyć każdy kierunek będąc przeciętniakiem, ale hardym, chamowatym i szczwanym jak lis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:20 - czy ty myslisz logicznie ? chodzi o to ,że Marta go utrzymuje a on jej mówi że ją kocha nad życie a ja pisałam o sobie że gdybym miała faceta który by mnie utrzymywał to tez bym kochała go nad życie a co miałam napisać że gdybym miała kobiete jak Marta żeby mnie utrzymywała ? zastanów się kobito nad sensem wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawo skonczy malo kto byle kto nie skonczy jak ktos jest po prawie to zawsze sie go chwali ze potrafil skonczyc PRAWNIK TO KTOS WYZEJ NAD WAMI POSPOLITYMI SZARAKAMI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:34 - dlaczego wg ciebie ktoś kto powtarzał klasę i skończył prawo to źle świadczy o tych studiach ? dlaczego jesli ktos średnio sie uczył w liceum a skończył prawo to znaczy że te studia są takie sobie bo wg ciebie debil potrafi skończyc ? na jakiej podstawie oceniasz ludzi że sa tępakami a kończą prawo ? to że ktos nie miał piątek nie oznacza że jest słabym uczniem , często ineteligentni ludzie mają w szkole trójki i czwórki i np nie ucza się a kujon co wbija do łba i ryje na pamięc ma piątki a po miesiącu nic nie pamięta masz mentalność komunistyczną, takie opinie jak twoja to nauczycielki stare już poszły na emeryture albo powymierały nie ocenia się kogoś na całe życie po tym jaki był w podstawówce albo liceum, przyklejanie łatki na całe życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozenek tez prawo skończyła haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty z 12:53 skoro nie ocenia się po piątkch w szkole to nie ocenia się też po skończonym prawie czy dennej teologii, na którą dostanie się każdy bo nie ma chętnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a niech Rozenek skończyła prawo i niech se ma skoro ja kogoś nie lubię nie znaczy że będę mówiła że studia są głupie skończyła prawo ale aplikacji nie ma a wg mnie prawo fajnie jest skończyć ale jak jest aplikacja - sędzia, notariusz, adwokat,prokurator, radca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keme
gość "a niech Rozenek skończyła prawo i niech se ma(...)" Ach, ta poprawna polszczyzna. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisałam tak specjalnie żartem a ty się ekscytujesz poprawną polszczyzną, idź na forum polonistyczne skoro uważasz sie za taką znawczynie polszczyzny :D hihihi śmieszna jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też lubie używać słowa SE to znaczy że nie jestem taka ą,ę paniusią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polibuda, tam masz trudne studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Dima na tą chatę rodziców wydyma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dima Dima Dima tvn coś knuje dla Dimki,Rozenkowa w DDTVN o tym wspominała, więc nawet jak wyleci to mu coś zaproponują, albo pociągną za sznurki, żeby rodzice szybciej byli repatriantami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnieszka i Łukasz mają dzieci? Bo z dziećmi jest jeszcze ta czerwonowłosa,ale ona powinna odpaść i zostaną same pary lub single = bardziej wyrównana walka, nie będzie użalania nad losem dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dima będzie dziennikarzem jak Mikołaj Rej z masterszefa , będzie pracował dla tvn, bedzie jeździł po biednych terenach porosyjskich i filmy robił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozenkowa skończyła i prawo i lewo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KTO BY chcial go sluchac****atrzec????????? niedomyty i nic nie umie sam....a filozofow juz tylu mamy wokol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po wczorajszym odcinku stwierdzam że wygra ta Anka co ma siostry.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×