Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cherries 100

Czasem mam wrazenie, ze wpakowalam sie w niezle bagno...!!!! Dlugie...:(

Polecane posty

Gość cherries 100
do trala lalaaaaaaa Doskonale wiem, że kursy i studia są płatne... Wielu ludzi w UK zaczynało od zera i dali radę, ja nie mam zamiaru się poddawać... To, że Tobie ktoś sfinansował studia i pomagał i teraz się mądrzysz, to nie znaczy, że każdy w życiu ma tak dobrze i wszystko podane gotowe na tacy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trala lalaaaaaaa
A kto ci powiedzial, ze mi ktos cos finanasowal i pomagal pienieznie? Nie kazdy jest taki niezaradny jak ty. Nie mierz innych swoja miarka. Ja nie potrzebowalam sie starego chlopa przyczepic, zeby mi cos kupowal ani od rodzicow ciagnac kase na studia. Sama sobie zapracowalam. Wiec wiesz.... :D :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo matko :) To co,że niby jak facet ma 37 lat to już stary jest ?! Ciekawe. Zostaw kobieto tego typa-jeśli facet w wieku 40 lat nie..ma nic to już raczej tego nie zmieni :) A do tego to pifffoo !!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherries 100
do trala lalaaaaaaa tak, tak - w internecie każdy może być kim tylko chce prawda jest taka, że studentom przeważnie pomagają rodzice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja znaaaam
Tak senator, facet 42 letni bedacy w konkubinacie z 22 letnia smarkula to prawdziwa patologia. Tak. Jest stary w porownaniu do niej.... moglby byc jej ojcem wiec nie pierdziel glupot. Ciekawe czy ty bys pozwolil swojej corce zeby bzykal ja jakis stary pierdziel z budowy... I to w dodatku bzyka ja od 18 roku zycia. Wiesz facet w tym wieku bioracy sie za 18 latke? To jakas nieudana zyciowo ciota musi byc. No ale jej wina tez jest. Sama sie rozlozyla przed nim :o fuj. Brzydza mnie tacy ludzie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdjdhdjjdh
Oj tam, co się stalo to się nie odstanie, wazne, ze dziewczyna ocknela sie zanim kupili ten nieszczęsny dom, i zanim zaszła w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherries 100
do tipsland@interia.pl Sorry, ale nie musisz mnie oceniać, ani jego...Skoro tak zawzięcie piszesz oo tym rozkładaniu nóg, to być może piszesz o sobie i mnie też brzydzą tacy ludzie jak TY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherries 100
do hdjdhdjjdh Sorry, ale nie musisz mnie oceniać, ani jego...Skoro tak zawzięcie piszesz oo tym rozkładaniu nóg, to być może piszesz o sobie i mnie też brzydzą tacy ludzie jak TY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja znajoma........,,,
wiej gdzie pieprz rośnie... a jelsi wiać nie możesz to przynajmniej nie zgadzaj się na dokładanie kasy w żaden dom! niech sam sobie kupi jak mu tak zalezy, bo zaraz sie okaze , ze on cb zostawi ( chociaż wątpie, ze chciałby rezygnować skoro zapewniasz mu wygone zycie - uprane ma, ugotowane tez.. no i sex :O ) albo Ty stwierdzisz, ze go nie kochasz.. i jak wtedy odejdziesz jesli zainwestujesz w chatę ? ktora nie bedzie Twoja. Jesteś młoda, kazdy popełnia błędy, ale dobrze, ze w porę się obudziłaś.. odejdz od niego , dasz sobie radę !!! bedzie Ci lzej bez niego aniżeli z nim.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja znajoma........,,,
nie czytaj tych ich durnych komentarzy.. nie ich sprawa co robiłaś mając 18 lat czy teraz... Mowie poważnie , wiej od tego kolesia bo życie sobie zmarnujesz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dużo
Moja znajoma ,dobrze radzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezcenna rada
lepiej pozno niz wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znammmm Czy ty zlapalaś sens mojej wypowiedzi ???Ja jej mówię ,że lepiej jeśli go szybko zostawi ?? Czytaj ze zrozumieniem i nie dramatyzuj !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość safdgfhg
mieszkam w PL, w dużym mieście, mam 23 lata, on 50, razem od 2 lat. trochę podobna sytuacja, mam podobne wahania, z tym, że Mój dba, żeby mi niczego nie brakowało (w granicach rozsądku). Trzymam za Ciebie kciuki, jakąkolwiek podejmiesz decyzję. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znammmm Czy ty zlapalaś sens mojej wypowiedzi ???Ja jej mówię ,że lepiej jeśli go szybko zostawi ?? Czytaj ze zrozumieniem i nie dramatyzuj !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja znaaaam
Senator ty udajesz głupiego czy naprawde nim jestes? Ja sie jedynie odnioslam do teojego glupiego komentarza ze czemu piszemy ze facet 40 kilku letni jest stary. Taki pryk z taka smarkula gdzie roznica wynosi 20 lat wiec jest to staruch z glupia mloda siksa. Wszystko ci trzeba doglebnie tlumaczyc jak dziecku Senator bo cos ciezko myslacy jestes :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość busz men
