Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vitula_WAWA

Nauka angielskiego w Warszawie, tylko gdzie?

Polecane posty

Gość gość
Chodze na kurs do tfls i jest super. Szybko załapałam podstawy i widzę efekty pracy z lektorem. Super szkoła - polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam TFLS. To szkoła dla każdego, kto chce nie tylko skutecznie i efektywnie uczyć się języka, ale również robić to w bardzo fajnej, przyjaznej, życzliwej i bezstresowej atmosferze. Polecam w 100 procentach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoła godna polecenia to TFLS. Bardzo dobrze przygotowano mnie do egzaminu IELTS. Doskonali lektorzy, przystępne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem tylko TFLS. Akredytacja men, renoma i jakość ale przede wszystkim ogromny wybór kursów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ode mnie duży pozytyw dla TFLS. Szkoła, która naprawdę uczy języka, nie samych regułek, ale przede wszystkim uczą mówić. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo sobie chwalę szkołę językową TFLS, bo mają bardzo dobrych lektorów, dużo mówimy, rozmawiamy po angielsku. Sale są ładne i dobrze wyposażone. Dla mnie wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bobii89
Uważam, że najlepiej jest uczyć się samodzielnie :D ja tak robię za pomocą aplikacji w telefonie ELLA language :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam TFLS. Bardzo przyjazna atmosfera, podejście jak do człowieka, a nie jak do kolejnego klienta - super panie w sekretariacie :) cenowo dość przyzwoicie, wiele promocji, no i co jest dla mnie bardzo ważne, to zajęcia dostosowane są do potrzeb uczniów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam, że TFLS to świetna szkoła. Zdawałam tam egzaminy Cambridge English. Jeśli chodzi o samo nauczanie, to naprawdę jest bardzo dobry poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się w 100%, jeśli chcesz dobrze nauczyć się angielskiego to tylko w TFLS, ja byłem tam na kursie wakacyjnym, w tym roku też idę, na ten super intensywny, naprawdę warto, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie doskonałą szkołą do nauki języka angielskiego okazała się TFLS. Mam blisko na zajęcia, fajnie uczą, zajęcia zawsze bardzo interesujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo mi się podoba w TFLS. Wreszcie trafiłem na szkołę, gdzie naprawdę można nauczyć się mówić po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzę do TFLS. Bardzo pozytywne wrażenia. Ciekawe zajęcia, prowadzący zaangażowani i pomocni, ceny konkurencyjne. Mogę z czystym sumieniem polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam TFLS. Bardzo fajne miejsce, wysoki poziom nauczania i ciepła atmosfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysoko ceniona szkoła, rzetelne kursy i wysoki poziom to właśnie TFLS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TFLS to szkoła godna polecenia. Mnie dzięki kursom w TFLS udało się zdać egzamin IELTS. Ceny rozsądne. Jeszcze raz polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam TFLS. Mimo zajęć w grupie, mam poczucie, że lektorzy podchodzą do nas bardzo indywidualnie. Dobra szkoła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam TFLS. Zajęcia bardzo interesujące. Atmosfera zajęć jak najbardziej zachęcająca do nauki. Na pewno będę uczęszczać na zajęcia w przyszłym semestrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam kursy w TFLS. Ciekawe zajęcia, prowadzący zaangażowani i pomocni, ceny konkurencyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komek
Dnia 4.12.2018 o 09:39, Gość gość napisał:

Zdecydowanie polecam kursy w TFLS. Ciekawe zajęcia, prowadzący zaangażowani i pomocni, ceny konkurencyjne.

zgadzam się w TFLS potrafią nauczać i mają dobre ceny kursów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wampir2

Polecam TFLS. Bardzo fajne miejsce, wysoki poziom nauczania i ciepła atmosfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 23.12.2018 o 00:16, Gość wampir2 napisał:

Polecam TFLS. Bardzo fajne miejsce, wysoki poziom nauczania i ciepła atmosfera.

Dokładnie tak !!! Jak w Warszawie i za rozsądne pieniądze, żeby nauka była miarodajna to polecam tfls.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luska

ja jestem bardzo zadowolona z nauki w TFLS, luźna atmosfera, małe grupy i ceny konkurecyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arek

Nauka języka angielskiego w TFLS jest na naprawdę wysokim poziomie! Lektorzy kompetentni, a zajęcia bardzo ciekawe i nastawione na konwersacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
57 minut temu, Gość Arek napisał:

Nauka języka angielskiego w TFLS jest na naprawdę wysokim poziomie! Lektorzy kompetentni, a zajęcia bardzo ciekawe i nastawione na konwersacje.

zgadzam się z tą wypowiedzią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Bardzo fajna szkoła w dobrej lokalizacji. Ceny bardzo przystępne, a lektorzy wymagający. Podoba mi się nauka w TFLS, bo lektorzy mają indywidualne podejście do każdego ucznia. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil

Polecam naukę w szkole TFLS. Lekcje na najwyższym poziomie. Super atmosfera, zero stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz

Ja również mogę polecić TFLS. Dobra szkoła, wysoki poziom, a kursy w rozsądnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek

Rzetelnie przygotowano mnie w TFLS do egzaminu, dzięki tej szkole zdobyłem certyfikat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasz

Miałem przyjemnośc uczęszczać do TFLS na kurs językowy. Inne szkoły skutecznie mnie zniechęciły do nauki, tymczasem ta jest całkowitym ich przeciwieństwem. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×