Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
inoways

ABORCJA FARMAKOLOGICZNA W 7 TYGODNIU

Polecane posty

Gość gość
Do osoby powyżej, która miała zestaw z WOW. Jak długo czekałaś na zestaw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Okres dojrzewania to okres budzenia sie naszej seksualnosci, mlodzi uprawiaja seks, zawsze tak bylo, jest i bedzie." X Otóż nie, przygłupku; dawniej dziewczyna była zobowiązana do zachowania CZYSTOŚCI aż do ślubu; naruszonej nikt już potem nie chciał, taka dziewucha przynosiła wstyd rodzinie i społeczeństwu - -w wielu kulturach do dziś tak jest, a nawet sie takie dziewuchy zabija. NIE JESTEŚMY ZWIERZĘTAMI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś - jesteśmy jeszcze gorsi jak zwierzęta, bo zwierzęta jak narodzą dzieci to same o nie dbają, a ja zapieprzam na czyjeś bachory tj. na 500+, bo sobie barany ich naklepali jak idioci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, mam na sprzedaż zestaw aborcyjny 12sztuk + mifepristone 97% skuteczności. zestaw oryginalny, cena okazyjna, ponieważ potrzebuje pieniędzy. kontakt: ludmilka90@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na twoich miejscu poszlabym do lekarza. W 7tyg nie robią sie 10 cm skrzepy, niema taniej mozlwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaklopotana26
Hej wiem że usłyszę tu słowa pogardy. Lecz niewiem co mam zrobić jestem w 6 tygodniu ciąży. Mam czworo dzieci. Nie mam swojego mieszkania ani nie pracuje. Mam 26 lat. Ciąża nie była chciana ponieważ zabezpieczalismy się za każdym razem. Niewiem co mam teraz zrobić ponieważ mam zamówione tabletki ale wacham się za ich wzięciem bo zawsze byłam przeciwna aborcji. Moja sytuacja wygląda tak że od 8 lat czekam na mieszkanie od miasta partner mój jako jedyny pracuje w naszej rodzinie. Mój najmłodszy synek ma 2 latka i 2 miesiące. Nie mam do kogo się zwrócić o rozmowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sluchaj tych zawistnych kurw. Dobrze zrobilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina_P
Bezpieczne i skuteczne tabletki poronne Zestaw nr 1 12 tab Arthrotec 250zł (skuteczność 70%) Zestaw nr 2 12 szt Arthrotec + 1 szt RU486 koszt 350zł (skutecznosć 94-95%) Zestaw nr 3 12 szt Cytotec + 1 szt RU486 koszt 550 zł (skutecznosć 97%) (ru486 z Mołdawii) Zestaw nr 4 12 szt leku MISOPROST + 1 szt RU486 z UK koszt 750zł (skutecznosć 98%) WYSYŁKA wysyłamy SMS na Nr Tel ☎ 577_405_474 Wysyłamy natychmiastowo po zamówieniu. Wszystkie przesyłki są ze sprawdzeniem zawartości przed zapłatą. Wysyłamy także za granicę do wszystkich krajów do każdego zestawu jest dołączona jest instrukcja w języku polskim GWARANTUJE NAJWYŻSZA JAKOŚĆ UCZCIWOŚĆ DYSKRECJE zapraszam do zakupu Tel ☎ 577_405_474 Ewelina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdzone i skuteczne
Oferujemy Państwu skuteczne i bezpieczne środki wczesnoporonne które mamy naprawde sprawdzone i ktore możemy polecic z czystym sercem swoim bliskim. Leki są wypisywane przez naszego ginekologa z ktorym jestesmy w scisłej wspołpracy i pochodza z polskiej apteki. Oferujemy rowniez Pańswtu stały kontakt z ginekologogiem podczas stosowania tabletej jak rowniez oferujemy wizyte kontrolną po zabiegu. Cena zestawu tabletek ktora jest potrzebna do skutecznego zabiegu to 250zl. Preferujemy odbiór osobisty jak rowniez prowadzimy wysyłke na terenie kraju. Kontakt 506-801-433 Ps. Proscie zawsze sprzedajacego o zdjecie tabletek z dowolnym napisem obok bo jest tu wielu oszustów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja na pewno odradzam kupowanie takich tabletek czy zestawow poronnych od osob postronnych czy z jakis niesprawdzonych stron. Znajoma zamawiala jakis czas temu ze strony chyba poronne.info czy jakos tak - dostala opakowania bez opisu, bez daty waznosci - nie zaryzykowala i zamowila z innego zrodla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Tym razem wydobył się ze mnie skrzep krwi wraz z czymś dziwnym, mierzącym ponad 10 cm długości i 5 cm szerokości. Bardzo niemiły widok"

