Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
09.58 Rubik i Terlikowskiemu nie wiszą ciągle gile z nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem zaginioną siostrą ewy
Ale ujawnię się dopiero w finale żeby moja ukochana siostra dostała więcej sms:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierniczę niektórzy piszą tu od 5 rano ! Ten program naprawdę musi wciągać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09.58 Terlikowskiemu to Boguszewski może buty czyścić swoim wąsikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadziaaa
a ja wam powiem, ze to wlasnie oni wygraja. logicznie rzezcz biorac- Piwnica ma juz mieszkanie, poza tym sa zarozumiali i uwazaja sie za super designerow. poza tym ona wyglada, jak facet, a Polacy nie lubia gejow... Gor- ma juz dom, z ktorym sytuacje spartaczyl na wlasne zyczenie, sa rodzina wielodzietna, a to w Polsce patologia. poza tym Polacy nie dadza wygrac komus z Armenii, helol! Wojtek- niby jest ok, ale on sam jest jakis taki rozmemlany, jego najmlodsza corka to mini wersja posel Kepy, a poza tym samotny ojciec juz byl, wiec nie ma szans Ewa i Kamil- kochajaca sie rodzina, male dzieci, wzruszajac historia i calkiem fajne mieszkanie. ludzie to kupia i zobaczycie, ze to oni wygraja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 10:07- jestes zboczony/a! Terlikowski-bleeeee a do tego jego poglady! matko, Kamil przy nim to jak Banderas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale bidul też ma mieszkanie to o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej,Piotrek naprawdę sprzedał to wygrane mieszkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osoba, która broni Boguszewskich. Poczytaj dokładnie to forum to zauważysz, że nie tylko oni są tu krytykowani, pozostali uczestnicy również. Poza tym nie przemawia do mnie argument, że im się należy, bo mają mieszkanie komunalne. Jakby mieszkanie komunalne było masowe - kończysz 18 lat i urząd miasta wręcza Ci klucze do mieszkania komunalnego? Tak wg Ciebie jest? Piszesz, że wykupienie mieszkania komunalnego jest bardzo drogie. To niech sobie kupią mieszkanie na rynku komercyjnym!!! Jak inni ludzie to robią, chcą być traktowani normalnie, nie jak sieroty to proszę bardzo niech biorą kredyt hipoteczny jak większość wchodzącego w dorosłe życie społeczeństwa. Chcecie się przerzucać na argumenty kto ma gorzej i komu się należy? To powiem kto tu ma najgorzej: Wojtek z córkami - mieszkają w wynajmowanej kawalerce, Wojtek stara się być dobrym ojcem, ale rodzina i tak nie jest pełna, poza tym on musi też zarabiać na wynajem tej kawalerki. Nie chodzi, nie płacze - nie uraczyli nas historią jak matka za zarobione przez Wojtka pieniądze kupiła wódkę i dziewczynki były głodne. Im się należy. Może ta Emilka jest troszkę za bardzo wygadana, ale już wolę takie dziecko rezolutne niż jak ma z niej wyrosnąć taka Ewa B. co będzie chodzić i wylewać swoje smutne żale. Walnijcie się w głowę, że Boguszewskich oczernia 1 osoba z ich środowiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.11.13 ślepa jesteś nie widzisz podobieństwa jego córki do niego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.11.13 [zgłoś do usunięcia] gość Ciekawy pomysł dograć szczegóły i powalczyć o coś dobrego dla dzieci z domu dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.10 A ja lubię gejów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.11.13 gość Jeszcze Was boli zwycięstwo nie swojego faworyta ?:) Wszystko wiecie lepiej, nawet kto powinien wygrać, a skoro ktoś inny niż Wasz faworyt to trzeba pluć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.12 Terlikowski jest gejem tylko tak się maskuje swoimi poglądami hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta magda tak miauczy, że już nie mogę jej słuchać.. w zwiastunie znów miauczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.20 Oooo! Specjalista do spraw plucia wrócił. Jak tam ? Już po obiadku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczcie zwiastun nowego odcinka. Jury kłóci się przy zdjęciu mieszkania DD. Tomaszowi coś się nie podoba a Rozenek bezczelnie mówi do niego : "To nie ty będziesz mieszkał w tym mieszkaniu i nie dla ciebie oni je urządzają" Powalił mnie jej żałosny argument. Dlaczego jak czepiała się i wywalała innych to nie mówiła : No przecież to nie ja będę tu mieszkać, robicie dla siebie. Co za głupia bladź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może niech Rozenek adoptuje tych z DD. Poczuła do nich instynkt macierzyński. Jeszcze trochę i da Kamilowi possać cycka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.11.13 gość Nasi znajomi mają mieszkanie na tamtym osiedlu, podobno jest tam widywany więc chyba nie sprzedał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wkurzyło mnie jak ktoś napisał że DD trzeba faworyzować bo są najmłodsi. Jak na razie najmłodsza w programie była córeczka Angeliki a teraz jest synek Gora .