Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
To ile dzieci ma Kasia dzieciata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to już jutro się dowiemy kto wygrał i dlaczego to był bidul .Szykujcie chusteczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JW konstrakszyn przeznaczy inwestycję zielona dolina na dom dziecka, bo nikt tam nie kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem z pewnych źródeł że program Pt.urzekła mnie twoja historia odnalazła siostrę Ewy na livie się ujawni klucze i kwiaty wręczał jej będzie Krzysztof Ibisz wraz z ciuryło wichurą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I Kasią z pierwszej edycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze rutkowski z gołą klatą i kwiatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak tak Rutkowski odnalazł siostrę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Finał niestety bez emocji. Od kilku odcinków oglądam ten program bo już go po prostu chce dokończyć i tyle.. bez emocji. DD na siłę popychany przez Rozenkową mnie tak irytuje, że koniec świata. Magda i Paweł mają najlepsze wnętrze, ale jakoś coraz mniej ich lubię. Największą sympatie mam do Gora i Anki bo są po prostu śmieszni i weseli, a takich ludzi lubię, jednak mieszkanie to tragedia! Chyba na prawdę zagłosuję na Kaśkę z pierwszej edycji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dzisiaj nie oglądam ,bo już wiem że wygra DD oni musza wygrać bo przecież ,to jest taka gra telewizji że szlak człowieka trafia ,to tak jak MS też ustawione .w d***e to mam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byli przed chwilą wszyscy finaliści w DD TVN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kude ludzie, przecież ten program też jest reżyserowany! Piszecie, że Magda cały czas płacze, a może po prostu oni tak wycinają fragmenty zebrane z całego tygodnia, żeby wyglądało, że uczestnikami non stop targają emocje. Po trzech miesiącach ciągłego zapieprzania jakby nie patrzeć, każdemu mogą opaść ręce. Pokazują to co się sprzeda w telewizji i ludzie będą o tym gadać. Przecież nie będą pokazywać zwykłej codzienności, kto by to oglądał. Tak samo Boguszewskich nie pokazali bez całej tej otoczki domu dziecka, myślę że jakby nikt o tym nie wiedział, wtedy również by się nei sprzedali, bo nie mieliby co pokazać. Ja trzymam kciuki za Mikołajczyków, każde z ich pomieszczeń było fantastyczne i mimo niedoróbek,których tak się doszukiwali jurorzy zrobili naprawde świetne wnętrza. Bibilioteczka zrobiona własnoręcznie przez Pawła jest genialna! Zegar w kuchni też skradł moje serce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie płakali u pieńkowskiej na ramieniu DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piwnica wygra....stawiacie mi flaszke jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wygra piwnica to odszczekam wszystko, ale jak na razie to wygląda mi to na ustawkę i klucz dla dd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zwróciliście uwagę jak dziś w Dzień Dobry TVN redaktor Sawicki (bodajże) zapytał finalistów czy spali dzisiejszej nocy, to i Magda z Pawłem i Gor z Anią zgodnie stwierdzili, że nawet oka z nerwów nie zmrużyli a DD wyluzowani na maxa, nie odnieśli się wcale, czyli spali że aż miło . Tacy pewni wygranej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macie linka do tej wizyty w ddtvn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd wam się te trzy miesiące ubzdurały ???? Na pokoje, salon i przedpokój mieli po 1 tygodniu, na łazienkę i kuchnię po dwa, a na tzw. szlif też tydzień. To raptem finaliści byli 9 tygodni, a to jakby nie liczyć DWA miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arne
Heh, nie wiem jak wy, ale ja w ogole nie pamietam jak wygladaja te mieszkania. Chyba mrugnelam kilka razy w zlym momencie i mi umknely...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak było w ddtvn gór,pieczara,mówili że nie spali tylko Ewka wraz z mężem wyspali się a dlaczego?bo wiedzą że wygrają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscinka
ja tam jestem za Mikolajczykami, nie wiem skad w was ludzie tyle jadu. gor tez super a ci z domu dziecka, jakos tak nie podoba mi sie to ich mieszkanie, moim zdaniem najlepsi zdecydowanie sa mikolajczykowie. I w ogole jacys tacy fajni się wydają, bardzo pozytywni :D aż chcialoby się ich poznac heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
architektka na szpilkach pisze bzdury - udowodnię dlaczego, widać że strasznie jej zależy na tym, żeby uchodzić za wielce szanowną damę ARCHITEKT na początku krytykuje drewnopodobne meble ale już na ilsustracji twierdzi - że drewnopodobne były ładne i niepotrzebne zostały zmienione na białe ale to nie wszystko - w jej wymądrzaniu się widać brak elegancji i kultury - nie można tak besztać i krytykować wnętrz - że są brzydkie, złe materiały, bezguście , be i w ogóle bo robią to amatorzy , jeśli zwykli ludzie urządzają swoje mieszkanie mają prawo do własnych pomysłów- to nie jest program dla zawodowych znawców dizajnu , sorry widać u autorki pogardę do ludzi podobnie ona nie zna się narzeczach których nie wykonuje zawodowo, gdyby piekarz kazał jej uformułować atrajcyjne rogaliki to na pewno by jej nie wyszło i nie byłoby chętnych na jej upieczone rogaliki - ale to nie powód żeby mówić na nią że nie ma elastyczności w rękach i jest łamagą a to co zrobiła to obrzydliwe ciasto na które można się wyrz- ygać- więc proponuje autorce owego bloga więcej klasy a obycia wcale nie ma i ostatnia rzecz - skoro uważa się za taką znawczynię tematu to nie powinna nazywać siebie Architektem tylko Architektką ponieważ w nazewnictwie zawodów wspołcześnie stosuje się żeńskie końcówki i każda kobieta na poziomie ich używa ponieważ to NIE JEST WSTYD BYĆ KOBIETĄ w danym zawodzie a więc pisze się - lekarka a nie pani lekarz , psycholożka a nie pani psycholog, dyrektorka anie pani dyrektor itd i bez kompleksów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głosuję na Jurka a wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja na Ryjki raz w rynnę i raz w parapet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My glosujemy na Kasie z pierwszej edycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ofuczona na ten program
Ja na nikogo nie glosuje ! ale obstawiam Ewke i jej mezusia z DD . Wygraja !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale będzie niespodzianka jak DD nie wygra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też obstawiam Jurka i Klaudę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×