Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość i obejrzeć Tika Taka przy

Chcielibyście jeszcze raz wrócić do domu ze szkoły

Polecane posty

Gość i obejrzeć Tika Taka przy

obiedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i obejrzeć Tika Taka przy
albo w sobotę rano 5-10-15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta z klasą sie nie chwali
a Pan Kracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak, pamiętam
albo Teleranek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jutro oooooo
tak, chciałabym wrócić do domu ze szkoły, rzucić plecak, iśc do kuchni obrać ziemniaki, pokłócić się z bratem, ze ma mi pomagać, przygotowac/odgrzać obiad na 15. o 15 wracali rodzice.. boże.. starzeję się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teskno mi ....
nie wiem, czy bym chciala wrocic do tamtych czasow, ale pamietam je z ogromnym sentymentem :) uwielbialam 5-10-15 :) tik tak byl dla mnie zbyt absurdalistyczny, ale tez ogladalam, wlasnie przystole jedzac obiad :D czasy, gdy sie jadlo obiad w porze podwieczorku, bo w czasie obiadu jadlo sie kanapke w szkole ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;lk;lk
obiad przy 5-10-15?? toz to strasznie rano ! O ktorej wy wstawaliscie w sobote? o 4 rano:):)? kanpaka w kporze obiadu? to w tych czasach sie tak je, o przepraszam spozywa sie lunch:) kiedys to obiady byly w szkole, a w pracy rodzice tez jadali po kantynach. Ale spoko, nie wszyscy rofzice wykupowali te obiady dzieciakom. ja abonament mialam, ale i tak zapychalam sie chipsami-straszne, wiem:) a w wakacje fryty i jajko sadzone:) i duuuzo slodyczy. Kiedys to czekolae moglam jesc tonmai a bylam sucha jak patyk. Ech i te dobranocki, smerfy, disney, krolik bugs. Nie wiem czy jestem obiektywna czy nie,ale wydaje mi sie, ze lata 90 to byl najlepszy okres...genialnie dzialo sie w kinie i w muzyce. I ludzie byli inni. Mam sentyment tez, ale wole byc dorosla jednak...Mialam cudne dziecinstwo, ale nie brakowalo tez goryczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strasznie bym chciala
rzucic plecak, zjesc pyszny obiadek mamy (wtedy tak niedoceniany) i pobiec na dwor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno powiedzieć, czasy te miały swoje plusy i minusy. Mimo wszystko chyba teraz jest lepiej, żyję sobie sam a do tego nikt nie ma pratycznie nade mną władzy. Wtedy każdy dorosły mógł cię zjechać, poniżyć itp. Dziś każdy się mi boi cokolwiek powiedzieć, ostatnio jeden gościu tak zaparkował auto, że przejechać nie szło, tak go zjebałem że jak cofał tym autem, to aż się mu ręce trzęsły, za dziecka to pewnie nawet tego auta by nie przestawił. Dorosłość ma swoje plusy, jak człowiek jest agresywny to go tak nie poniżają jak jest dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strasznie bym chciala
ja uwielbialam muminki:) zawsze sie bałam buby czy jak mu tam bylo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;lk;lk- Racja że lata 90 były lepsze, ale czy ludzie byli inni? Raczej wątpię, tacy sami skurwiele jak teraz. Lepiej było bo wolny rynek był bardziej wolny niż teraz jest. Ale lata 90 były dobre, bo ludziom jeszcze coś się chciało, dziś ludziom już się nic nie chce, bo nic się nie opłaca. Gówniane czasy nastały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teskno mi ....
nie :D mialam na mysli obiad przy tik taku, nie 5-10-15 ;) u mnie wtedy obiad (lunch) to byla kanapka w szkole, dla rodzicow w pracy, a potem 1 jakiejs 16-17 (pora podwieczorku)zaglodzony na leb na szyje lecial do domu na obiad ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto z was pamięta "klub pana Rysia". Mój ulubiony program, wtedy w telewizji dużo edukacji dla dzieci było, pamietam że każdy jeden dzień miał inny dział edukacji w TV, był taki program jak Kuchnia. Jako dzieciak to oglądałem "Sondę" ale to już lata 80. "Sonda" to prawdziwy klasyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teskno mi ....
"Wtedy każdy dorosły mógł cię zjechać, poniżyć itp." .... i do dzis widac tego efekty :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piekne czasy ... chcialabym choc na jedna chwilke moc znowu obudzic sie w sobotni ranek :) mama w kuchni, tata wyglupia sie z nami ah :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×