Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
Siedzi tam gdzieś na widowni czerwony skalp od polowy czaszki bo nie widzę jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siedzi tam gdzieś na widowni czerwony skalp od polowy czaszki bo nie widzę jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś tu tnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ola i kornelia juz nie są razem! tylko grają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No udało sie ,byłam pewna od początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze ze wygral doktorek. A Agula jaka wsciekla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i super :D agnieszka mogla chociaz sie usmiechnac bo wygladala jakby chciala ich pozabijac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super!!!!!! Dziewczyny fajnie się zachowaly, cieszyly sie pomimo przegranej. Tamta pani ciężko to przeszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wygrał doktorek!! Jeeeee!:D widzieliscie mine tych od powodzi?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale jak zwykle wygrala osoba wspierana przez rozenkowa. juz jak na kanapie z nim usiadla wiadomo bylo ze wygra lukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lukasz wygral:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale jak zwykle wygrala osoba wspierana przez rozenkowa. juz jak na kanapie z nim usiadla wiadomo bylo ze wygra lukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie wrócić? toż oni w Polsce nigdy oprócz teraz nie byli, a nawet polskiego nie znają :O ALE SIE CIESZE że wygrał ŁUKASZ!! kibicowałam mu :) jemu i dziewczynom :) cieszę się,że Czyżniakowie nie wygrali - ta Agnieszka miała taką skwaszoną minę :O a dziewczyny radosne, widać że nie są zawistne cieszą się sukcesem Łukasza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale powodzianka zla byla....szok a olka i kornelia fajne i sympatyczne...cieszyly sie z wygranej lukasza..powodzianka miną by go zabila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale powodzianka się wściekła a dziewczyny się szczerze cieszyły z wygranej dokttorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fantastycznie że wygrał, cieszę się bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale powodzianka wściekła a dziewczyny się szczerze cieszyły z wygranej doktorka hura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super ze Lukasz wygral :) chociaz dziewczynom tez kibiciwoalacm :) tych calych Czyzniakow nie lubilam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto wygrał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto wygral? pewnie znowu tam gdzie rodzenkowa jak wyrocznia usiadla..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto wygral ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i doktorek wygral:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzieliście minę Agnieszki jak się okazało, że to nie oni wygrali? :D oj niezadowolona była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzialyscie mine Agniechy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo!Jestem zadowolona ze wygrał doktorek!Dziewczyny sie cieszyły szczerze a powodzianie,no cóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo!Jestem zadowolona ze wygrał doktorek!Dziewczyny sie cieszyły szczerze a powodzianie,no cóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te 25 tysi przegrani moga wziac w gotowce czy tylko wydac w obi? Powodzianie to buraki, obejrzyjcie te 5 minut od ogloszenia wyniku, po ich minach widac jak byli wsciekli. A Rozenek ich tak chwalila a jakos nie usiadla przy nich. Natalii Powodzianie zwisali przez caly sezon a nagle w finale przy nich musiala usiasc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajaMajaaa
matko jedyna to forum jest teraz beznadziejne, jest jakiś sposób żeby przeskoczyć od razu do ostatniej strony? a nie klikać przez 15 minut kolejne numerki? I dlaczego czego się nie napisze to jest uznane za spam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajaMajaaa
Agnieszka zachowała się beznadziejnie. Tłumaczyła na fejsie, że miała taką minę, bo jej syn zanosił się płaczem. A po jaką cholerę ona tego dzieciaka targała tam na wiodwnię? Po co mu fundowała takie emocje? Ja serio z trwoga patrzyłam przez wszystkie 3 edycje na nieodpowiedzialnych rodzicow, którzy rozkosznie pozwalali dzieciakom przywiązywać się do tych mieszkań, do pokoi. Przecież to dorosłemu trudno potem zrozumieć, że musi oddać to mieszkanie jak odpadnie, a co dopiero dzieciak? JA nie wiem że jeszcze się psychologowie nie wypowiedzieli w tej sprawie. To jest okrutne dla tych dzieci zwyczajnie. Trzeba od początku tłumaczyc, że ten dom to tylko taki hotel na chwilę i powtarzać, że prawdziwy domek jest tam gdzie meiszkali do tej pory, a ten nowy to takie wakacje itp. Ale łądniej w tv przecież wygląda, jak dzieciaki bawią się w nowym, wypasionym pokoju, wszyscy zasiadają rodzinnie do śniadania i wogóle taka sielanczeka. A potem dramat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga22
Ja również się cieszę że wygrał doktorek ,ktoś pisze że zarobi i sobie kupi to zazdrość jest czy jak już kupować nie musi .Ma chłopak mieszkanie a pieniądze które zarobi przeznaczy na coś innego. .A miny nie widziałam kurczę Agnieszki muszę powtórkę zobaczyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×