Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
hbuh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyjuzgosc
podbijam zeby zobaczyc ostatnia strone :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyjuzgosc
moje wczorajsze wpisy sie nie dodaly ! a chcialam napisac,ze kibicuje Oli i Kornelii i Lekarzowi i dobrze,ze wygral :) to byla fajna edycja, duzo sympatycznych normalnych ludzi, az dwoje finalistow ktorzy nie opowiadali smetow i wygral ktos z ladnym mieszkaniem a nie z ckliwa historia jak dom dziecka czy wdowiec z corka :O fajnie, pokazali,ze singlowi tez mozna pomoc a nie tylko rodzinie , nie kazdy musi miec dzieciory i meza/zone w tym kolchozie :) lekarz jest porzadny, bardzo wdzieczny swojej rodzinie, jak zarobi to pewnie kazdemu kto mu pomagal da troche pieniedzy, a jego rodzina jest ze wsi, jak bedzie mial siostrzenca/siostrzenice to bedzie mogl do niego do Warszawy przyjechac, nawet na studia :) a dziewczyny? jak zawsze pokazaly klase :) cieszyly sie razem z Lukaszem, natomaist mnie tez dotknela mina agnieszki :O wielce rozczarowana...no sory ale z taka dizajnerska obsrana kuchnia ciezko wygrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxx
Co te oszolomy zrobili z kafe ? Teraz jest gorzej niz bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuy
111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benia  DDDDDDDDDD
I co nie będzie kolejnej edycji? Ni ma chętnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszczena
niektórzy uczestnicy wielkim bólem zaeragowali na przegraną, myślę tu o czerwonym skalpie, baba która po odpadnięciu pokazała swoje prawdziwe oblicze, chamka gburowata która myśli że jej sie należy bo dzieciaków naklepała , obrazona i chyba nie było jej na finale , burak i wiedźma oraz Aga z Łukaszem która była załamana że nie wygrała mieszkania.Ludzie sie pchają do programu, przyzwyczajają do mieszkania i uważają że jest ich , później gorzka nienawiść i te dzieciory które przywykły do swoich pokoi a już szczyt bezczelności z tą trampoliną, gorszej upartej nienawistnej wiedźmy w życiu nie widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yyyyyyyyyyyyyyyyyyy doktorek wygrał :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weww
no ta czyżniakowa miała minę nie za ciekawą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie moje zdanie na temat
ja tez sie ciesze, ze wreszcie ktos normalny wygral. Kibicowalam Lukaszowi i dziewczynom, ale podejrzewam, ze dziewczyny a raczej Kornelia dogada sie i wezmie to mieszkanie na kredy. Dlatego pewnie tez takie smutne nie byly. W ogole pokazaly klase, bo wygladalo jakby autentycznie sie cieszyli z wygranej Lukasza. Co do Agnieszki to byla bardzo zawiedziona pewnie myslala sobie jakie to niesprawidliwe, ze rodzinie z dzieckiem mieszkania nie dali:O Ja za nimi nie bylam, bo oboje w tej Warszawie bez pracy i tylko nastepne dzieci by machali jak to on wczoraj powiedzial:O Po co takim ludziom pomoc? Im potrzeba kopa od zycia by sie obudzili. Co do Rozenkowej to widac ze trzyma caly program za morde:D Po co ona ta chinke do powodzian wyslala? Przeciez Natalia chciala by oni odpadali, to Rozenkowa ich bronila wiec sama powinna tam siedziec. No, ale krolewnie przy przegrancach nie wypada:D I jeszcze ten jej tekst, ze ten program jest przede wszystkim o emocjach:O To chyba dwa rozne ogladamy, bo to wg mnie Bitwa o dom a nie Opowiedz nam swoja historie. Ta baba po raz kolejny pokazala, ze nie zna sie na tym co probuje robic w tym programie. Nogi moze i ladne, ale wiekszy z nich pozytek zrobi w lozku z Majdanem niz w takim programie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mm138
co sie tak czepiacie Agnieszki. wy byscie sie usmiechali, gdyby mieszkanie za kilkaset tysiecy zlotych przeszlo wam kolo nosa??? to normalne, ze byla zawiedziona i rozczarowana. co do Lukasza to sam niedlugo zarobi na takie mieszkanie, bo ma taki zawod, wiec bez sensu,ze wygral. poza tym akt wlasnosci powina podpisac tez jego rodzinka, bo bez nich to nic by z tego niebylo i to oni odwalili prawie cala robote. nie mowie juz o tym, ze jego mieszkanie jest po prostu niefajne- nudne i katalogowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc123abc
bez przesady, Łukasz jest pediatrą a nie ginekologiem, nigdy w życiu nie dorobi się dużej kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to ma być ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale syf ta nowa kafeteria. Jak dotrzeć na ostatnią stronę ? Koniecznie trzeba coś napisać ? Masakra jakiś idiota to wymyślił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatni raz tu wchodzę żeby napisać że nowa kafeteria to szajs. Żegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hałas85
