Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
Jurek kolejny dobry tatuś będzie głosował na DD hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sobie oglądaj , kogo to obchodzi ? Szukasz sensacji w jakiej to nędzy ludziska mieszkają ? A może cię to cieszy ? Zakładaj sobie nowy temat gdzie indziej a nie tutaj. Tutaj wyraźnie pisze : Bitwa o Dom debilko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stronie ruchu poparcia Kuczwary nie widać za bardzo ruchu :-D Widać ile osób go lubi i ile ogląda ten program. Tak naprawdę to ludzie mają to gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę wkurza mnie to litowanie się nad bidulem. Nie mam nic do ich osób, ale do ich zachowania. Widać przecież że były lepsze mieszkania , a oni niesłusznie znaleźli się w finale. Ale jak zaczęli tam do wszystkich mówić mamo i tato i brać ich na litość to cóż. Wstyd i tupet do obcych ludzi tak się zwracać. Mają przecież rodziców. To ja do dyrektora szkoły czy internatu też mogłam walić : tato. Żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dziękuję, nie jestem aż tak r****iwa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego niektóre wyrazy choć nie są wulgarne i obraźliwe są tutaj cenzurowane ? Czy bycie w ruchu to coś złego ? haha Ruch- liwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lajkujmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę że łatwo poddajesz się manipulacji. Ci z DD doskonale wiedzą na jakie osoby mogą mieć wpływ i to wykorzystują. Mnie nie obchodzi czy za nimi jest Jurek, Angelika czy Ryjek. Mimo że ich lubię, nie są dla mnie jakimiś autorytetami żebym miała wybierać podobnie jak oni. Chcą głosować na DD ich sprawa. Ja zdania nie zmieniam. DD zrobili na mnie złe wrażenie, poza tym nie mają nic do pokazania oprócz swoich lamentów. Jestem przeciwna ich obecności w programie i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama sobie lajkuj. Spadaj na szczaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po tym co Kuczwara razem z corkami wygadywal na temat poszukiwania kobiety (mlodej, pieknej i bedacej na ich kazde zawolanie), to nie wiem czy wszystkie, tak z checia beda lajkowac. Ja napewno nie bede, bo wnerwia mnie ich cala trojka. Juz bym wolala Ryjkow, mieszkanie brzydkie, ale ludzi pozytywni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Program jest super, nagroda wspaniała. Ale ten sezon to jakiś dramat jeśli chodzi o uczestników... Może zmienił się reżyser??? Jury pewnie tez ma wyuczone regułki... Dziwi mnie fakt, że jak Jurek - ma swoja pasję, robił mieszkanie pod siebie, mógł nawalić więcej tych dekorów a zrobił dość delikatnie, inaczej i odpadł za to. Inny gość, zrobił mieszkanie, które podobałoby się każdemu - źle. Tez odpadł. Gor - gość ma niesamowity fach w ręku i jest naprawdę zdolny .... ale mieszkanie średnie. Wyspa, podwieszane łóżko, goła ściana.... zostaje. I Finał. Zostaje mi tylko głosować za Ewą I Kamilem, mam nadzieję ze im się ułoży w zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skad wiesz co sie dzieje z ich rodzicami? Moze nie zyja pomyslalas? Jezeli ten dyrektor dla nich tyle zrobil i dlugo go znaja i sam chce czuc sie ich ojcem to co stoi na przeszkodzie? On sam mowi dzieci o nich,wiele dla niego znacza,wychowywal ich. Rodzic nie ten co urodzil,lecz ten co dal cos z siebie by wychowac,by byli kims w zyciu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żyją czy nie żyją do dyrektora mówić tato to przegięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bidul to takie przebiegłe i szczwane istoty. Rzucają się na szyję obcym ludziom, co za poufałość. Pamiętam jak ona rzuciła się na szyi biednej sprzedawczyni bo ta obiecała że będzie zamek. Nie cierpię tej dziewuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W liceum chodziłyśmy z koleżankami odwiedzać dzieci z DD, takie 5-6 latki. Kupowałyśmy słodycze i bawiłyśmy się z nimi za zgodą wychowawców. Ale te dzieci zaczęły od nas wymagać kiedy mamy przychodzić i co przynosić. Jedno chciało rowerek, drugie zegarek i w ogóle okazały się dość wyrafinowane jak na swój wiek niestety. Byłyśmy w szoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy Jurek mógł zabrać ten zegar ze ściany w salonie :-D Ja to utworzyłabym klub poparcia dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po chooooooj ta cała dyskusja wiadomo że DD wygra bo nie ma z kim konkurować mało kto zagłosuje na małżeństwo bez dzieci które ma komfortowe mieszkanie albo Gora ciapatego którzy maja dom sie ludzie spinają że sie sesrają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jurek powinien być w finale mi podobało się co on robił były to nietypowe pomieszczenia nie tak jak te pozostałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem kto wybrał tych finalistów czy to jakiś nie udaczny reżyser czy jurorzy nie posiadający wiedzy designerskiej kierujący się jakimiś swoimi zakompleksionymi wadami albo przekorą brak jakichkolwiek zasad tak jak w I części edycji ta cała trójka w pierwszej edycji już dawno by odpadła te mieszkania co oni zrobli nie wiem czy ktokolwiek chciałby kupić z tyloma fuszerkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wojtek tak sie reklamował, prawie zrobił casting na żonę, samotny ojciec i jego córka z I edycji byli pochłonięci urządzaniem mieszkania, nie było mowy o poszukiwaniach żony i mamy :D Widać różnicę między nimi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy się ze mną zgodzicie ale odniosłam wrażenie, że Wojtek był jakiś taki podirytowany aby nie rzec wkurzony! Myślę, że miał już dość odgrywania scenek dotyczących szukania żony i ciągłych gadek na ten temat! Nie bardzo miał ochotę współpracować ze scenarzystą, więc go wywalili :P Jakby się bardziej sprzedał i w sumie poniżył to możliwe, że przeszedłby dalej! Tak samo było z Jurkiem, Ryjkami i tą Karoliną z 1. odcinka. Ona zresztą sama napisała coś w typie, że nie bardzo chciała grać i płakać do kamery to się jej pozbyli :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czosnekkkkkkkk
Osoba, która założyła ten funpage z poparciem Wojtka ośmieszyła się na maxa :D i jego przy okazji też ;) Oby tak dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cały ten ruch o kant d**y rozbić. Co to ma być ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W*********j już z tym swoim ruchem !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stronie ruchu poparcia Wojtka ktoś napisał że słusznie wyleciał i że jest seksistą hehe Ale ubaw. Weźcie to zlikwidujcie póki czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 15;07 to Ty nie wiedziałaś że to wszystko musieli gadać co reżyser im kazał Wojtek pewnie się nie zgodził dalej opowiadać te bzdety i dlatego między innymi go wyeliminowali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do19:48 zgadzam się z Tobą w zupełności i raz jeszcze mówię że p. Wojtek powinien dojść do finału bo na prawdę jego mieszkanko było superowskie :) pozdrawiam wszystkich , piszcie mejle na ruch poparcia dla Wojtka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24.11.13 Karolina z I edycji pisała że nie chciała płakać dlatego ją wywalili ? :) ha ha popatrz na jej mieszkanie to znajdziesz powód :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×