Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
lamusy, trzymali z seksoholikami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie lansujcie tak doktorka.... Ma perspektywiczny zawód, jest młody życie przed nim, z nabyciem mieszkania da sobie radę, Lesbijki przepuszczą wygraną bo żyć razem nie będą, Powodzianie - sam nie wiem jacy są, Dima- jeśli chata dla rodziców to fajnie bo start mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapewne Dima wygra rodziców sprowadzi a że to nie młodzi Ludzie kto im pracę da? Żeby mieli na opłaty NIKT!!!więc TVN robotę im załatwi być może mama Dima w dd TVN gotować będzie ojcu też coś załatwią. A Ludzie pracy nie mają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Borkowska napisała pod zdjęciem ogrodu na fejsie -cieszymy się że spełniliśmy wasze oczekiwania i odpadliśmy z programu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się w 100 % z werdyktem. Ten ogródek był fatalny. Już widzę radość sąsiadów z parteru, którym ta trampolina przesłoniła okna i sąsiadów z ogróka, gdy przyjmowaliby gości w swoim ogródku lub zwyczajnie poszliby odpocząć a tam zza płotu rytmicznie wyłaniałby się czerwony skalp Borkowskiej radośnie podskakującej. Wnerwia mnie to tłumaczenie - że mają dzieci i wszystko pod dzieci. Akurat mają 2 małych dzieci, trójka niemal dorosłych rozumiem że albo się dla nich nie liczy, albo są na poziomie rozwojowym przedszkolaka i cieszą ich kolorowe kredki na balkonie i infantylne maluneczki. Większość rodzin w Polsce ma dzieci, a nikt o zdrowych zmysłach nie przerabia swojego domu w wielki plac zabaw. Po to dzieci mają swoje pokoje. I jeszcze argument z d**y który Borkowska zamieściła - że ich dzieci to gimnastycy i im trampolina potrzebna.... moja córka ćwiczy gimnastykę artystyczną i akrobatykę na poziomie zawodniczym i ni cholery nie wiem po co jej trampolina miała być? Drabinki, gruba wykładzina, materac, wielkie lustro - to tyle na warunki blokowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ten text Ma czerwone włosy od połowy czaszki hahaha .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brawo dla Karoliny za pomysly ,za to,ze robia wszystko sami i ze NIE BIERZE NAS NA LITOSC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tak wysoki czoło to musi dużo kremu używać :D taka tubka drogiego jej starcza na 2-3 dni połowa idzie na czoło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten Arab to damski bokser

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic mnie tak nie irytuje w Polskich matkach, jak to, że ciągle się podpierają dziećmi. Kariery nie ma bo dzieci, gruba jestem bo urodziłam dziecko (a nie dlatego że wpieprzam dwie paczki kabanosów do jednego odcinka m jak miłość i zapijam to butelką coli), zajmuję cały chodnik bo MAM WÓZEK Z DZIECKIEM więc klęknij, powstań, chwała na wysokościach. I Borkowscy to samo, płotu nie mam bo mam dzieci - a co ma jedno do drugiego? żeby dzieci swobodnie do koleżanek i kolegów łaziły... no jasne, pytam które dzieci i do których kolegów? Ten najstarszy syn chyba do lesbijek, popatrzeć. Trampoline wstawili bo syn gimnastyke cwiczy. Niech jeszcze wstawią dmuchany basenik, bo córka jest pływaczką. Do wczoraj jakoś bez emocji ten program oglądałam ale tak mnie ruszyło to tłumaczenie że będąc gorącą przeciwniczką fejsa ząłożyłam sobie konto żeby nasmarować posta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracowałam w restauracji beatki i piotrka...co oni w tym programie robią to ja nie wiem ale nie wszystko co mówią to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten synuś gimnatyczny od Borków to też taki cieply z wyglądu. Ciekawe czy dogadywał się z doktorkiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli rodzice Dimy byli wczoraj w ddtvn to znaczy, że on jest w finale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzice Dimy w dd TVN byli 2 tyg. Temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani z 8.49 trafiła pani w sedno dokładnie tak myślę bravo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