Dziewczyno to "coś dziwnego" to było nowe życie. Dziecko! a co najgorsze, Twoje dziecko. Brak mi słów. życze ci wszystkiego co najgorsze. nie slyszalas o antykoncepcji? nie umiecie sie bzykac to tego nie robcie. Rozstrzaskałabym ci łeb jakbym cie teraz miala w rekach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polecam Eskulap Clinik

Diewczyny jesli szukacie sprawdzone i pewne zrodlo to polecam wam Eskulap Klinik i doktora Jakuba. Zadzwonilam do p,Jakuba powiedzialam o swojej trudnej sytuacji i o niechcianej ciaży. Po 3 dniach otrzymałam wysyłke z tabletkami ktore bardzo mi pomogły w przystepnej cenie (250zł plus 30zł wysyłka) Leki orginalne bezpieczne a przede wszystkim skuteczne. Wszystko orginalnie zapakowane oraz dyskretna wysyłka. Jestem po udanym zabiegu i czuje wielka ulge ze mi sie udało. Jesli ktora z was jest w podobnej sytuacji to polecam dr,Jakuba ktory rozumie kobietew trudnej sytuacji na pewno wam pomoze. Dr.Jakub Żrebiec 506-801-433.

Ps. Proscie zawsze sprzedajacego o zdjecie tabletek z dowolnym napisem obok.

poniewaz roi sie tu od oszustow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aborcja? Masz pytania?

Zadzwoń lub napisz na darmowy chat dla osób w nieplanowanej ciąży i po aborcji.

http://www.kobietawpigulce.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny posiadam zestaw wczesnoporony ktory mi sie został z mojego udanego zabiegu poniewaz zakupiłam dwa na wszelki wypadek ale zestaw okazal sie bardzo skuteczny i jeden mi pozostał i moge go odsprzedac potrzebujacej osobe po cenie za jaki go zakupiłam czyli 250zł. Zestaw sklada sie z 12 tabletek. Podziele sie doswiadczeniem z zabiegu. Kontakt 502 427 780

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksi94

Nie kupujcie dziewczyny z nieznanych źródeł. Lepiej kupić pewne środki, bo w innym wypadku można sobie tylko zaszkodzić. Wiem, że dziewczyny często z Girlinneed.com zamawiają, bo dostawca sprawdzony. Przesyłka dyskretna, o czasie. I dużym plusem jest to, że można zapłacić przy odbiorze oraz sprawdzić zawartość paczki w obecności kuriera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi pomogł Arthotec

Ja stosowałam Arthrotec w 9 tyg. Uwazam ze jest to bardzo skuteczny lek i mi osobiscie bardzo pomogł. wiec jesli macie mozliwosc zakupu to naprawde polecam. Wczesniej zamawiałam przez srone women web (WHW) wpłaciłam 90 euro zaliczki i do dzis nic nie dostałam.. Uwazajcie na osoby ktore wam oferuja tzw RU 486 to zwykły oszust bo ta tabletka nigdy nie wystepuje osobno tylko jest zapakowana w orginalne blistro w raz i 8-ma innymi tabletkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skuteczne tabletki

Posiadam skuteczne tabletki wczesnoporonne  o nazwie Arthrotec ktory osobiscie stosowałam jakis czas temu i okazały sie bardzo skuteczne. Jesli jest ktos w trudnej sytuacji to chetnie odsprzedam za cene 250zl. Oceniam skutecznośc tego leku na 100% bynajmiej tak było w moim przypadku. Podziele sie doswiadczeniem z przebiegu mojego zabiegu. Justyna 502 427 780

