Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nieszczęśliwa załamana

Na nic mnie nie stać :(

Polecane posty

Gość Nieszczęśliwa załamana
W końcu jakieś normalne rady - dziękuję bardzo!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sddddddddddddddd
Jasne niech wszyscy ci powiedza gdzie dokladnie masz szukac pracy a ty sobie tylko pojdziesz i zlozysz cv. uwierz jak sie chce to sie znajdzie dobra prace za dobra kase. no ale przeciez lepiej jest ponarzekac. nie wiem jakie wyksztalcenie masz ale raczej nie wyzsze niz podstawowe skoro caly czas piszesz puki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieszczęśliwa załamana
co za kobieta - ja już napisałam pokaż mi jak ty sobie radzisz za te 3500 zł mając rodzinę to pogadamy czy jesteś taka zaradna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za kobieta...
"Ciekawe czy była byś taka zaradna życiowo gdybyś miała te 3500 zł na miesiąc tak jak ja!My sobie jakoś radzimy! Ty byś sobie pewnie nie poradziła."- nie, nie bylabym zaradna, bo nigdy nie doprowadzilabym do takiej sytuacji. ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieszczęśliwa załamana
Ruda śląska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za kobieta...
wpis z 9:24 to podszyw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieszczęśliwa załamana
Ale ja się nie pytam czy doprowadziła byś do takiej sytuacji tylko jak byś sobie poradziła w takiej sytuacji!! Odpowiedz prosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie dorabiam ucząc ludzi tańca albo korepetycjami z matematyki, ale rozumiem, że u ciebie to nie wchodzi w grę.... może podorabiałabyś myjąc okna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za kobieta...
za 3500 zł nóg bym nie rozkładała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co Ci
kablówka? filmy mozesz w necie ogladac 12*51=612zł masz na OC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poza tym wszytskim
eeeeeeeeedeeee twóje myślenie jest żenujące co z tego,z ę twój kuzyn nei zna tego forum zauważ, ze jest to forum dla kobiet, wiec trochę dziwne nawet żeby znał i pzresiadywał tutaj, ale co to ma wspólnego do tego czy ktoś jest człowiekiem sukcesu ja mam 28 lat , mam swoja maleńką firmę jednoosobową i zarabiam na średnio zalezy od miesiąca od 5000-8000 i co tylko dlatgeo, ze pracuję i zarabiam nie mogę spędzać chwili na kafe durnota ludzka i tępota mnie zniewalają i wkurzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieszczęśliwa załamana
Wiem, twoja granica to min.10 000 już o tym pisałaś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za kobieta...
chyba nie ma sensu rozmawiac z kobieta, ktora nie umie odroznic podszywu od wypowiedzi oryginalnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za kobieta...
ale ok, odpowiem na pytanie: poradzilabym sobie tak, ze wyslalabym meza na saksy, po czym sama intensywnie trenowalabym jezyk, zeby do niego dolaczyc jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość para pa pa para
wqeee - dziękuję bardzo za zrozumienie! Właśnie o to chodzi że może praca jest ale za takie same pieniądze jak teraz. Wiem że nie mamy najgorzej, są ludzie którzy wogóle nie mają pracy. Piszę tylko że poprostu żyjemy od wypłaty do wypłaty, kiedyś było lepiej, teraz nam się pogorszyło. a ty uważaj bo zaraz ci ktoś napisze jedz zagranice!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego wynajmujecie mieszkanie a nie mieszkacie z tesciami?? rodzicami?? a na swoje odłozyć?? nawet kawalerke ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za kobieta...
i zapamiętaj KASA to jest moc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieszczęśliwa załamana
Zanim mąż by pojechał i coś zarobił, to by trochę minęło czasu a ty byś z głodu umarła za te 3500zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieszczęśliwa załamana
wiaderko - mieszkaliśmy i z teściami i z rodzicami ale uwierz mi wolę na swoim nawet wynajmowanym.Ogólnie są w porządku ale mieszkać z nimi to katastrofa. A z czego ja mam nawet na tą kawalerkę odłożyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz takie dziś głupie czasy. My oboje pracujemy. mamy ladne zarobki - tak mi sie wydaje. Nie mamy kart kredytowych, nie mamy kablówki;) ja oszczedzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za kobieta...
9:50 znow podszyw. a co to za filozofia zebrac sie i wyjechac? dlaczego mialabym umrzec z glodu, co? ty wcale nie chcesz poprawic swojej sytuacji, dlatego ciagle wynajdujesz wymowki. "jesli ktos chce, szuka sposobu. jesli nie chce, szuka powodu."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieszczęśliwa załamana
Zmykam bo czas "zakasać rękawy do pracy", zajrzę jeszcze potem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze dodam ze pracę zaczełam zaraz po studiach - ok 10 lat temu. mąż teraz pracuje w formie w ktorej dobrze zarabia, ale wczesniej nie bylo tak kolorowo, byla firma z ktorej przyniósł mi 990 zł ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieszczęśliwa załamana
Czyli mając 3500 zł i nic odłożonego na boku, pakujesz się i jedziesz? Może jeszcze w ciemno? Bo znajomości niestety nie mam. Więć wczuj się w moją sytuację? Wydamy na bilet, nie wiem ile mi zostanie i mam tak poprostu wyjechać? Kobieto ja nie mam nawet skąd na jedzenie wziąźć a miała bym może pożyczyć na start? Wczuj się w moją sytuację i napisz krok po kroku jak byś to zrobiła? Bo łatwo się mówi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozesz sprzatac
dorywczo np w soboty czy popoludniami jaz tego zyje,sprzatam czasami w niedziele jak sa chetni zarabiam 5000 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wqeeee
ja gdybym była zdrowa to bym wyjechała ale leczę się przewlekle na kilka chorób i po prostu nie wyjade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieszczęśliwa załamana
nie chcę sprzątać czyiś brudów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niema pracy
Nie ma pray na zachodzie jak jest to sprzatanie na czarno za 50 zl i to zalezy gdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za kobieta...
ja to widzę tak: wsiądź do pociągu byle jakiego, nie dbaj o bagaż, nie dbaj o bilet,,oł jeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×