...ludzie czy wy nie widzicie na oczy laska poprostu leciala na kase bo przeciez nie na starego cepa a ze nie wyszlo no sorry memory trzeba zwijac zagle... to nie ocenianie to zalosna prawda rozkladalas nogi by wlez w bogactwo i cudo za granica a tu lipa kobieta za granica nie ma bogactwa nikt za Ciebie robic nie bedzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obrzydliwie bogaty oligarcha
senatora tak dotknal komentarz o wieku bo sam ma z 37 lat i pewnie szuka mlodej siksy zeby sie zabawic ;) buhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smierdzacy klocek
Prowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prowokacjaaaaaaaa
to prowo a wy to lykacie jak pelikany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherries 100
Mnie glupie zarty nie bawia, skoro wedlug Ciebie to (marna) prowokacja no to juz nie moj problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez zartow.... X x
Jesli to prawda to Ci wspolczuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mam 28 lat, mieszkam w Londynie od roku, mam prace z której jestem zadowolony + w wolnych chwilach gdy jest okazja podejmuje się dodatkowej pracy, do tego wszystkiego myślę o studiach. Jestem ambitną, zaradną i zadowoloną z życia osobą ale w tym wszystkim brakuje mi niestety bratniej duszy, kogoś z kim mógłbym dzielić się radościami jak i smutkami, szukam dziewczyny która czuje się tak samo samotna i była by wstanie zamieszkać ze mną. Mogę również pomóc w znalezieniu pracy. Jeśli chcesz dowiedzieć się coś więcej na mój temat lub jeśli masz pytania to zapraszam: xtrac@wp.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 25 lat i tez szukam bratniej duszy, pracuje w zawodzie, wiec pracy nie potrzebuje. O zamieszkaniu razem to moglabym pomyslec po roku lub dwoch znajomosci. Po co wspominac o takich powaznych sprawach w pierwszym poscie. To zniecheca dziewczyny...no chyba że jakaś łajza szuka kogos kto poprowadzi za reke i wtedy bedzie zalezna od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica 30
autorko ty w pierwszej kolejnosc zmien prace na lepsza a potem zobaczysz czy warto zostac z twoim facetem czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie z poprzednimi wypowiedziami ze polecialas na starego chlopa ze wzgledu na kase Ale coz nie udalo sie bywa... Bo nie wierze w milosc 22-latki do takiego star**** to jest wrecz obrzydliwe to Tak samo Jak ja sobie pomysle ze moglabym sypiac z mojego ojca kolegami Bo sa w podobnym wieku fuuuuj bleee brzydzi mnie to. Wolalabym chyba sama byc niz z kims takim. Co was laczy jakie wy macie wspolne tematow zainteresowania Bo jakos sobie nie moge tego wyobrazic. Powiem Ci Tak ja bez zastanowienia zostawilabym to wszystko w p**du takie zycie to nie zycie. Ty jestes mloda mozesz miec jeszcze nie jednego i w twoim wieku wystarczy tylko zaczac wychodzic do ludzi do rowiesnikow... Jestes w takim wieku gdzie dla ciebie powinno byc wazne rozwijanie siebie! Na Dom i rodzine masz jeszcze czas pomysl o sobie teraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie warto daj spokoj na wet gdyby "za" bylo wiecej co bedzie za 10 lat on 50 ty 30... sam mam 31 lat fajna prace w uk od niedawna zaczalem oszczedzac i mysle ze jesli do 40ki w takich warunkach bez kredytu to bedzie oznaczac ze jestem nikim w ostatnim momencie przejrzalem na oczy tez imprezowalem non stop i pomagam ojcu od zawsze bo schorowany ale nirusprawiedliwiam tym swojego stanu posiadania gosc sie bawil i to jest pewne znalazl glupia goske ktora sie ma do tego dokladac osobiscie tez lubie mlodsze kobietyale tak do 5-6 lat w moim wypadku bo po 25 roku zaczynaja myslec powaznie o zyciu (dobra rada dla kobiet po 30 ktore nie maja faceta obnizcie progi faceci po 30 chcacy sie ustatkowac patrza wtedy na mlodsze kobiety raz z mysla o dziecku dwa z mysla ze pojdzie jeszcze do pracy nie ma co sie oszukiwac jak laska ma 35 lat i jest panna to tak samo z nia cos nie tak jak z kawalerem po 40stce) do aktorki nie szukaj partnera powyzej 5 lat roznicy miedzy wami nawet jesli po 2 latach ci nie wypali dalej bedziesz mloda i mogla ponownie sprobowac mala zwiazkow konczy sie malzenstwem kiedy wiazesz sie z kims poraz pierwszy uwierz mi jesli masz 22lata to bedzie dobrze jesli sie wybawisz troche np 3 nastepne latatra odkladaj tylko po 100ce na miesiac reszte na zabawe wycieczki ciuchy i nie bedziesz miec wyrzutow lepiej tak niz wyjsc pozniej za maz i kombinowac non stop ze tego sie nie zrobilo czy tamtego w miescie takim jak leicester wynajmiesz spokojnie pokoj za 250 podobno minimalna idzie w gore jeszcze same plusy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×