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufff udało sie

Mi sie udało z Arthrotec bylam w 7tyg i po drugiej dawce w sumie juz bylo po wszystkim wiec nawet trzeciej dawki nie stosowałam. W srode brałam Arthrotec a dzis juz tylko lekkie plamienie i czuje sie dobrze . Jutro zrobie test zobaczymy co pokaze ale mysle ze skoro wyleciały takie jakby dwa skrzepy to z pewnoscia był to zarodek. Zostało mi sie opakowanie tych magicznych tabletek wiec jak ktos potrzebuje to podaje meila parka2830bb@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jgjg

Ludzie na słowo "aborcja" dostarczają fali hejtu, nie chcą zrozumieć, postawić się w czyjejś sytuacji. Jeżeli aborcja się udała embrion musiał mieć do max 12 tygodni, nie czuł więc bólu, czułoby je natomiast dziecko wydane na świat przez autorkę, biorąc pod uwagę, że jest niepełnoletnia nie zapewniłaby mu wszystkiego co zapewni swojemu dziecku za kilka lat. Życzę wszystkim hejterom aby to one były postawione w takiej sytuacji, ciekawe czy każda z was wtedy wykazałaby się dużą dorosłością i urodziłaby dziecko, a Tobie życzę szczęścia, wymarzonego dziecka w przyszłości i nie popadnięcia w paranoję poaborcyjną! pozdrawiam :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga

Odsprzedam lek wczesnoporonny o nazwie Arthrotec. Stosowałam ten lek sama jakis czas temu bedac w 7tyg.ciazy. Moge powiedziec ze lek uratował mi zycie bo nie mogłaamsobie pozwolic na kolejna ciaze z przyczyn zdrowotnych. Od zabiegu mineło pare dni plamienie w zupelnosci ustało i czuje sie dobrze a przede wszystkim wielka ulge ze sie udało. Jesli jest ktos w trudnej sytuacji i potrzebuje ten lek to chetnie odsprzedam za 250zł oraz podziele sie dowiadczeniem z zabiegu. Ponizej załaczam zdjecie tabletek orginalnie zapakowanych w orginalne blistra apteczne w raz z ulotka. Wysyłka lub odbior osobisty. Kontakt 506-801-433 Dagmara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufff udało sie

dziewczyny ja brałam Arthrotec w 7 tygodniu i wszystko sie udało. Lek zadzialał w 100% i w ten sam dzien doszło do wydalenia zaodka. Dzis jeszcze mam lekkie plemienie ale czuje sie szczcesliwa ze wszystko poszlo po mojej mysli. Stosowałam sam Artkrotec doustnie , genialny lek polecam !!! Julka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Hej dziewczyny te tabletki kosztują kilkaset złotych jak się kupuje przez internet bardzo drogo nie myslalyscie żeby np jechac na weekend do Czech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscik
Dnia 30.04.2013 o 13:06, inoways napisał:

przykre serio :c przejęłam się

a ja jestem za aborcja, zawszee bylam Twoje cialo i Twoj wybor. 

I tez sie zgadzam, ze powinno byc takich postow wiecej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeju, macie sobie działy na matki tematy. Po co przylazicie na temat o macierzyństwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na takie tematy *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zgłaszam wątek, jest tutaj nakłanianie do aborcji i zakupu nielegalnych środków. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Oczywiście zgłaszam do odpowiednich instytucji, a nie do redakcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asjio

aborcjaforum.pl pomoże Ci w niechcianej ciąży. Tam masz dostęp do wielu kontaktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skuteczne tabletki

Odsprzedam lek wczesnoporonny o nazwie Arthrotec. Stosowałam ten lek sama jakis czas temu bedac w 7tyg.ciazy. Moge powiedziec ze lek uratował mi zycie bo nie mogłaamsobie pozwolic na kolejna ciaze z przyczyn zdrowotnych. Od zabiegu mineło pare dni plamienie w zupelnosci ustało i czuje sie dobrze a przede wszystkim wielka ulge ze sie udało. Jesli jest ktos w trudnej sytuacji i potrzebuje ten lek to chetnie odsprzedam za 250zł oraz podziele sie dowiadczeniem z zabiegu. Zainteresowanym wysle zdjecie tabletek orginalnie zapakowanych w orginalne blistra apteczne w raz z ulotka. Kontakt 506-801-433 Dagmara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×