Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vitula_WAWA

Nauka angielskiego w Warszawie, tylko gdzie?

Polecane posty

Gość gość
najlepsza szkoła językowa w wawie to zdecydowanie TFLS - polecam kurs przygotowujący do CPE! świetnie przygotowali mnie do tego egzaminu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w TFLS nauczyłam się angielskiego na bardzo wysokim poziomie, zdałam dwa egzaminy i dzięki temu ma świetną pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam kurs z biznesowego angielskiego w speak upie, poziom według mnie był dobry, jak ktoś chciał to mógł się sporo nauczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto też sprawdzić Długi języka. Świetna szkoła system dualny, małe grupy miała atmosfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osoby które chodziły do TFLS wiedzą że tam trzyma się poziom oraz że uczą tam tylko wykwalifikowani lektorzy z wieloletnim stażem oraz ze na zajęciach często są prowadzone hospitacje i stały nadzór metodyczny nad zajęciami. Dlatego to wyróżnia TFLS od innych małych szkół gdzie uczą studenci. Proponuję wejść na http://szkoly-jezykowe.com/ gdzie prowadzony jest ranking najlepszych szkoł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uważam, że najlepsza szkoła angielskiego to TFLS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie najlepsza szkoła jesli chodzi o toefl to tfls. Potrafią świetnie przygotowac do egzaminów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TFLS to super szkoła i super lektorzy. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysoki poziom, świetni lektorzy, nativi, klimat, system oceniania, wymagania i metody nauczania bardzo mi się podobają. Polecam TFLS, jeżeli chcecie się na prawdę uczyć, a nie obijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dobrze zorganizowany kurs do TOEFL POLECAM TFLS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uczę się 3 lata w TFLS i cieszę się, że wybrałam właśnie tę szkołę - wysoki poziom, super lektorzy i dobre ceny kursów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alamak
Ja swoją szkołe językową znalazłam na need a school. Super stronka może i wy znajdziecie tam coś dla siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teoretycznie znałem język angielski ale nie potrafiłem rozmawiać z ludźmi. Chodzę na kurs do TFLS raz w tygodniu i dzięki rozmowom z lektorem nie czuje dyskomfortu gdy wyjeżdżam za granice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z Wami. Warto uczyć się w TFLS. Porządna szkoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkół w Warszawie jest dużo ale osobiście wybrałam taką która istnieje już ponad 20 lat na rynku czyli szkołę TFLS. Bardzo mi pasowały tam zajęcia. Kurs był intensywny a do tego pomimo iż miałam zajęcia 2 razy w tygodniu po 2 godziny dostałam w gratisie dodatkowy pakiet godzin w postaci konwersacji z nativem. Taki kurs i przygotowanie do egzaminu nie często występuje w szkołach. Ale nic dziwnego, skoro Szkola Tfls gwarantuje zdanie egzaminów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też uważam że najlepiej uczyć się angielskiego w TFLSie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam szkołę językową tfls. Bardzo dobra kadra, zajęcia prowadzone tak jak należy. Wymagający nauczyciele, wysoki poziom. Zajęcia są blisko metra więc miałam super dojazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również mogę polecić TFLS. Uczyłam się tam w zeszłym roku do egzaminu CAE i dobrze mnie przygotowali. Lektorzy są dobrze wyszkoleni, zajęcia doskonale prowadzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze wszystkich szkół jakie znam to mogę polecić kursy TFLS, nauka jest przyjemna, grupki małe, dobrze dobrany poziom. Istotną sprawą są konwersacje prowadzone przez native speakerów. Pomagają przełamać barierę językową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra i skuteczna szkoła to zdecydowanie TFLS. Chodziłam do tej szkoły na kurs CAE i oceniam ją bardzo wysoko. Lektorka profesjonalnie prowadziła zajęcia, każda minuta lekcji była odpowiednio wykorzystana. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiscie polecam szkole TFLS, swietna atmosfera, male grupy z native'ami. Chodze tam 2 lata i jestem bardzo zadowolony. Warto wybrac jezeli zalezy wam na konwersacjach, fajnych zabawach jezykowych i malo szkolnym trybie nauki. Lokalizacja tez dobra, bo blisko metra. Cenowo tez bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić kursy w szkole TFLS. Szkoła ma ogromne doświadczenie i renomę. Ja chodziłem do nich na kurs ogólny, a potem na CAE. Egzamin zdałem bez najmniejszego problemu. Bardzo poprawiłem swój speaking dzięki konwersacjom w TFLS. Jak dla mnie szkoła jest świetna, spełnia wszystkie moje oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam TFLS! Jestem bardzo zadowolona, nigdy jeszcze nie miałam tak fajnego kursu, po prostu wielka frajda z zajęć i dodatkowo czuje sie mega zmotywowana i zachęcona do dalszej nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam TFLS. Jedna z lepszych szkół w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam TFLS. Mają ciekawe kursy i szkoła nie ogranicza się tylko do języka angielskiego, ale można znaleźć inne fajne kursy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodzę na kurs do Profi Lingua - mają kilka lokalizacji a ja akurat przy metrze służew. Podoba mi się - fakt, co roku jest inny lektor, ale to w sumie dobrze bo mozna sie osłuchać z roznymi akcentami itp. generalnie jest ok, godziny latwo mozna dopasować, przerabiamy duzo materialu, ale oczyciwscie bazujemy na podręczniku. Mi zalezy na zdobyciu FCE na razie jestem poziom niżej wiec jeszcze troche nauki ale mysle ze bedzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uczyłam się w TFLS w Warszawie. Szkoła bardzo dobra, trzymają poziom nauczania, no i mają świetnych lektorów. Sama przyjemność chodzić na takie zajęcia, tym bardziej, że i atmosfera jest miła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też polecam TFLS, najlepsza szkoła w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aktualnie chodzę na kurs do szkoły TFLS. Generalnie jestem zadowolona. Nie jest drogo i dla mnie dużym plusem jest to,ze mozna sobie dostosować godziny zajęć. Dzięki temu można to pogodzić z pracą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×