Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
inoways

ABORCJA FARMAKOLOGICZNA W 7 TYGODNIU

Polecane posty

Gość dnmasndmasnmd dbhdhd
to może wejdz na statystyki i zobacz ile ciąż jest ronionych z przyczyn naturalnych lub komplikacji, to co będziecie kokoty opłakiwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na prawdę się tym nie przejmuję co tu piszecie. Chcecie, to prawcie mi morały. Nawet jeśli ma mnie spotkać kara, to spotka na pewno! Jest mi bardzo przykro, ale nie dałabym rady, mama wyrzuciłaby mnie z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsgsdggsd
twój stosunek był 11 marca? i jaki to 7 tydzien? 7 tydzien od stosunku byc moze ale ciążę liczy sie inaczej, od okresu. kiedy mialas okres 5 marca? 28 lutego? jezeli powiedzmy 28lutego to dolicz jeszcze 2 tygodnie czyli byl 9-10tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzeba mieć odwagę
Nie będę udawać, że jak ktoś pluje to pada deszcz. Dziewczyno jesteś żałosna, taka jesteś dorosła.... jasne tłumacz się, nie słyszałam o matce, która by wyrzuciła ciężarną dziewczynę z domu. Po prostu wstydziłaś się, skończyłyby ci się imprezki... Nie dorosłaś do seksu... To do ciebie wróci. Jeśli chodź odrobinę wierzysz w Boga to błagaj go o przebaczenie, bo morderstwo dziecka to grzech wołający o pomstę do nieba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsgsdggsd
ja test ciazowy robilam w dniu spodziewanej miesiączki, 2 tyg po stosunku i juz od razu bylam w 4-5tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzeba mieć odwagę
Widać, że w domu byłaś niekochana, bo tylko potwory posuwają się do zabijania drugiego człowieka... a seks... w tym nie znajdziesz miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na żadne imprezki nie jeżdżę, jestem wzorową uczennicą i nigdy nie byłam na imprezie, więc proszę was, jak nie wiecie to nie gadajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzeba mieć odwagę
jesteś wzorową morderczynią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzeba mieć odwagę
no tak nasza wzorowa autorka nie umie nawet ciąży policzyć, tak dobrze się uczy, chyba tylko stękania podczas seksu :D pierwszy dzień ostatniej miesiączki to pierwszy dzień ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczyny, nie chce mi się specjalnie tego czytać. Wyżalcie się tu jeszcze jaka to jestem zła, opuszczę ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksjlsad
autorko nic się nie przejmuj życie przed tobą, nie ma powodu żebyś miała mieć wyrzuty, poprostu musiałaś tak zrobić, byłaś pod ścianą, trudno stało się, nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, następnym razem bardziej uważajcie, tym bardziej że jesteś młodą dziewczyną ja kompletnie nie rozumiem tych potępiających głosów, przecież macie nastoletnie dzieci i czasem jak sie coś złego przytrafi to może należy wspierać a nie potępiać a ty rzeczniku Boga masz dzieci? to pewnie twoja córka przy takim podejściu matki postąpiła by podobnie bo matka tego pokroju wywaliła by z domu córkę za seks przedmałużeński bo przecież dla takich piekło, co ty w ogóle pie........... to poczytaj dokładniej biblie a nie zakon tu wprowadzasz, żyjemy w nowym testamencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksjlsad
trzeba mieć odwagę beznadziejna jesteś w swoich argumentach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka31
ja nie bede Ciebie krytykowac chociaz sama jestem mama dwuletniej dziewczynki i kolejna pojawi sie w czerwcu. To jest Twoja i Tylko Twoja decyzja podziwiam za odwage ja bym chyba tego nigdy nie zrobila aczkolwiek kto wie majac 17 lat inaczej sie mysli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo, gdybym miała wlasny dom lub jakiekolwiek schronienie, to nie usunęłabym go nigdy, często spotykam się z młodymi mamami, które dobrze sobie radzą. Niestety nie chcę tułać się po domach samotnej matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfasaffas
dzis jako matka swojego synka wiem ze lepiej oddac komus "lepszemu". ale jako gówiara pewnie bym usunela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaki 1981
dla mnie bardzo smutny w tej historii jest twoj paniczny strach przed rodzicami... nie wiem jak jest miedzy wami, ale widze ze w takiej sytuacji nie mialabys wsparcia, a wrecz przeciwnie.. trzymaj sie dziewczyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaki 1981
inoways przeczytaj to: http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103454,13829790,Polski_ginekolog_pracujacy_w_Niemczech__Dzwoni_Polka_.html#BoxSlotIIMT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypadajaca macica
Idź do lekarza....bo to co z ciebie wypadlo to wcale nie musiała byc ciąza ale zerwana szyjka macicy lub część samej macicy!!!! Tak sięczasem zdarza gdy zabiera się za aborcję samemu!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahajka
