Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość blagammm pomocy

Bardzo brzydka cera, nie mam juz sil ;(

Polecane posty

Gość blagammm pomocy

Mam bardzo brzydka cere, nie daje juz rady :( na platkach nosa mam popekane naczynka, wiecznie sa czerwone, zreszta w ogole mam cere naczynkowa wiec moja twarz jest ciagle czerwona.. Na brodzie mam pelno zaskornikow, to samo na policzkach, jakies krosty mi wyskakuja, mam przebarwienia, ranki po wyciskaniu pryszczy :( mam juz 23 lata, i takie problemy skórne :( chodzilam po dermatologach ale nie bylo zadnych efektow, bralam antybiotyki, masci ktore kosztowaly fortune. Robie regularnie peelingi, maseczki, nigdy nie chodze spac w makijazu tylko skora zawsze dobrze oczyszczona. Nawilzam skore codziennie, ale kompletnie nic mi nie pomaga :( czy znacie jakies domowe sposoby na wyleczenie cery? slyszalam ze dobry jest tonik z octu jablkowego, uzywal ktos? Moze znacie jakies domowe maseczki, peelingi czy kremy, ktore pomoga mi uporac sie z cera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shepard
ja mialem straszne problemy z pryszcami ale jak zaczolem stosowac tonik ogorkowy i przestalem myc twarz wszelkiego rodzaju mydlami to dopiero teraz widze znaczna poprawe,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydulasadsadafaf
ja tez mam okropną cerę - trądzikową, mam 20 lat trądzik od 12 r.ż. też wydałam fortunę na maści i te tabletki. Wielu osobom pomaga izotek, ale to silny lek i nie każdy może go brać. Od siebie polecam dietę antygrzybiczną, jest drakońska, jednak widać poprawę - dieta antycandida : 0 chleba, chyba że zrobisz zakwas bez drożdży i na nim będzie ten chleb zrobiony. 0 słodyczy, 0 przetworzonych dań, nie wolno czipsów jeść, ziemniaków, ryżu białego. lepiej napisać co można jeść : ja jadłam tak : zielone wszelkie sałaty, ogórki, kapusty, zielska typu bazylia. nasiona słonecznika dyni. No i jeszcze pomidory cebula czosnek marchew pietruszka. Jeżeli jesteś w stanie wytrzymać na takiej diecie ( ja wytrzymałam nędzny tydzień na takiej ścisłej, potem sobie trochę folgowałam przez miesiąc ale twarz była w mniejszej ilości wyprysków i jeszcze do tego schudłam 3 kilo przez tydzień, a gruba nie jestem :D) to polecam. W necie znajdziesz strony z przepisami na dania z jak najmniejszą ilością cukrów i nabiału, bo chodzi o to żeby to ograniczyć. Trzymam kciuki! a na naczynkową wiem, że są specjalne jakieś zabiegi takie u dermatologów + podkłady, pudry, z inglota są dobre, bo moja koleżanka ma taką skórę i używa pudru bananowego czy czegoś takiego. Pójdź do salonu i ci doradzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania Re
Prawdopodobnie masz trądzik różowaty. Zrób badania na obecność nużeńca i helicobacter. Zabiegi u kosmetologa mogą wspomóc leczenie dermatologiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro chemia nie pomogła to spróbuj tego, co Ci powiem. Jedz siemie lniane, przepisy znajdziesz bez problemu w internecie. Kupisz je w aptece albo w markecie. Pij pokrzywę, możesz sama nazbierać, wyparzyć i wypić albo kupić gotowe torebki w aptece. Smaruj twarz na godzinę dziennie olejem. Poszukaj takiego, który jest wskazany do Twojej cery, czyli naczynkowej. Stosuj to chociaż miesiąc, żeby sprawdzić czy u Ciebie działa. Mi bardzo takie metody pomogły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×