Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
Na bank im gadają "zróbcie to i to", "a teraz ty powiedz to i to" :P jak małpom w cyrku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie ten finał będzie bez emocji obojętne jest mi kto wygra żeby ten finał był ciekawszy Anetka powinna przywieźć kosz żarełka i wódzi spić cale to towarzycho łącznie z fajensiarskim jury jeszcze przed puszczeniem tego na żywo dopiero mięli by ciekawy program i może wzrosłaby oglądalność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ryjek jako autorytet napisał że oddaje swój głos na DD. Więc podejrzewam że trochę osób nie myślących samodzielnie pójdzie za jego przykładem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może będzie tak że się mile zaskoczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie łudźmy się. Wiadomo że wygra DD. Przecież ich opiekunka matka Rozenkowa nie może swoich pupilków narazić na stres bo zapłaczą się na śmierć. A jeszcze będzie scenka z siostrą. Zbyt pewnie się zachowują więc obiecała im że wygrają i tyle. Szkoda czasu na oglądanie tego badziewia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygra DD a matka Rozenkowa wyjdzie za ojca dyrektora i adoptują 6 dzieci z DD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emilka to nic tacie nie pomoże. Idź już spać dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Może po prostu nie oglądajmy najbliższej bitwy tvn straci nie wysyłajmy sms następnym razem pomyślą...i tak wygra dd najładniejsze mieszkanie Wojtka odpadło....namówmy znajomych by nie oglądali.A kto wygrał i tak dowiemy się z internetu... a Wojtkowi i jego córkom życzę dużo zleceń i powodzenia w dalszym życiu chociaż i tak pewnie tego nie czyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakich zlecen zyczysz corkom Wojtka, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
zleceń życzę Wojtkowi a córkom powodzenia źle sformułowałam to zdanie.mam nadzieję ze mi to wybaczysz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, wiem, ze to tylko tak wyszlo, rozsmieszylo mnie troche po prostu. Ostatnio Wojtek dal troche popracowac corkom, to moze juz i zlecenia remontowe moga przyjmowac. Ja tez zycze Wojtkowi i jego corkom wszystkiego dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie na szczęście w środę się rozegra to wszystko i będzie po ptakach nic nie zmienicie i ty wichura też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takapracamnie przytlacza
Wojtek nie mogl wygrac... rozenkowa sama powiedziala, ze to katalogowe wnetrze w ktorym kazdy dobrze sie czuje, ze jakby sprzedawala mieszkania to to by bylo idealne... po co wiec maja dac mu wygrac, mieszkanie sie sprzedaw trymiga, piekne, funkcjknalne, zrobione reka fachowca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie program BOD już się skończył, nie oglądam go dalej, nie oglądam finału i temat mnie już nie interesuje za to dziś tu wchodzę i opisuje program Nasz Nowy Dom zobaczę gdzie Dowborka pojedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dużo scen jest tam wyreżyserowanych np. lokowanie produktów ostatnio kamil z ewka zachwalali tabletki piorące aż mi się śmiać chciało z tego jak to sztucznie wyszło a wcześniej te same tabletki reklamowali Gorzy! a piwnica w ostatnim odcinku miała za zadanie maksymalne wyeksponowanie telewizora hehe ;) Scena z wyrzucaniem firanek, szukaniem żony dla wojtka, motyw ze ścierkami, przyjazd dyrektora dd i wiele wiele innych wszystko to ustawka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ona nie tylko rzucala szmata ale roznymi innymi przedmiotami i to od paru odcinkow. jeszcze za kazdym razem ten jej glupawy smiech i 'EJJJJ". tak robia nastki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ta psychofanka poczwar to furorę zrobiła aż 9 osób ją poparło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie zamierzam kogos popierać, ten program ma na celu reklamę produktów, środków piorących, dewelopera, lans jury, uczestnicy to produkt uboczny i do tego muszą być ubezwłasnowolnieni i nauczyć się scenariusza przed wystąpieniem ci co są indywidualistami, oryginalni i mówią co chcą - odpadają bo muszą wygrać zera które będą tłem dla ich produktu żenujące są pary które skapowały o co chodzi i miały tego dosyć , jak zaczeli gadać to jury ich wypiertoliło a niektórzy sami odeszli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W programie " Nasz Nowy Dom ", tez reklamuja te kapsulki piorace :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale czym wy się podniecacie w każdym programie jest lokowanie produktu w każdym serialu też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hania, Jurek , Ryjek i Angelika są za DD , a Angelika napisała u Wojtka że powinni wymienić jurorów, ciekawe jak to wszystko naprawdę wzgląda, może to dd wcale nie jest takie złe tylko ich tak pokazują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24.11.13 jak najbardziej prawda! też uważam, że Oni muszą o wielu rzeczach mówić, bo tak jest w scenariuszu. Co do Magdy i Pawła, Oni są spokojnymi ludźmi na co dzień, za nudni do telewizji, pewnie dlatego muszą się choć trochę "powygłupiać" bo tak to by musieli ich wyrzucić, a to by na pewno się widzom nie spodobało bo nie czarujmy się, ale od początku są faworytami na finał - niekoniecznie na zwycięstwo bo do zwycięstwa popycha się DD. Nie każdy ma w sobie to coś (Ryjki, Pach) co się po prostu sprzeda, nie każdy jest medialny. Takie moje zdanie. Podejrzewam, że wygra dom dziecka bo ich historia chwyta za serce, a jak wiadomo tefałen lubi takie "emołszyn story".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniałam wspsomnieć, że mnie ich historia nie przekonuje, owszem, nie jest fajna, ale w jej oczach widzę jakąś taką nieszczerość, taki fałsz, no kurde, u niej nigdy nie ma żadnych emocji tylko jest ciągle uśmiechnięta...to takie fałszywe po prostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boguszewskiej zle z oczu patrzy, ma wredny usmieszek i wlasnie dlatego jej nie kibicuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A za to Tobie dobrze patrzy z oczu, i nasz piekny usmieszek, skrytykuj najpierw siebie,a pozniwj oceniaj innych. Czlowieka nie znasz przeciez,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24.11.13 ale ja nie wystawiam się na publiczną krytykę. Sorry, idziesz do takiego programu to licz się z krytyką. A ja nie napisałam że ona jest fałszywa tylko, że jej źle z oczu patrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24.11.13 jestes chyba nie powazna a co ma do rzeczy to jaki jest jakis forumowicz? oceniamy zahcowania uczestnikow bo sobie na to pozwolili idac do programu a znamy ich na tyle na ile pozwolil tvn wiec wielka obronczyni sie znalazla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli Magda to w realu fajna kobietka a musi tylko grac taka agresywna i rozpieszczona babe, to ma naprawde wielki talent aktorski, bo oklada tego swojego meza z wielka swoboda, jakby naprawde taka byla. Ja tam mysle, ze ona taka po prostu jest, malo to takich? Zeby sie nie zdziwila, ze ten jej spokojny maz kiedys z uspokajajacego joggingu nie wroc***Przeciez jak ona go popchnela przez te deski w salonie ze slowami 'idziesz stad' to sie malo nie wyrznal na sciane, ale bylo fajnie, zabawnie, dowc*pnie i w ogole. Gdyby mi tak zrobila, to bym sie wrocila i z rozesmiana buzia ze slowami 'spadasz' zepchnelabym ja ze schodow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×