Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość ccjeui
dokladnie! Lukasz nigdy nie narzekal i lesbijki tez. co mi sie w nich podoba? to,ze dla nich rodzina to oni sam dla siebie oraz ich mamy, babcie, siostry itp. a nie taki stereotyp jak do tej pory,ze rodzina to baba, chlop i kilka bachorow :) kuchni powodzian to byl koszmar! nie wiem gdzie takie meble znalezli :D no i powodzianka wyjechala w przedostatnim odcinku z historia jak to miala zostac 17letnia mama... :O a Lukasz i lesbijki mieli tyle klasy by nie opowiadac o swoim zyciu prywatnym i przeszlosci i to jest fajne :) a w ogole Kornelia ma 34 lata a Agnieszka 30 a jednak Agnieszka wyglada na duzo starsza od Kornelii! a lesbijki super pozytywne :) ciesza sie zyciem :) to byla extra edycja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ele mele dudek
Ty! Fanka dreda, ona już nie jest ruda i schudła, dlatego jej nie wypatrzylas na oficjalnym profilu Borkowskich są zdjęcia z finału, słaba z ciebie fanka, ty porostu ją znasz i masz cos do niej a tu glupa kleisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dred sie przefarbowal na blad, widzialam ja....nawet byl kuba z project runway ale co on tam robil? kt go zaprosil? gdzies pisali ze uszyl kreacje dla rozenkwej na final...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifix
http://bitwaodom.tvn.pl/mieszkania,2251,n/mieszkanie-joanna-mikolajewska-i-dima-panto,117664.html tutaj są zdjęcia jego mieszkania i na jednym ze zdjęć jest tablica korkowa z kartką, patrzcie na ostatnią linijkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie da sie otworzyc tego linku ...pisze ze blad , ktos zglosil do usuniecia lub nie poprawnie napisany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest znalazlam faktycznie.........ale nie wiadomo kiedy ja przywiesli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifix
Ja myśle że wtedy co robili przedpokój, muszę zobacyć ten odcinek to sprawdzę,ale i tak pewnie Dima i Aśka wiedzieli, bo musieli jakoś dać kontakt do rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifix
A Beata Borkowska napisała że w lipcu Anka, Mieszko i Karolina do nich nad morze i jeszcze zapraszała Martę, co ma męża żołnierza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nowlasnie Dima przeciez musial dac namiary do rodzicow...a z drugiej strony w sumie na tej rozpisce nie ma daty ani godz.. moze zrobil to zmysla ze wygra ten program i wtedy ich sciagnie i dlatego jest rok 2014 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ele mele dudek
Czyli się tam musieli ludziska polubić :) fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mysle ze Dima mial na mysli to ze rodzice tu przyjada, bo Dima wygra ten program i da im mieszkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukana22
Szkoda, ze wszyscy dali się tak pięknie nabrać, zmanipulować, wygrał gej-nawet nie miał odwagi powiedzieć tego oficjalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oszukana... zazdrosc ci d**e sciska, nie oceniaj jak nie znasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooooooooooooooooo
a co się dzieje z tymi ludźmi i mieszkaniami po programie? Czy Oni mogą je wykupić? Szkoda by mi było zostawić takie wymarzone i zrobione przez siebie mieszkanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sa wystawione na sprzedaz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie wkurzała Rusinowa z tą parasolką. Wszyscy mogli moknąć, ale ona zachowywała się jakby z cukru była i chroniła zawzięcie swój kartoflany nochal. A swoją drogą jak Rozenek usiadła obok Łukasza to wiedziałam że wygra bo ona uznaje tylko zwycięzców. Ale fajnie że chłopak wygrał, nawet niech sobie będzie gejem. Szkoda Natalii , że posadzili ją koło powodzian. A swoją drogą ona za bardzo poddaje się Rozenkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkania idą na sprzedaż. Jeśli te rodziny będą pierwsze to oczywiście tez mogą wykupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ktos musial usciac kolo powodzian...Natalii i tak zwisali, wykonywala tylko polecenia, ja ja lubie przynajmniej zna sie na tym co robi, ma pojecie o urzadzeniu wnterz i ocenia wnetrza a nie ich historie zyciowe i nie swieci tylkiem jak kolezanka "po fachu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie jest napisane, że zaprosiła karolinę i mieszka, ankę i martę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifix
W komentarzach widziałam, musisz poszujkać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakich komentarzach??? Gdzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na fb borkowskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się bardzo podobała reakcja lesbijek na finale. Ucieszyły się tak jakby to One wygrały. wogole przez caly final byly takie radosne i wyluzowane jakby to nie byl final. Calkowicie tez zmienilam zdanie o Olce ktorej do tej pory strasznie nie lubilam, wkurzala mnie tym zachowaniem ale na tym finale pokazala klase. Az przeszlo mi przez mysl ze moze tvn tak ją nakrecil i pokazal bo Ona przez caly final lapala Kornelie za reke, tulila i usmiechala sie a w programie to niby nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miala poprostu dobry humor, dobry dzein...hormony moze jej nie buzowaly i postanowila w ten wyjatkowy dzien byc mila i uprzejma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będzie kolejna edycja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
doktorek nie biadolił o swoim zyciu , nie szlochał ?? za to w finale nadrobił za wszystkie odcinki, razem ze swoją mamusią lali ciurkiem łzy, otwierając potoki smsów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wygrać reality ? Na początku pewne wyjaśnienie: z tego tekstu czytelnik się nie dowie, przy którym konkretnie reality show pracowałam ani czego dotyczył mój program. Nie powiem też, dla której telewizji powstawał ani nawet jak się nazywam (artykuł podpisuję pseudonimem). Już pierwszego dnia pracy musiałam bowiem podpisać zobowiązanie, że przez dziesięć lat będę milczała na temat szczegółów mojej pracy. – Gdyby cokolwiek wyciekło, nie wypłacicie się do końca życia – ostrzeżono nas niby żartem. Ale to nie do końca był żart: umowa, którą podpisuję, przewiduje ponad 300 tys. zł kary. Zmieniając zatem szczegóły, przedstawię mechanizmy, które rządzą programami typu reality show. W pierwszych dniach mojej pracy nie dzieje się zbyt wiele. Z rozmów z bardziej doświadczonymi kolegami i koleżankami dowiaduję się jednak wielu tajemnic dotyczących tego typu produkcji. Wszyscy mi radzą, żebym już na początku wyzbyła się złudzeń. Przede wszystkim muszę zrozumieć jedno: żaden producent nie pozwoli, by ktokolwiek miał wpływ na to, kto wygra jego program. A już na pewno nie odda tej decyzji w ręce przypadkowego widza! Większość producentów traktuje swoje programy wyjątkowo ambicjonalnie i emocjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez tego tekstu wiem że to wszystko ustawiane i sami decydują kto wygra , czy oni myślą że ludzie są tacy głupi i we wszystko wierzą co się dzieje w reality ? a najśmieszniejsze jest jak na fb ludzie piszą - "będę na was głosowała" a chu/j to kogo obchodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po ogladnieciu wczesniejszych edycji tez mialam wrazenie ze tu bylo od poczatku wiadome kto wygra... w tej edycji choc im nie kibicowalam bylam przekonana ze wygraja powodzianie, ciesze sie ze wygral doktorek...w pierwszej edycji wygral samotny ojciec, w drugiej mama tata i dzieci, a w trzeciej singiel, musialo byc troche roznorodnosci, w czwrtej wygraja geje albo lesbijki, albo samotna matka...albo poprostu jakies osierocone rodzenstwo, chyba ze moze babcia z dziadkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Następnej edycji nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×