Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
angel_eyes

Czy ktoś ma taką matę na podłogę dla niemowlaka

Polecane posty

Gość Mamamamusienka
Wyglada na sliska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mysle sobie
ja bym dla młodszego kupiła po prostu matę edukacyjną a dla starszego polecam po prostu dywan.. dłużej posłuży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem jest nie w tym w
jesli polozysz na panelach lub kafelkach to bedzie sie ślizgać. nie warto bo dziecko szybko zacznie sie samo poruszać a z nim wraz ta mata. ja kupilam mate piankową, przynajmiej jest stabilna na podłodze. poza tym jestem tez uczulona na wszelkie dywany jako siedlisko kurzu. poza tym jak dziecko małte i jeszcze mu z buzi sie ulewa lub samo je ale nieporadnie ze wszystko roznosi wokól to bez sensu dywany i takie mate bo non stop ufajdane i trzeba prać. a mate piankową przetrzesz szmatką i czysta. oczywiscie mate piankowa z certyfikatem. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość secretgarden_
poczytaj z czego robia maty piankowe i dlaczego sa wycofane ze sprzedazy w wiekszosci krajow:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem jest nie w tym w
czytałam i to dużo na ten temat :)) ja nie pisałam o matach piankowych z allegro za 30 zł. kupilam takie z czech z atestem ze nie zawieraja trujacych substancji, bo wczesniejszym otrzymaniu od nich certyfikatów. wykonane sa z zupełnie innej pianki niz te co były wycofane. poza tym mam tez mate tessell która jest bezpieczna dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po porstu magda
Wygląda na fajną (ta z pierwszego postu autorki oczywiście).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia_fikfik
Ja dla maluszka do roku polecałabym matę edukacyjną którą maluszek się zajmie:) My mamy taką od BabyOno. A dla starszaków to ta piankowa tylko trzeba sprawdzić skład żeby była wykonana z pianki eva bodajże, które nie jest groźna dla dzieciaków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupiłam puzzle piankowe..
Mój synek ma 3,5 miesiąca.. miałam matę edukacyjną, taką zwykłą: materiał, pałąki do góry.. Ale średnio się sprawdzała.. ciężko było wleźć pod te pałąki, mata mała.. więc o zabawie z dzieckiem mowy nie było.. Poza tym zbierała strasznie dużo jakiś śmieci; paproszków, okruszków i kociej sierści :-/ Ciągle musiałam ją prać. Tydzień temu zamówiłam na allegro duże puzzle piankowe (wzięłam zestaw litery i cyfry), na razie złożyłam matę 3x4 puzzle (cyfry +inicjały) i jest o wiele lepiej.. Nie zbiera to kurzu, ani kociej sierści.. (mozna odkurzyć, przelecieć ścierką) mogę swobodnie usiąść przy dziecku, pobawic się z nim.. Mały niedługo zacznie pełzać, więc po tym będzie mu wygodnie (na macie nie da rady) i czysto. Jestem zadowolona... a matę edukacyjną, tę zwykłą wyniosłam na działkę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupiłam puzzle piankowe
a dodam, że moje dziecko często ulewa.. a teraz wiadomo, trzeba je kłaść na brzuszku .. i nawet jak minie sporo czasu od jedzenie, do zdarza się, ze uleje.. wystarczy przetrzeć.. a na zwykłej macie ciągle układałam kocyki, pieluszki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupiłam puzzle piankowe
nie miałam pojęcia o tym, że były one wycofywane itp.. właśnie znalazłam takie coś w necie: "Nie ma co popadać w paranoję. Nie wszystkie maty piankowe są niebezpieczne. Na rynku są wyroby, które wykonuje się z tak zwanej pianki EVA, która jest bezzapachowa i nietoksyczna, a przy tym wygląda dokładnie tak samo, jak tańszy materiał. Trzeba jednak uważać: na polskim rynku ciągle są maty zawierające formalid, który jest rakotwórczy i według naukowców, ma mieć negatywny wpływ na płodność." i sprawdziłam opakowanie... niby mam te puzzle EVA.. tak jest przynajmniej napisane na ulotce.. takie coś kupiłam: http://allegro.pl/duze-puzzle-piankowe-36-el-literki-cyferki-torba-i3212972707.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja gdzieś czytałam,że ta pianka EVA też nie jest bezpieczna.... chyba kupię matę piankową z tej czeskiej firmy MalyGenius

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze zanalazłam taką matę,ale tam nic nie jest napisane,że nie posiada formamidu tej substancji toksycznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majówka w kropki
a po ch.. ci taka mata? koca nie możesz rozłożyć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam koc to zbyt twardo i zimno od podłogi,no raczej nie dla 5 miesięcznego dziecka narazie córka leży sobie na rozłożonej kanapie,ale nauczyła się co chwilę podnosić głowę i jak opuszcza to obija sobie łepetynkę i musi mieć miękko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupiłam puzzle piankowe
Ja tam jestem bardzo zadowolona.. u mnie się sprawdza.. przecież dziecko nie leży tam cały czas.. dajcie spokój.. a jak ktoś się już uprze to może na to położyć kocyk, pieluszkę itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaKajaa
U mnie koc się strasznie ślizga po panelach i też myślę o puzzlach piankowych. Wcześniej miałam karimatę piankową przeciętą na pół i sklejoną taśmą (bo normalnie jest długa i wąska) ale moja córka już to rozwala w parę minut... Też myślę o puzzlach bo nic innego się u mnie nie sprawdza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek99
W zasadzie te maty piankowe są bardzo fajne nie tylko jako podkład sam w sobie, ale też genialnie służą do zabawy czy to liczenia czy alfabetu czy innych rzeczy, zresztą wybór jest dość duży - http://toyformat.com/pl teraz będziemy zamawiać dla chrześniaka bo kończy dwa lata, a nie mają tego. Na pewno fajna opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netrir
Polecam bezpieczne puzzle piankowe, jedyne produkowane w Europie, z atestacją Safe Toys, czyli millaminis. 0% formamidów, formaldehydów, BPA czy też PVC. W pełni bezpieczne :) Ciekawe wzornictwo i masa zestawów tak dla najmłodszych jak i starszaków. Pozostałe produkty dostępne na naszym rynku to wyroby z Chin - nawet jeśli mówimy o wiodących markach z najwyższej półki. Wybór zawsze pozostaje w naszych rękach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drewniane mobilne pingwiny jako pozytywka? Super prezent! Maluchowi z całą pewnością sprawi wiele radości i uśmiechu na twarzy. Produkt dostępny jest w sklepie internetowym CoZaCena – www.cozacena.pl w bardzo niskiej i okazyjnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi

U mnie córeczka korzysta z mojej karimaty do ćwiczeń. Zwykła, prosta karimata od Folimpex. Jak się bawi na podłodze to sprawdza się idealnie  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z całego serca polecam: 7kd.pl/230-bambino  .... antypoślizgowe i można je prać w pralce lub na mokro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×