Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
piwnica z odcinka na odcinek jest coraz gorsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprawda jest
coraz lepsza piwnica. Pewnie odpadną, bo jako jedyni jakoś wyglądają i mają klasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jurorzy zauroczeni są gwoździami jak sroki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja, finalistów już wybrano : Magda i Paweł , Wojtek z kluskami i Dom Dziecka. Wspomnicie moje słowa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klasę mają tak jak wszyscy tylko telewizja pokazuję ich w takim świetle a innych w gorszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piwnica odpadnie bo nie przedstawiła ckliwej historyjki. Normalni ludzie, a normalnych w tym programie nie potrzeba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od początku wzięli ich pod skrzydełka .a za łazienkę powinni już odpaść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wojciech szuka szczupłej a córki spasione jak wieprze, ta mała -stara jak larwa z oponami samo gotowanie dla nich zajęło by mi cały dzień a gdzie jeszcze sprzątanie,pranie czy praca albo czas dla siebie typu fitness i hobby , myślą że jak dostaną się do tv to są cenni :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My tu gadu po nocy, a to trzeba iść spać, żeby się wyspać i ładnie wyglądać na castingu u Wojtka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalni popatrz na jej wygląd i jego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-) Oplułam ekran ze śmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
telewizja tak chce dlatego pokazuje ich w takim świetle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalni w zachowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tą jazdą Tomka na DD też jakaś ustawka. Bo niby dlaczego na Fb jest taki temat : który juror najsurowszy ? Przypadek ? Mało ludzi ogląda, na oficjalnej stronie tvn nikt nie komentuje, więc specjalnie jadą ostro żeby była sensacja i oglądalność. Coś ma się dziać, mają być skrajne emocje i rozrywka i już. W końcu to jest show.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobranoc idę spać, bo jutro mam w planie wpaść na ulicy Wojtkowi w ramiona. Módlcie się za moje powodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi się wydaje że to nie była ustawka, nie wpadaj w paranoję, oni na prawdę mieli odmienne zdania i się pokłócili, na tyle to ja sie na ludziach znam ,Tomek nie jest lizusem i jak coś czuje to powiedział, może nie dyplomatycznie ale na prawdę on to czuł a Rozenkowa się piekliła i go hamowała , kamera to wychwyciła ale to nie była reżyserka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej z par podoba mi sie Magda i pawel,maja klase,nie ma lzawych historyjek i prostackich tekstow, ich pomysly moze nie zawsze przemyślane ale nie króluje u nich kicz,jaki jest u Jurka i ryjka, te kawiaty,muszle,sztuczne liście..tandeta, aneta i pawel jak zwykle stonowane,nudne jednak bez kiczu, Angelika i pawel trochę przesadzaja z tymi bambusami wszędzie,ten przedpokój jakiś przytlaczajacy, ci z dd hmm..napis mi sie nie podobal, piaskownica na balkonie tez nie bardzo,mogli wymyśleć cos innego dla dziewczynek,jakiś mini teleskop, albo kącik wypoczynkowy w wersji mini, co do wykończenia to nie oni jedni odwalili fuszere,wiec jury powinno czepiać sie jednakowo, gor szalu tez nie zrobil w przedpokoju zawieszając medale i zdjecia i jakiś zawieszony malpi gaj, wojtek bez szalu, tez zauwazylam ze na każdym balkonie biale latarenki:-), uwazam ze program za Malo pokazuje samego urządzania, jury nic nie doradza,wogole jakas porazka oni są dla mnie, za dużo historyjek,a program powinien inspirować,pokazyeac pomyslu i aranzacje a nie wyciskac lzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo się mylisz ta mała jak piszesz kluska bardzo dużo ma koleżanek i bardzo jest lubiana zresztą obie dziewczynki są bardzo lubiane a ci co piszą tak o Nich to są niemądrzy i dalej plują jadem ws ściekłym jak tylko mogą zobacz na siebie i wtedy wypisuj bzdety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy mówili o sex tak im kazali to co się czepiacie szkoda wam to też opowiadajcie b...ny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te jadowite bestie wszystkie powinny się zamknąć i zająć sobą bo są nie leprze a czepiają się wszystkich po kolei ci co tak szkalują to są beznadziejni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się was czyta to jad płynie strumieniami. Ludzie opanujcie się! Ja rozumiem krytykować wnętrza ale wyzywać dzieci od klusek, naśmiewać się z tego, że ktoś chce poznać dziewczynę, czy wywywanie ludzi od p*****w? Wy macie w ogóle rozum? Mam nadzieję, że nikogo z Was nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znalazła się jakaś fanka szambonurka i klusek i troluje, piszesz i bronisz ,goraczkujesz się, pouczasz, nawołujesz , weź na luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz rację powinni troszkę przyhamować bo za wielki rozpęd wzięli i szkalują te dziewczyny od klusek ciekawa jestem jak one wyglądają najpierw niech zobaczą się w lustrze i wtedy drugiego oceniają ja już pisałam jak nie znają bliżej kogoś to niech nie piszą takich bzdur to pewnie z nienawiści jaką w sobie mają nienawiść i jad okropny jad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno było by wam przykro jak by ktoś o was tak pisał a to by niebyła prawda nie jedna łza by wam spadła z oka mogę się załorzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nie odpisał specjalnie napisałam założyć z błędem myślałam że ktoś zajmie się moim błędem anie tymi dziewczynkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DD oberwał słusznie, powinni odpaść już po tandetnej łazience a tomek tak się spieklił przez rozenek, gdyby nie jej pouczanie go i wymądrzanie to by tak nie oberwali bo to ona go tak nakręciła! zresztą ta ewa to niezła cwaniara! to taki typ człowieka, który do końca życia będzie brał na litość i tłumaczył wszystko tym, że jest z DD :O a prawda jest taka, że gdyby nie ich pobyt tam to nawet komunalnego mieszkania by nie dostali! wiele młodych małżeństw mieszka na wynajmowanych albo zapieprza na spłatę kredytu a tu proszę hop i mieszkanko mają za free

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zmienia to faktu że pan"czapeczka" to BURAK!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie prawda jest super i ma własne zdanie i uwierz mi mógłby być o 100x bardziej chamski a jednak słowa ważył, nie atakował ich personalnie tylko ich spieprzoną robotę, i miał prawo a nawet obowiązek to zrobić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś dało się czytać ten wątek a teraz? Masakra...rynsztok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tomek Bąkowski był szczery bo nie jest fałszywy i mówił prawdę, w pełni się zgadzam że robota była tanim kosztem i na serio żeby coś takiego wykleić to by mi to zajęło jeden dzień budowanie jakiejś ideologii wokól domu dziecka to robi chora Rozenkowa która za punkt honoru przyjęła sobie bronić które jej się podlizują i mają łzawą historię nie pojmuję dlaczego im nie można zwrócić uwagi ? bo są z domu dziecka ? i życie maja ciężkie ? no sory ale wiele ludzi w Polsce ma ciężkie życie, nie maja mieszkań , mieszkają w jakiś paskudnych kamienicach z piecami i wspólnymi toaletami albo spłacają kredyty na 30 lat a tu para z domu dziecka i trzeba ich ratować, kurna, strzelili se dzieciaka jak byli nastolatkami w zakamarkach budynku domu dziecka to się nie martwili o nic a teraz dobra ciocia Rozenkowa ratuje im doopy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×