doktorek obija sie w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biedni pancjenci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.00 - cieszę się że się zgadzamy ;) ja myślę że oni przyjęli taką taktykę - coby przypadkiem nikt nie zapomniał że oni tacy biedni bo mają tyle dzieci, tak to chwyta za serce itd. I to działało bo serio wiele ludzi odbierało ich jak rodzinę z 5 maleńkich dzieci , z glutem pod nosem i pajdą chleba z cukrem w ręku. A prawda jest taka że tylko to niemowlę jest wytłumaczeniem stylu tego meiszkania. Bo nawet przedostatni syn wygląda na szkolniaka a nie miłośnika kolorowych kredek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie przyjmuje ten doktor? jaka specjalizacja? chyba sie tam umowie, marze by wygral :) on albo lesbijki :) nie chce by Dima wygral - tym bardziej,ze jego rodzice nie mowia ppo polsku :O toz ja myslala,ze to beda takie starowinki jak pani Stasia Bozesz Ty moj z klanu - wysiedlency no ale skoro z Polski to znaja ten jezyk z dziada pradziada widac oni do Polski chca by zylo im sie lepiej a nie z tesknoty za Ojczyzna dziadow :O zreszta i tak za duzo Ukraincow teraz mamy w Polsce :O marze by w nast odcinku odpadl Dima :) moje marzenioe o Borkowskich sie spelnilo teraz czas na kolejne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha dokładnie ja też myślałam że to będą tacy jak ciocia Stasja i Jeremiaszek a tym czasem masz:D Dima w tym kazachskim toczku na głowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.05 masz absolutnie rację mają piątkę dzieci ale tylko jedno małe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kibicuje dziewczynom,ale wyburzana sciana chyba zle im wrozy na przyszly odcinek. ucieszy mnie tez jak wygraja mieszko i karolina. a beznadziejni powodzianie to moje marzenie na najblizszy wylot z programu,tylko teraz beda ich pewnie przepychac bo "agusia wszystko siama robi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też jestem za wylotem Dimy, jego rodzice jakoś biednie nie wyglądają, on sam zdrowy, młody silny chłop (a przynajmniej na takiego wygląda) mógłby wziąć się za robotę a nie płakać,że jakby mial pieniądze to by ich sprowadził, ostatecznie jak tak strasznie za nimi tęskni może wrócić do Kazachstanu chyba nie wygoniono go stamtąd? fajnie jakby wygrali Lekarz albo Ola i Kornelia bo to jedyne rodziny co się nie użalają nad sobą, nie biorą na litość, nie wywlekają swoich spraw na wierzch tylko pokazują projekty czyli zachowują się profesjonalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też już miałam dosyć Borkowskich, masz rację wyżej - wszystko dzieci , dzieci , dzieci, trampolina wielgachna jak ocean i koło bloku - bo dzieci, bo dzieci będą miały radość, balkon kredki bo dzieci tepa wiedźma dwójka z nich to dzieci a reszta to dorośli ludzie, synowie tak jak napisałas pewnie do lesbijek pójdą na imprezę i jeszcze chętną Olkę wyobracają w łóżku wielka mi mamusia która ma DZIECI okropność do URZYGANIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Beatka była wsciekła !!! jej maz jest inny ,ale ona to kawał babsztyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dima płakał wczoraj po raz pierwszy wcześniej nie płakał. Ja nawet specjalnie są przygladalam bo on wyglądał jakby miauczał a nie płakał jak są witał z rodzicami i się do nich tulił to był pisk jakiś miauczenie nie wiem jak to określić zobaczcie na powtórce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro ojciec karoli tak jak piszecie mial ciezka reke to teraz wiem co ja pociąga we wladczym i nieznoszacym sprzeciwu miechoslawir

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.05 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chce mi sie ogladac na powtorce, ale w zyciu bym nie pomyslala , ze to student historii :O ogladalam to z kumpelą a ona mowi " i wyobraz sobie , ze sie ksztalcil z naszych podatkow" :O co do tej od kredek to typowe babsko kktore mysli ze urodzilo krola wszechswiata i wtchowuje dzieci na egoistow, potem takie bachory drą japę na całe osiedle nieważne że komuśś mogą przeszkadzać ? trampolina i dzikie halasy by na pewno innym przeszkadzały więc dobrze,że odpadli no i ten brak płotka - bo jej dzieci beda chodzic do sąsiadów :D a ciekawe co jak nie bedzie dzieci w sasiedztwie tylko jakiś miły pan Mariusz T. ? :D zresztą czemu ona zakłada wariant że cały świat będzie kochał jej dzieci? może rodzice innych dzieci zabronią się bawić z tymi jej i postawią drut kolczasty :D ja bym tak zrobiła gdybym miała sąsiadkę narzucającą się z dziećmi (na szczescie wokol mnie sami kulturalni ludzie :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Borkowska kipi jadem :) zaraz fejsa rozniesie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×