SMS wysłałam na Agnieszkę i Łukasza ze względu na patriotyzm lokalny a także dlatego że, znam Agnieszkę z dzieciństwa. Szczerze im kibicowałam i okropnie mi żal że nie wygrali. Uważam również że, mieli najgorsze mieszkanie, nie zawsze to co wykonane samodzielnie jest super sam przez się. Tylko pokój ich synka robił miłe dla oka wrażenie. Kuchnia poza wątpliwą urodą, była kompletnie nie funkcjonalna i widzi to nawet laik. Tłumaczenie że, doktorka na to stać uważam za idiotyczne, ciężko pracował na swoje wykształcenie. Wiele osiągnął, czy tylko dlatego że w młodości był bardziej pracowity należy go teraz pozbawiać spełnienia marzenia. Co do zachowania Agnieszki po ogłoszeniu wyników, to również uważam że nie był zbyt eleganckie, ale tak duże emocje należy wybaczyć i nie nakręcać wokół tego atmosfery fałszu i "wredoty". Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajaMajaaa
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honchitta
teraz trzeba pisać up, żeby do ostatniej strony dojść. Żenada ta kafeteria :( widać że ludziom się nie chce włazić i pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na samym poczatku pisze "przejdz do ostatniej strony"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybitka
dzieci musiały być na planie, taki wymóg producenta. Nagroda pocieszenia to gotówka, czyli 25 tys zł do ręki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciamcia
Ja doskonale pamiętam I finał. Teraz powodzianie mieli takie samo zakończenie jak ci od chorego chłopca. Pokazywali ich w finale jako kochające się małżeństwo. Nawet sukienki miały podobne ale powodzianka wyglądała przynajmniej sexi. Na twarzy ten sam sucz. I zawiśc po finale taka sama. Jedni i drudzy byli pewni wygranej. I dobrze, że nie wygrała łzawa historyja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdziejestopcjagość
Jesli ta kasa jest w gotówce to jest to porządna nagroda pocieszenia. Podobało mi się, że dziewczyny ją doceniły i umiały się z niej cieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogladnelam wlasnie powtorke i ciesze sie ze wyral Lukasz. Od poczatku mu kibicowalam:) uwazam ze zasluzyl na wygrana i werdykt byl sprawieglwy. Super ze ma taka fajna rodzinke ktora sie tak zaangazowala i na ktora zawsze mozna liczyc. W dzisejszych czasach to roznie z tym bywa, zazwyczaj z rodzina wychodzi sie tylko ladnie na zdjeciach a tu prosze pokazyli ze jednak moze byc inaczej. U nich nic nie bylo udawane, robione pod publike wszystko szczerze i naturalnie. troche mu zazdoszcze tej rodzinki... wzruszylam sie jak pokazywali jego mame ktora tak trzymala kciuki, zdenerwowana, kobiecina tak to przezywala, a potem ta radosc, kurcze fajni ludzie :) nie skomentuje zachowania powodzianki bo szkoda slow na ta pelna zawisci babe! natomiast lesby pozytywnie i prawidlowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifix
Ktoś wie czy będzie następna edycja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izkaaaaaaaaaaaaaaaa
wstyd ze wygrał doktorek który by sobie bez problemu zarobił na to mieszkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna xyz
czyjuzgosc 29.05.2014 ciulu... według Ciebie rodziny którym los nie sprzyja są gorsze gatunkowo ?? a może powinny być zesłane na sybir żeby nie psuć ładnego obrazu Twojej okolicy ?? Co finaliści w zyciu przezyli ? co mogą powiedziec o troskach... zmartwieniach ?? Myślę że doktorek wygrał bo on dawal największą pewność że wprowadzi się do tego mieszkania - za miesiąc pokażą w TVN UWAGA ckliwą historyjkę jak oto wprowadza sie do swojego wygranego mieszkania , dziewczyny z południa, powodzianie z zachodnipomorskiego, a on ciagle klepał jak to chce tu być. Aha zauważyliście że zwycięzców poprzedniej edycji nie było ? Ciekawe dlaczego TVN olał ich ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7:57 martynko czy jak Ci tam... to powodzianka caly czas klepala jak to biedna i nieszczesliwa, jak bardzo chce tu byc...dtylko zapomniala ze sama kupila dom w takim miejscu gdzie zawsz zalewa...niech pogoni troche chlopa leniwca do roboty to moze bedzie jej lzej w zyciu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze ze chociaz sie umalowala na ten final i wygladala jak czlowiek ...bo tak to caly czas chodzila osmarkana i biadolila jak to ma ciezko w zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifix
Zobaczcie na stronie BOD zdjęcia mieszkania Dimy i tam jest jedno zdjęcie z przedpokoju gdzie wisi "rozkład jazdy" czy coś w tym stylu i jest tam "rodzice: Krasnodolsk-Warszawa" a przedpokój robili dużo wcześniej niż oni przyjechali, a TVN udaje że Dima niby nic nnie wiedział o przyjeździe rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podaj link bo nie moge znalezc teko zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×