Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
25.11.13 W programie pytania zadaje reporter a to co powie uczestnik to jego sprawa, więc nie wciskajcie że kazali,on nie miał kontraktu na odegranie roli aktorskiej , jesteście trudni w relacjach - jak się na coś uprzecie to masakra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08.34 O jakich relacjach mowa ? Bycie przy swoim zdaniu tak nazywasz ? Śmiechu warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szambonurek nareszcie odpadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz wyjdzie na to, ze wszyscy mieli gotowy scenariusz i juz rok temu go dostali do wyuczenia , zeby byli bardziej wiarygodni. I gotowy wystruj mieszkan itp., itd. Wiec co sie czepiacie DD, przeciez to tez byl tylko scenariusz. Smieszy mnie to, ze jakies dwa tygodnie temu Wojtek byl szambonurkiem, burakiem itp, a teraz to Wojtek. Corki juz nie kluski. A ta mlodsza to taka super dziewczynka. Ja Wojtka nie lubie i bardzo dobrze, ze wylecial. W takiej sytuacji jak on, to w Polsce jest ludzi na peczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o cześć baśka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie Baśka :D wichura byki wali masakryczne :D a tak swoją drogą bidul do domu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ona, tylko zainwestowała w słownik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo jedna z jej dwuch ślicznych córek pomaga pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co... środa tuż tuż i pewnie bidule wygrają :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wichura ma teraz na fejsie nowy profil z misiem uszatkiem : Barbara Barbara założony 4 listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety moje drogie, ale musze Was zmartwic. Nie jestem Wasza ulubienica Wichura. Jak juz to jestem jej antyfanka. I nawet powiem Wam, ze jako pierwsza o niej wspomnialam tutaj. Wiec prosze mnie nie poruwnywac do Baski !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry "porownywac"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie prawda ja napisałam pierwsza o wichurze klamczucho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niech Ci bedzie. Ja o niej wspomnialam, jeszcze za czasow jak Aneta byla w programie. ze jest taka jedna na FB. Oczywiscie jej dane podawalam w skrocie (pierwsze litery). A pozniej tak sie to pociagnelo, ze do tej pory jest Wichura wspominana tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pookaaż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będziemy się tu targować kto pierwszy bo prawda jest taka że wichura to moje odkrycie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to ja raz dla żartu nazwałam ją Wichura i nawet zdziwiłam się że to chwyciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz finał, takie powinny buzować emocje a tu nic. Tvn dał d**y :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale by było, gdyby Gor wygrał haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi obojętne jest kto z tej trójki wygra moi faworyci już odpadli tvn może tylko liczyć na smsy od tych rodzin na nikogo więcej dali d**y z tymi finalistami i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę że te 4 rodzinki powinny jeszcze raz stanąć do finału. Inni jurorzy powinni przyjść i oglądnąć te wszystkie mieszkania raz jeszcze i ocenić sprawiedliwie w tedy zadecydować kto ma przejść dalej a kto ma być wyeliminowany myślę że też się zgodzicie ze mną . Moim zdaniem niesprawiedliwie p. Wojtka wyeliminowali przecież jak oglądam te wszystkie mieszkania to dalej jestem w 100% pewna że p. Wojtek z córkami powinien dojść do finału pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cisza przedwyborcza ? hhahah śpicie czy poszliście do szkoły? piszcie mejle na Ruch poparcia dla wojtka nie śpijcie halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25.11.13 sms będą wysyłać tylko rodziny finalistów? stuknij się :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
26.11.13 " myślę że też się zgodzicie ze mną " - nie, nie zgadzamy się z Tobą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pomysl.Te ktore tak rozpaczaja, ze Wojtus nie wszedl do finalu i on taki biedny, zlozcie sie dla niego na mieszkanie i bedzie po sprawie. A jak ktora wolna to niech i odwiedzi Wojtusie, a nuz sie ktora spodoba wybrednemu Wojtusiowi. Tylko pamietac, ma byc MLODA bo innymi Wojtus nie jest zainteresowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale trzeba byś szaloną fanką żeby siedzieć tu o 5 rano :-) Moim faworytem był Jurek. A teraz też wszystko mi jedno kto wygra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09.08 Sama go odwiedź i przestań p*******ć dyrdymały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś kluski słabo się starają w tym ruchu poparcia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kluską to ty jesteś idiotko a co do 08:42 i 08:44 to ty się walnij w łeb żeby ci klepki naskoczyły jak w ogóle je masz a ja jestem tego zdania że Wojtek powinien wejść do finału a co do dziewczyny to on już ma właśnie mnie i powiem że jest super facetem zresztą z wami nie będę dyskutować bo widzę że niema z kim żegnam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×