Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cherries 100

Czasem mam wrazenie, ze wpakowalam sie w niezle bagno...!!!! Dlugie...:(

Polecane posty

Gość gość
W takich warunkach bez kredytu wybudowac maly 100m domek *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do mojej przedmowczyni za to milosc do brada pita wierzysz pewnie co ;) pomimo jego 50ki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guest 9000
bez przesady ludzie nie nazywajcie faceta 42 letniego starcem ...ale co jak co jest roznica wieku 20 lat to jest duza roznica pokolen i dziewczyna jest za mloda facet pewno wkrotce bedzie tez chcial miec dziecko lub dzieci czy juz jestes na to gotowa ???? w ogole inne sprawy chodza w gre gdy on bedzie mial 60 lat ty dopiero 30 jak wtedy bedzie ?? on nie bedzie mial wiekszej ochoty na sex a ty pewno tak on bedzie mial siwe wlosy zmarszczki i mniej energi do zycia tutaj chodzi o przyszlosc zaloze sie ze w przyszlosci ty bedziesz chciala go zdradzic i poszukasz sobie kogos mniej wiecej w twoim wieku ja rozumie jeszcze roznice lat 10 pomiedzy partnerami ale nie wiecej po twoich wypowiedziach to raczej widac ze zwiazalas sie z nim dla lepszej sytuacji finansowej wiadomo ze we dwoje latwiej zyc ale chyba go nie kochasz ojj nie ladnie tak balamucic faceta bo ty jestes jeszcze mloda ale on 42 letni facet nie tak latwo znajdzie sobie inna kobiete szkoda komus marnowac czas bo on zamiast ciebie moglby poszukac sobie dajmy na to jakas wolna 35 latke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak na studia, jeśli matury nie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bron go naiwniaku on dobrze wie co robi koles woli walic % z kolesiami w sobotni wieczor zamiast jakos milo spedzic wolny czas ze swoja a ty go jeszcze zalujesz... a nawet gdyby sie okazalo ze jest "wrazliwy" i mu zalezalo to taki kubel zimnej wody jak najbardziej mu sie przysluzy facet nie jest stary ale zakochac sie w 20 latce to trzeba miec plytki rozum... mala i nie mysl czasami ze on ci odda cos z tego depozytu uzbieranego jakby czasami dostal ten kredyt bo sie rozczarujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gimbusiara sie nudzi i bzdety wypisuje, ludzie sie ekscytuja a malolata z kolezankami maja ubaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka juz pewnie dawno tu nie zaglada a wy sie spinacie i odpisujecie na topik sprzed roku :D Glupie rapszle haha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam mature, nie wiem skad to wziales, ze nie...W dalszym ciagu jestem w UK, szukalam innej pracy, ale nic... Jest ciezko...:( Mysle nad powrotem na studia do Pl. jestem w kropce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wroc do Polski ja mieszkalam w Niemczech 2 lata mam dokladnie 22 lata Jak Ty i tez wrocilam poszlam na studia i nie zaluje. Przed nami droga sie jeszcze nie zamknela jestesmy mlode a juz poznalysmy troche swiata i zycia gdzie idziej i nic nie stracilysmy. Takze do gory glowa!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiekszosc odradza mi powrot do Polski, ale tutaj jak juz pisalam nie uda mi sie utrzymac + studiowac badz robic kursy, nie stac mnie. Wiem, ze w Polsce tez bedzie ciezko, no ale... Musze cos zrobic z moim zyciem, bo poki co to je tylko marnuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie mi tez duzo osob odradzalo Ale i Tak zrobilam to Co chcialam. Tez zauwazylam ze chcac sie uczyc tutaj dalej utrzymac sie itd to mnie nie stac Bo sorry miesiac szkoly 300 euro kosztuje poziom B2 to skad na to brac a wiadomo cale zycie nie chcialam jezdzic na szmacie u niemcow na Chacie wiec skoro tutaj mam Tak zyc to postanowilam ze lepiej w POLSCE tam chociaz bede ze swoimi Tak wiec wrocilam i nie zaluje na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce na pewno bedzie lepiej :D Oj naiwnosc ludzka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz a jakos nie narzekam gosciu wczesniej! Studiuje germanistyke w warszawie i Pracuje w jednej z firm zajmujaca sie spedycja i czasami nawet udzielam korkow z niemca i co glupio Ci teraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce jest okropna bieda, bezrobocie, brak perspektyw i o tym to chyba kazdy wie. Ale w UK lepiej nie jest i nie bedzie. Swia sie konczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszedzie panuje teraz bezrobocie nie tylko w Polsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×