Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hubertuus

Pytanie do budujących domy, tych którzy już swój dom wybudowali, bądź tych co

Polecane posty

Gość hubertuus

się orientują w temacie? jaki jest Waszym zdaniem koszt budowy domu do 70 - 80m2 zakładając że działka pod budowę już jest niby w planach pisze że szacunkowy koszt budowy domu 80m2 to 200 tys - zastanawiam się czy to koszt z centralnym, elewacją, ociepleniem, i oknami Jak myślicie? mieszkam w strefie podmiejskiej Warszawy i tu domy 125 m2 na 9 arowej działce to koszt prawie 700 tys dom na wykończonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabesque
Nikt ci nie odpowie na takie pytanie, kazdy ma inny standard wykończenia, zależy gdzie są przyłącza itd. Wykończenie mieszkania ze stanu surowego to koszt rzędu tysiąca zł/m2. 200 tys. to malo realne. Zresztą - budowanie tak małego domu to chybiony pomysł, siłą rzeczy jest jeszcze ciaśniejszy niż mieszkanie bo dochodzi chocby kotłownia, taki metraż to na domek rekreacyjny na działce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hubertuus
bingo to dom wypadowy na wieś, nie zamierzam opuszczać miasta, w mieście mam mieszkanie 105m2 i tas 18m2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczyt szczęścia.
Ciężko powiedzieć. my budowaliśmy 140 metrow i wyszlo okolo 350 i teraz 10 tys na ogrodzenie wydamy i ciągle coś potrzeba. jak jest napisane że 200 tys. to musisz liczyć plus 50-60% więcej bo dom to studnia bez dna dla pieniędzy i czasu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hubertuus
myślę wybudować dom w Józefowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hubertuus
już się napalałam na 200 tys zbyt pięknie to wyglądało jestem w stanie wyłożyć 350 tys z wykończeniem i ogrodzeniem dom z kotłownią i garażem miałby 84m2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczyt szczęścia.
U nas wyszlo tyle ale mój mąż dużo sam robił np całą elektryke, panele i jeśli nie masz kogoś kto to zrobi to trzeba doliczyć koszty robocizny. ogrodzenie też sam robi i płacimy tylko za materiałY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×