Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
Ta piaskownica na balkonie ma wielkość kuwety dla kota. Może jedna noga tam wejdzie. Dobrze , że nie zrobili karuzeli albo całego wesołego miasteczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Córki kluchy szambonurka są brzydkie , grube i przemądrzałe. A jest takie powiedzenie : jak cię widzą tak cię piszą. Chcą wylewać swoje żale to niech pamiętnik piszą. G***o obchodzi mnie ich mamusia, macocha itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety ale tvn słynie z ustawek. Więc żadna paranoja i tyle. Mieli pokłócić się przy domu dziecka, a po to, żeby każdy ich zapamiętał i oczywiście żałował. Akurat mnie to nie wzruszyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aż mi się nóż w kieszeni otwierał jak tomek zwrócił uwage tym z dd i został zaatakowany ze wszystkich stron - najpierw ta cwaniara, potem jej wytatuowany gach i rodzyna :o pewnie dzieciaki tez wychowuja we takim przeswiadczeniu ze wszystko im sie nalezy bo rodzice sa biedni i pokrzywdzeni przez los :o :o :o najgorsze ze jak dojda do finalu a widzac zajadlosc rodzyny tak moze byc to wygraja to mieszkanie na litość :( już nawet samotnego lub parcha bym zniosła tylkop nie ta cwaniare z dd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mądrości wichury -michury Barbara Ciuryło-Machula Powalające były słowa tego Pana o wodzie,i tej Pani co wskoczyła na łózko Ha ha szopka już ich nie ma i dobrze bo ten program jest o urządzaniu a nie karmieniu się na wzajem tłustym jedzeniem i sztucznym okazywaniem miłości 39 minut(y) temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
39 minut temu to sami widzicie że ona siedzi non stop na kompie i śledzi uczestników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Barbara Ciuryło-Machula bardzo dobrze źe odpadli zero funkcjonalności brak szafy proszę kolejne mądrości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozenek nigdy nie dała Tomkowi dojść do słowa więc nastąpiła kumulacja i w końcu facet się wkurzył i powiedział swoje zdanie. Miał rację, dom dziecka robi byle jak. Zamek był źle wykończony i inne rzeczy również. Ale najlepiej się rozpłakać. K***a po wszystkich można jechać ale dd pod ochroną. I to pocieszanie Rozenkowej. Co to miało być. Są dorośli, zgłosili się do programu, niech liczą się z krytyką. A ta Ewa jest tak zaciętą i wredną osobą, że patrzeć nie mogę. Powiedziała , że te złe wykończenia to nie ich wina. A czyja k***a ??? Krasnoludków ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja. Ci z domu dziecka myślą że mają parasol ochronny do końca życia. Niestety znam parę osób z dd .Takie same cwaniaki i patologia, oczy by wydrapali jak nie dasz im czegoś co chcą. Myślą że im się to należy i już. Nie cierpię szczególnie tej Ewki. Powinni odpaść następni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz jak zobaczyli że Rozenkowa ich zaciekle broni i zalatwia dalsze odcinki prawie pewne że dojdą do finału nienawidze takich zajadłych bab jak Rozenkowa która zaciekle broni swojego zdania i oczy wydrapie i wmówi widzom że mają wygrać bo ona tak chce ona widzom każe wybierać tą rodzinę a nie tamtą , dojdzie do tego że w każdej edycji wygra rodzina Rozenkowej bo się zaweźmie zesra się a sie nie da :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z jakiej racji dom dziecka znalazł się w programie ? I co teraz pokazali ? Zamek był kupiony gotowy, łazienka nie powalała, kiczowate świecidełka na lustrze, w przedpokoju cegiełka szału nie robi i zdechła piaskownica na balkonie. Nie wspominając tego koszmarnego napisu. A wszystkie wykończenia to dno. Osoby wybrane przez Rozenek to kompletna szopka i porażka.Dała omotać się wieśniakom i domowi dziecka, a krytykuje tych co nie trzeba. Ta Pani nie zna się ani na ludziach, ani na wnętrzach. Ona zna się tylko na sprzątaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozenkowa opieprzała Tomka jakby był jakimś 10 letnim gnojem pod blokiem, nie traktuje ich jako współpracowników w jury tylko jest zołzą która rządzi podobnie jak Rozenkowa bujała się na huśtawce ogrodowej i puścił jakiś nit lub gwóźdż i natalia powiedziała że Małgosia jest za ciężka natomiast Rozenkowa spojrzała na nią wzrokiem seryjnego mordercy , wskazała na nią palcem i coś powiedziała że ją ukaże za to ma fioła na punkcie swojego ego Natalia zażartowała, gdyby mi powiedziała że jestem za ciężka i huśtawka puściła to bym się smiała z tego w głos a Rozenkowa ........mina grobowa i groźba zemsty ja piertole :O chory babsztyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy pamietacie jak ewa w jednym z pierwszych odcinkow mowila, ze dom dziecka to bylo dla niej wybawienie, ze cieszyla sie ze tam trafila bo w koncu mogla w miare normalnie i spokojnie zyc. A teraz mowi, o traumie o tym, ze jej tam bylo zle, o samotnosci itd Kreci dziewczyna i to bardzo! Gdyby umiala zabijac wzrokiem to Tomek juz dawno by tam lezal trupem! Pamietajcie kochani, zeby bron boze nigdy nie krytykowac i nie zwracac uwagi osobom z domu dziecka! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzynkowa na sprzątaniu też się nie zna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja rzadko ogladam ,nie jestem jakims architektem,mam jedynie wyczucie smaku,i nie musze byc specjalista jak Natalia, i mysle ze niezrobilabym jtak jak niektorzy w wczorajszym odcinku,Wszystko musi byc wedlug mnie pod kolor,i jedno do drugiego pazowac,,,,,,,,,,,,,,,,,Ale nie podobala mi sie odzywka Rodzenkowej do Natali w stylu ze lubi Sajgon .Dla mnie to bylo chamskie,,,Nie palam do niej zbytnia sympatia,,tylko w Perfekcyjnej Pani domu jest milutka/co do niektorych/....................... Podobnie jak Magda Gesler jest mila dla tych ktorzy jej sie podlizuja,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzenkowa nie zna sie na sprzataniu sama z siebie,ona tylko mowi co przeczyta,a moze ma dar przekonywania,,Ma dosc specyficzny glos ,nie napisze z czym mi sie kojarzy, To tak jak dziennikarze zapowiadajacy pogode...Ona nie jest dziennikarzem tylko prawnikiem z zawodu.....Pewno nowy partner ja szkoli,,Ja osobiscie wole Jacka Rodzenka,,, Tej babki nie cierpie od pewnego momentu,o ktorym nie chce tu pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ten tekst Natalii do Jurka : Chcesz zostać w tym programie to przemaluj to wszystko na biało . Co oni z tą bielą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozenek ma charakterek do rządzenia, te jej świdrowato-wydrowate oczka i głos nie znoszący sprzeciwu mówią same za siebie. Biedny Tomek, już ona mu załatwi że by wyleciał z programu. A następna edycja będzie się nazywała : " Bitwa na płacz."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrivka
Ale się. Uczepiliscie ty z dd masakra jakas i tych dzieci moze wy dzieci nie macie i jesteście jakimiś wrednymi babami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś słyszałam , że łatanie dziur w ścianie gipsem to już przestarzała metoda. Teraz w każdym nowoczesnym domu na dziury będzie się naklejać liście :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tematem przewodnim wczorajszego odcinka byl seks :D troche zniesmaczyl mnie tekst Ryjka, ze sie pieprzyl ze swoja zonka, nie o wszystkim trzeba od razu gadac. Magda i Pawel nie przedstawili zadnej lzawej historyjki i zdobyli sympatie widzow, co innego "szambonurek" z corkami czy dom dziecka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A swoją drogą ciekawe jak szambonurek radzi sobie z seksem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubiałam tych z Bidula do czadu aż nie zaczęłam czytać komentarze internautów od tego czasu nie lubię ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta menda z domu dziecka od razu mi się nie spodobała jak na początku płakała w sklepie, że chce zamek. To już wiedziałam, że wszystko będzie tak sobie "załatwiać". Myśli że dom dziecka to dobry sposób na zdobywanie litości. A jest tysiące nieszczęśliwych dzieci, które nie są w domu dziecka, chodzą głodne, zaniedbane, nie mają miłości, pomocy rodziców ani widoków na przyszłość. Dzieciaki w dd mają posiłki, przybory szkolne, ciepło w d**ę i czas na naukę. I jeszcze po wyjściu szanse na lokum. Więc niech przestanie babsko jęczeć bo coraz bardziej wkurza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obawiam się że dom dziecka dojdzie do finału niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się też tak wydaje ci z Bidula klucze dostaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uwazam ze powinniście skupić sie na wnętrzach a nie ludziach,dlaczego piszecie o kims szambonurek? Z kogoś zrobiliście alkoholika? Zavznijcie oceniac wnętrza, tych ludzi nie znacie,widzicie tyle co z tv,pewnie wiele kwestii jest pomijana i kreują ich i montują wypowiedzi tak by zacięcie dyskutowac na takich forach.zamuast skupić sie na rozwiązaniach, pomyslach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmeggg
Tylko, ze w tych wnetrzach niewiele jest do oceniania, poziom edycji jest po prostu slaby jesli chodzi o aranzacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby sami uczestnicy i prowadzacy program ograniczyli sie do komentowania wystroju to my tez bysmy tak robili :P a tak to wiesz, przyklad idzie z gory :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Tomasz skomentował wystrój tych z DD to wszyscy zaczęli po nim cisnąć, że jak on tak mógł im powiedzieć, takim dobrym i doświadczonym przez los ludziom, także sama już nie wiem o czym powinniśmy rozmawiać? :P A swoją drogą doświadczonych przez los ludzi poznajemy u konkurencji w Polsacie- tam to dopiero bieda i ciężki los jest :( A ta Ewcia z Kamilkiem wcale tacy biedni nie są, więc niech już przestaną się tak tym DD zasłaniać! Znam po stokroć biedniejszych ludzi, którzy żyją fakt z rodzicami ale na wczasy nie jeżdżą, mieszkania komunalnego i wyprawki pieniężnej też nie dostają i dlatego oni mnie tak w*******ą tym biadoleniem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×