Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
Ludzie i tak nic nie zrobicie wygra kto ma wygrać oni już tam w TVN wiedzą kto . Szkoda kasy na SMS. Ja zaczynam myśleć że to będą powodzianie. Jest mi to obojętne ja im czynszu płacić nie będę przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez mysle ze to powodzianie wygraja i ze to juz przesadzone ........ten program to program pomocy spolecznej, a nie o urzadzaniu wnterz, niestety bo gdyby tak nie bylo to powodzienie wylecieli by w pierwszym odcinku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby to naprawdę był program o urządzaniu mieszkań, to powinni wygrać Karolina i Mieszko, bo mieli najwięcej fajnych i niekonwencjonalnych pomysłów. Mieszkania lesbijek i doktorka to taka poprawna katalogowa elegancja. Banalnie i nie ma w tym nic osobistego.Tak naprawdę kupić meble i poustawiać jak na zdjęciu w katalogu potrafi każda średnio rozgarnięta osoba. Zwłaszcza jeśli ktoś da kasę. Pomysły Powodzian może nie zawsze trafione, ale przynajmniej starają się stworzyć coś samodzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba Ona sie stara...On za robote wzial sie w ostatnim odcinku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykrecil Tv do sciany, ktora przebil na wylot i poprzestawial meble w salonie.. a no i sypialnie malowal 6 razy na zielono .... no fakt napracowal sie gosciu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u Doktorka mieszkanie ok moim zdaniem i przynajmnej cala rodzinka sie zaangazowala...i w wolnych chwilach niesli pomoc innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam_Hofman
czy to prawda, że Dima nie dyma...Asi ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i Czyżniak pozakładał półki paniom lesbijkom, bo wszystkowiedząca Ola, zawsze gotowa kogoś opieprzyć, nie potrafiła sama przykręcić śrubki. U lesbijek to chyba ten pies jest najfajniejszy. Swoją drogą to jak ktoś już tu pisał. Księżniczka Ola nikomu z sąsiadów przez 2 miesiące nie pomogła, za to chętnie podrzucała robotę innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś napisał że Olka jak miała 15 lat to urodziła córkę i teraz udają że to jej siostra, ale ta dziewczynka ma więcej niż 5-6lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no Dima z Asia w jednym odcinku spali w osobnych pokojach ona w sypialni on w goscinnym... no i mwili ze jescze tego nie robili, SZACUN....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...ze takie sprawy to u nich po slubie dopiero!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech juz ktos przestanie
wychwalac ciagle tego Mieszka i Karoline, bo widac, ze pisze to jedna i ta sama osoba:O Co z tego, ze mieli pomysly jak albo nie potrafili ich poprawnie wykonac albo byly to pomysly w ogole niefunkcjonalne? Mieli zapal, ale na tym sie konczylo. I przestan pisac ze ktos cos od nich sciagnal, bo to bzdura, a jesli tak uwazasz to podaj konkretne przyklady, a nie wychwalasz tylko malolatow, ktorzy nie ukrywajmy do programu nic nie wniesli, a Mieszko byl tak samo antypatyczny jak Olka- idealna para by z nich byla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie nie pomyliło , ona sama tak o sobie powiedziała, nie rozumiesz wypowiedzi którą napisałam ? sama byłam zaskoczona, powiedziała że waży 60 czy ponad 60 więc takie niedopowiedzenie Haha dobre a ty kumasz ,bo ponad 60 kg to może i ważyć 100 kg ,przecież jest powyżej 60 -tki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powodzianie powinni zalać to mieszkanie jak nie wygrają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:48 Doktorek- betonowa ściana. Ściągnął ja od Mieszka i Karoliny. Lesbijki- garderoba, drewno w łazience. Skoro marzyła o garderobie to czemu jej nie zrobiła wczesniej? Ja tez uwazam,ze to jest kopiowanie. Nie przepadalam za Mieszkiem,ale fakt jest taki- byli najbardziej kreatywni,a reszta wykorzystala ich pomysły...Dima nawet zrobil tak samo kominek w bialych kamieniach jak Mieszko z tą swoją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co u Mieszka i Karoliny bylo niefunkcjonalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie jest program o urzadzaniu wnetrz!!! wogole co Perfekcyjna robi w jury? zacznijmy od tego...z wyksztalcenia prawnik, moze i zna sie na sprzataniu ale o urzadzanie wnetrz jakie ma pojecie? to ona przepycha z odcinka do odcinka powodzian, gdyby nie ona juz dawno by wylecieli!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dima zacznie dymac powstanie cala gromada malych dimuszek,pewnie nie uznaja zabezpieczen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
beda stosowac te naturalne metody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dimy dzieci to będą małe wydimuszki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joasia własnoręcznie zrobi Dimie prezerwatywę na szydełku. Będzie ekologicznie i na ludowo :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie im juz spokoj... fajni ludzie z zasadami jakich malo w dzisejszych czasach tylko podziwiac. Wszyscy by si tylko ******* a jak juz sie znajdzie ktos kto czeka z tym do slubu to od razu dziwolag i sie drwi i szydzi z niego...to sa wartosciowi ludzie! sex to nie wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dima nie dima asi to go wydimało jury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze ze Dima to tylko z dymaniem sie kojarzy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z dimaniem trochę subtelności proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
glodnemu chleb na mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już po dimerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:07 tvn-owe eksperci powiedzieli ludziskom, że u Karoliny i Mieszka niefunkcjonalnie było a ludziska im wierzą i teraz powtarzają. Przecie by ich atrakcyjna pani domu w konia nie robiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poTOOLna
Nie mówcie że podobał wam sie ten podest w salonie u Mieszka i karoliny? albo okropna kuchnia?Też chciałam żeby odpadł Dima (albo powodzianie) ale na koncu zrobiło mi się go żal. Wkur....ia mnie ta rodzenkowa. jakl można się czepiać przeźroczystego kabelka? nie miala sie do czego przeczepić już. Czy u was w domu wszystkie kable są pochowane? no helloł, co za glupia piz...a. Nienawidzę jej i tego patosu w głosie gdy o czymś mówi. Zrobmy Funpage "Nienawidzę szmaty rodzenkowej" . Mam nadzieję że jej nie będzie w nast. edycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
perfekcyjna ... wszedzie sie pcha i panoszy, nawet w project runway...narazie jako modelka wystapila goscinnie, oczywicscie znawczynia mody sie zrobila, doskonala w byle czym nie wyjdzie na wybieg...kto wie moze w nastepnej edycji bedzie jurorem,,,albo w piekielnej kuchni bedzie uczyc jak zdrowo i ekologicznie sie odzywiac lub jak gotowac zeby nie poprudzic kuchenki, tez jej nie trawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×