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w pracy miałam do czynienia z takimi samymi blazami jak Rozenek, musi byc tak jak ona chce i chooj,produkuje argumenty żeby kogoś wynieść na piedestał ale równie dobrze te argumenty można dokleić do każdego innego i tez będzie zasługiwał na to mieszkanie normalnie Natalia i Tomek przy niej to jak ktoś wyżej napisał - manekiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mysle ze Jurek i tak by nie doszedl do finalu bo jego mieszkanie jest bardzo duzo warte i jakis koneser takej tworczosci slono za nie zaplaci i deweloper zarobi fure kasy zobaczycie.I wlasnie dlatego odpadl w zeszla srode bo mieszkanie skonczone i git.Murzyn zrobil swoje,murzyn moze odejsc.Dla Jurko jedynym ale bardzo istotnym plusem udzialu w tej szopce jest autoreklama,teraz bedzie mial pewnie mnostwo zamowien i tym sposobem zalozy firme i dorobi sie moze w koncu wlasnego M.Tego mu zycze.Rozenkowa stracila twarz w tym programie i mozliwe ze to jest jej koniec w Tvn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.11.13 - weź przeczytaj to co napisałam ZE ZROZUMIENIEM jeszcze raz to sama będziesz wiedziała kto tu ma ułomność - umysłową. Ja ślepa nie jestem i widzę, że jest podobna. Ale nosi inne nazwisko co może świadczyć o tym, że biologicznym ojcem jest ktoś inny, niż w dokumentach, albo, że nosi nazwisko matki bo nie mieli małżeństwa!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja pitole, już rozumiem czemu się w szkole tyle gada o czytaniu ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tam miało być "bo nie byli małżeństwem" - sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.11.13 gość idiotko widzisz podobieństwo córki do ojca a podejrzewasz że on nie jest ojcem ha ha ha ale jesteś bezmuzgiem :) a możesz masz na to swoją teorię że z biegiem czasu pod wpływem silnej woli upodobniła się do ojca :D ? skoro nie jest biologicznym ? Skoro tak to Cię trapi to napisz do niego na F.B. zapytaj albo zamknij ryyyja i nie zaśmiecaj tego miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co oni teraz będą w tym programie robić? Wszystkie pomieszczenia już zrobili i co dalej? Każda rodzina po kolei będzie płakać nad sobą jakąś część odcinka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.11.13 - widać, że idiotką sama jesteś. Na prawdę, nie umiesz czytać, ze zrozumieniem? Na prawdę nie rozumiesz tego co napisałam. Ja pier....wiara ma racje. Tu siedzą same debile pokroju Ciryło-Wichury i gimbaza. DO nauki k u r w a bo półrocze oblejesz! Wyjaśnię Ci to po raz ostatni. Roksana nazywa się Jankowska, a Piotr Gogolewski co oznaczać może, że albo nosi nazwisko matki, albo biologicznym ojcem jest ktoś inny, niż w papierach. Zobrazuje Ci to kretynko, żebyś już więcej nie pytała. Jej matka mogła mieć innego męża, a dziecko miała z Piotrem, więc FORMALNIE jest Ona córką tego Jankowskiego i stąd nazwisko, mimo, że biologicznym ojcem jest Gogolewski. Lub też po prostu nosi nazwisko matki bo z tego co wiem to Oni ślubu nie mieli. Następnym razem jak zaczniesz wyzywać innych od idiotek poszukaj debilizmu u siebie. Skończyłam dyskusje z Tobą pusta istoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie inaczej sie nazywa jest pokazane w pierwszym odcinku jak sa na tej dzialce. moze slubu nie mieli ale rozenkowa mowila w finale ze zona bylaby dumna z niego itd????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jsa sie zgadzam z kims tam wyyzej, niech wygra Wojtek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17,29 Co to znaczy to słowo ,,gimdaza"może najwyższy czas żebyś spojrzała na siebie i nie oceniała innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×