Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
ale tutaj nie ma dosyć ,to temat o BOD i uczestnikach więc dlaczego ktoś nie może sobie pisać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno Mieszko oświadczył się Karolinie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda, ze ich nie ma w finale...Mieliby chociaz zasluzone mieszkanie za super wystroj i pomysly, za zaangazowanie...i na nowa droge zycia...a nie K**** lesby, gej i ta czyżniakowa za brzydkie mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:36 no tamta czarnula była okropna ! Z TŻtem tylko się z niej śmialiśmy bo jak widziała kamerę to od razu się prężyła i unosiła brodę żeby nie mieć drugiego podbródka :D No i myśleli tylko o seksie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no akurat mylisz sie bo lesbijki i lekarz mają ładne wnętrza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogladnelam wlasnie powtorke i szkoda mi bylo tego Dimy, przykro ze odpad...ale ciesze sie ze doktorek jest w finale, od poczatku mu kibicuje, wysylam smsy, zasluzyl na to mieszkanko,swietnie urzadzil i wogole zazdroszcze mu jego rodziny i tego wsparcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i to ze nie ma dziewczyny to nie znaczy ze jest gejem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś nie wierzę w tą miłość między dziewczynami. Kornelia owszem wydaje się zaangażowana. Ale ta młoda pannica jakaś psychicznie niezrównoważona. Szkoda bo mogłyby zrobić dobrą robotę dla ludzi swojej orientacji. No nie wydaje mi się żeby zostały ze sobą po programie, a raczej wszystko skończyłoby się awanturą o mieszkanie. Bo przecie panna księżniczka uważa, że ona tam wszystko sama zrobiła, a pustak śrubki nie umiał wkręcić. Pomysły aranżacyjne to też wtórne pomysły z poprzednich edycji -głównie Mikołajczyków. Panie nic nowego nie wymyśliły i taka jest prawda. Poza tym wszystkie meble kupne, a akurat kupić w sklepie to każdy potrafi. Czyżniakowie może nie mają katalogowego mieszkania,ale dużo robią sami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodza oddzielnie bo juz olka konstruktorka kopnela kornelke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie domysly! To fakt! GEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najwiecej wspolnego z urzadzaniem mieszkania ,ciekawe pomysly to mieli Karolina i Mieszko.Widac,ze od nich sciagneli teraz pomysly .To co jury u nich wyroznilo oni - lesby, doktorek i powodz-przy poprawkach zastosowali u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie glosujcie na Łukasza!!! znasz go osobiscie ze mowisz ze to gej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olka niby caly czas marzyla o garderobie.!??????ciekawe dlaczego nie zrobila jej wczesniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:22 skad wiesz ze to gej? z tego co pamietam nic w programie na ten temat nie bylo mowione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
e tam glupoty gadasz nie wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogłam patrzeć jak Olka wkręca te śrubki. Zamiast trochę wbić w ścianę i dopiero dokręcać to ona cyrk odwaliła. Nie wiadomo czy naprawdę taka głupia czy tylko udaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona je wykręcała !!! A nie wkręcała ! !! To było specjalnie tak pokazane nie wiem o co chodziło stacji TVN ale one je wykręcała . Wkrętarkę miała na inne obroty nastawioną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Snaj
Znam Łukasza osobiście. TO NIE GEJ debile. Wypowiadacie się a g***o wiecie. Obejrzyjcie sobie wideo na stronie Bitwy o Dom (Z kim Łukasz chce zamieszkać?) Że jest chudy i nie ma basowego głosu to od razu gej. Co za ludzie -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy widział ktoś, żeby księżniczka -olcia komuś pomogła w tym programie? No nie zdarzyło się przez całe 2 miesiące. Łazi panna i naprzykrza się ludziom. Dima nosił jej graty, matka doktorka szyła zasłonki, Czyżniak przykręcał śrubki. To byłaby wielka niesprawiedliwość, jeśli ta ordynarna leniwa pannica dostała mieszkanie, tylko dlatego, że sprytnie wykorzystała pomysły innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja myślę, że SMS-y nie mają żadnego znaczenia. Wygrają panie lesbijki, bo to jest tak poprawnie i tak wypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta Olka to chyba chce naśladować Karoline od Mieszka. Chce byc architektem, marzyła o garderobie....ściągnęła z nich pomysły. Kopiowanie trzeba karać! W tym przypadku doktorek tez skopiował Mieszka....masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie że nie jest gejem ,co wy znacie człowieka po czym wnioskujcie . Czasami pozory mylą ,wiem coś o tym . Łukasz wygraj chłopie od początku ci kibicuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A weźcie wy mi powiedzcie, co takiego super jest w mieszkaniu lesbijek? przecież tam nie ma żadnej, ani jednej, nawet pół oryginalnej, zaskakującej rzeczy... jak chciały zrobić zaskakujący gabinet topamiętamy co wyszło. Zaczęły więc robić wnętrza poprawne, bo w robieniu wyjątkowych aranżacji były zwyczajnie kiepskie. Nic oprócz tego gabinetu chyba nie skonstruowały samodzielnie... A co drugi mietek spod sklepu umiałby obejrzec katalogi żeby rozeznać się w trendach, wziąć dużą kasę, kupić meble i porozstawiać po kątach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech se doktorek -plastus wygra, moze i siosta sympatyczna ale oblesna z wyglądu dawno nie widziałam takiej brzydkiej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08:25 za dużo naoglądałas sie lasek w fooszopach, siwców, krupy i innych , normalny człowiek z niej, tak wyglądaja ludzie ma nadwagę ale telewizja pogrubia jak np Dorota Welman twierdzi że waży 60 kg czy cos ponad to az mnie dziw bierze , telewizja musi ja strasznie pogrubiać bo ja bym jej dała ponad 80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8.33 - Dorota Wellman 60 kg? chyba coś ci się pomyliło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie nie pomyliło , ona sama tak o sobie powiedziała, nie rozumiesz wypowiedzi którą napisałam ? sama byłam zaskoczona, powiedziała że waży 60 czy ponad 60 więc takie niedopowiedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.05.14 - też mnie zastanawia dlaczego jurorzy tak bardzo zachwycają się mieszkaniem lesbijek. Wszystkie pomysły wtórne. Panie sprytnie wykorzystują dobrze ocenione przez jurorów pomysły z poprzednich edycji. Nowe pomysły to mieli Karolina i Mieszko. Doktorek też bardzo ostrożnie i bez szaleństw, ale przynajmniej sympatię wzbudza, w przeciwieństwie do samozwańczej "księżniczki designu" wiecznie pokrzywionej kobyłki Oleńki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×