Inoways tepa jestes :)! kilka postow wyzej napisalas ze chlopak pelnoletni i dalby rade Was utrzymac (a zrobilas to tylko ze wzgledu na swoja rodzine) a teraz piszesz ze nie mialabys za co sie utrzymac i tulalabys sie po osrodkach! nienawidze takich suk! wzorowa uczennica? pfff-a nawet nie potrafisz obliczyc wieku ciazy! Twoje dziecko (10tc) jest juz wyksztalcone, BIJE MU SERCE(!!!!!), ma rece i nogi. gratuluje rozumu patologicznej dziw*i :)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiety w sieci
Zapraszamy na forum poświęcone bezpiecznej aborcji farmakologicznej, i antykoncepcji. Tam nikt nie wyzywa, nie ocenia i nie pyta dla czego.. http://maszwybor.net/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eira
Polska zawsze bedzie zacofana. Ja w piątek podejmuje aborcje farmakologiczną. A katole niech idą sie modlić do swojego boga. Który tak was kocha że nie macie pieniędzy na dzieci. Ja pana mam 2 dzieci i trzeciego nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwykłyludek
Przypadkiem przeczytałem to i chciałbym wszystkim którzy bezmyślnie ubliżają autorce strzelić po pysku, dla otrzeźwienia. Usunięcie to nie jest jak zjedzenia obiadu, To jest bardzo poważna sprawa i trzeba to dobrze przemyśleć, a żeby dobrze przemyśleć trzeba w jakimś stopniu być dojżałym. Wszyscy, którzy przeczytali kawałek i już są mędrcami, już wiedzą jaka to autorka jest nieodpowiedzialna i jaka nie dobra, powinni się ugryść w język i może jeszcze raz przemyśleć to co chcą napisać. Bardzo łatwo jest zgnoić kogoś za decyzję która nam się nie podoba. Zawsze lepiej kogoś poniżyć niż dostrzec swoje wady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem w 8tc byłam na usg w 7tc - serduszko biło, dziecko ma zawiazki wszystkich organów - zaczyna sie poruszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyskretna pomoc fachowca
Jesteśmy zespołem ginekologów wspierającym kobiety w naturalnym przywracaniu cyklu miesiączkowego, za pomocą tabletek (Misoprostolu i Mifepristonu), które są powszechnie stosowane w krajach, gdzie takie zabiegi są legalne. Nasze zestawy pochodzą z dużej Holenderskiej hurtowni. MediZorg. Zabieg taki można z powodzeniem zastosować do 12 tygodnia ciąży. Leki są oryginalnie zablistrowane, mają długą datę ważności (2017 r.). Zawierają maksymalną dawkę substancji czynnej i nie zawierają domieszek innych substancji. Udane zabiegi tymi lekami szacuje się w Holandii na 97-98%. Dla wielu kobiet decyzja o przerwaniu ciąży nie należy do łatwych. Jeśli nie znasz zaufanych osób, z którymi mogłabyś przedyskutować opisywany tu sposób postępowania lub inne stosowane metody przerywania ciąży, możesz skontaktować się z nami, a odpowiemy dyskretnie na wszystkie Twoje pytania i udzielimy szczerych porad. Szczególnie młodym kobietom doradzamy rozmowę z rodzicami lub z inną dorosłą osobą, której mogą zaufać i z którą mogą porozmawiać o zaistniałej sytuacji. W celu dyskretnego szybkiego kontaktu napisz maila. Nasz ginekolog pomoże podjąć Ci właściwą decyzję. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące tej metody lub doświadczenia, którymi chciałabyś się podzielić po przeczytaniu poniżej zamieszczonych informacji, skontaktuj się z nami dyskretnie przez email: ginekologia@myway.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to osoby ktore sie tu wypowiadaja sa puste.Jak mozna oskarzac osobe ktorej nie znacie?Zdechla?ludzie ktorzy uzywaja takich slow sa plyccy.Zanim uzyjecie kolejny raz takich slow zastanowcie sie czy napewno powinniscie tego uzyc,bo niewiecie co w przyszlosci was czeka.Zycze powodzenia tym beszczelnym ludziom,ktorzy sie wypowiadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem ci fajnie ze to.opisalas w sensie takim ze sama nie wiem co mam zrobic i chcialam cos takiego przeczytac... Ale to chyba byl 10 tydzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marycha384
Miałas taki silny ból brzucha bo to były tabletki na reumatyzm które zawierają groźną substancje a ich efektem ubocznym jest poronienie, obeszło by się jak ze zwykła miesiączką gdybys kupiła czyste leki poronne firmy cipla kupione za granicą zawierają substancje poronną bez dodatku szkodliwej chemii z tych tabletek i służą własnie w tym celu, gdyż aborcja farmakologiczna jest legalna np we Francji, Angli, Belgii, i Holandii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arthwawaa
Arthrotec oraz Cytotec SPRZEDAM Sprzedam 12 szt Arthrotec 200zł 12 szt Cytotec 300zł Wysyłka pobranie ze sprawdzeniem zawartosci przed zaplata poczta polska. UWAGA !!! Prosze dzwonić. Nie odpowiadam na sms. Tel. 576.091.189 Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Około 8 tydz. Tabletki z wow. 1 tabletka po 24 godz o 19 pierwsza dawka strasznie mi było zimno do tego ból brzucha, wymioty i biegunka. Po godzinie delikatne krwawienie. Skurcze mocne potem silniejsze. Po drugiej dawce lała się krew jak z kranu i tak do rana. Do tego małe skrzepy. Czy się udało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×