Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
a my nie bedziemy nieukowi do potegi entej tłumaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyjątkowa tępota ta osoba, proponuję ją ignorować ,Ewa nieprzemakalny typ, nic nie dociera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a luksusem lozko jest chyba wlasnie dla tych co tak zazdroszcza, ze ktos ma szanse je miec:D K***a jacy ludzie dzis glupi, ta mlodzierz mnie przeraza:O ja pisze wyraznie, ze takie lozko to cos normalnego, ci sie podniecaja, ze to luksus, a potem pisza do mnie, ze to ja uwazam lozko za luksus:D Dobra, ale koncze juz pisanine na temat lzek, mozecie pisac, ze sie jaram domem, lozkiem, dzieckiem, baldachimem i psem:D To, ze mnie poobrazacie to pewnie jedyna rozrywka w waszym zyciu wiec co wam bede zalowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlodziez* poprawiam, bo ogladam w miedzyczasie film, a wiec koniec pisania z wami, bo nie chce znowu dac wam powodu do radochy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale te twoje nieuki to może i takich szkól jak Ty nie pokończyli ale kontekst potrafią wyczuć, bo inaczej brzmi zdanie: No, ale jeśli ktoś świadomie decyduje się na 4 dzieci w małym mieszkaniu to tez musi się potem liczyć że będzie spać na wersalce. Niż: „No, ale jak ktos narobi 4 dzieci na 2 pokoje to nic dziwnego, ze musi sie z wersalka uzerac”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahaha ale jaja jezyk polski sie kłania,wszystko jasne a tak nas wyzywała od nieuków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poprawila sie w pore hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawy jakie studia skonczyla? - pewnie burżuazje stosowaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewciu niedorozwoju tygodnia, mam łóżko i sofe , mam domek i mieszkanie, zaprzyjaźnimy się? hahahaha jaka tępa strzała -Łożka nie mają i ci zazdroszczą -, jaka czerstwa jesionka z ciebie.Mam łózko i pocałuj mnie w duuuupę, ale ty musisz byc beznadziejna w realu.Napuszona gorylica co ogląda trudne sprawy.Pomłachaj pilocikiem , rodzice cie i tak spłodzili na wersalce hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ewcia jest po farmie:P pisala o tym nie raz. I chyba tam ortografii ich nie ucza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czego EEuzywa do pisania ale nastepnym razem niech uzyje mózgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu to było chamskie, ale tak to napisales ze sie usmialam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo jak mżna napisac że czasy wersalek minęły,sa w sklepach ,kto chce to kupuje kto nie to kupuje łożko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niby tak! - proste i logiczne No widzisz EE jednak nie takie nieuki tu siedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ejże, załóżcie sobie topik o wersalkach, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wróciłam juz ,smazyłam dzieciom naleśniki a mam ich az dwoje ,mąż chciałby jeszcze ale ja sie zastanawiam czy nie bede patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EE nie gorączkuj się już idź połóż się na swoim nie zasłanym łóżku bo ci żyłka pęknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie juz leży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my tu pitu pitu
my tu pitu pitu a na poprzedniej stronie się Roksi objawiła i cos tam o jakims jadzie zaczela nawijac ale wpis sie rozmyl w wojnie wersalkowo- lozkowej hehehe:) nie no EE jest spoko może źle to ujeła ze teraz nawet student ma w kawalerce lozko wielkie bo to budzi czlowieczy sprzeciw ale to Lisica zjątrzyła atmosfere zalac sie jak to musi na sofie sie meczyc ( moze jak sie ma grube duupsko to szybciej sie sofa odksztalca i stad ta zyciowa niewyoda?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby Lisica powiedziała ze chciałaby pokój oddzielny dla synka ,bo wiadomo osoba chora,niepełnosprawna musi mieć swój kąt, a przeciez bedzie starszy i w pokoju z siostra czy rodzicami to sie nie da ale ona o lampce i łózku dla siebie to taki chyba troche egoizm a tyle mówi o tym synku,dziwne nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może tvn każe im tak mówić żeby poruszyć widza sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myslalam, ze dowiem się cos na temat białego stołu z jadalni, ale nie wiem czy to jeszcze forum o bitwie o dom???czy jakas bitwa na jezyki;) jeśli ktoś wie, gdzie można kupic takowy biały stól to niech się podzieli. Przejrzalam Wjcika i Vox i tam nie znalazłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wersalki nie chcialabys kupic? bo podobno wychodza z mody i chce zamienic na prawdziwe lozko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ty bedziesz wyzsza sfera ,jak bedzies mial /a lóżko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z ta wersalką to wyszedł niezły ubaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprzedam tanio wersalke idę do wyższych sfer ,,,,, może ktoś chce, tapczan dorzucę gratis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam sypialnię z dużym łóżkiem,zasłużyłam żeby dostać się do elyty i przyjaźnić się z EE Zazdrościcie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biały stół z jadalni to ten sam drewniany, który był wcześniej jedynie przemalowany na szlifie. Przecież to pokazywali w ostatnim odcinku jak go malują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybińska hrabianka
Mam ciężkie życie,wyobraźcie sobie że mam w swoim ciasnym mieszkaniu ,w łazience zwykłą ubikacje z przyciskiem na górze:( zamiast nowoczesnego geberitu z przyciskiem na ścianie Chciałabym ta normę a nie luksus bo to żałosne mieć taki sedes który zajmuje dużo miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×