Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vitula_WAWA

Nauka angielskiego w Warszawie, tylko gdzie?

Polecane posty

Gość gosc

Polecam wszystkim naukę w TFLS. Zajęcia są naprawdę różnorodne, kreatywnie przygotowane i tempo jest naprawdę intensywne. Lektorka jest cierpliwa, ma wysokie kompetencje i ogromną wiedzę. Polecam jeszcze raz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika

Polecam TFLS. Bardzo profesjonalnie zorganizowany i prowadzony kurs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciej

Bardzo dobra szkoła, można znaleźć zarówno kursy solidnie przygotowujące do egzaminu jak i takie, które stawiają na konwersację i przyzwyczajanie się do języka. Lektorzy bardzo kompetentni. Jestem naprawdę zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata

Polecam naukę w TFLS, profesjonalni lektorzy, pełni energii, luźna atmosfera - to wszystko sprawia, że chodzę na lekcje z przyjemnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula

Polecam kursy w szkole TFLS. Zajęcia zawsze bardzo ciekawe, prowadzone w przemyślany sposób, a lektorzy podchodzą do każdego kursanta indywidualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majk
23 godziny temu, Gość Jula napisał:

Polecam kursy w szkole TFLS. Zajęcia zawsze bardzo ciekawe, prowadzone w przemyślany sposób, a lektorzy podchodzą do każdego kursanta indywidualnie.

Ja również polecam TFLS. Dzięki nauce w tej szkole pomyślnie zdałem FCE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Polecam TFLS. Świetnie zaplanowane zajęcia, bardzo profesjonalni wykładowcy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa11

Polecam TFLS. Dobra szkoła. Lektorzy uczą dobrze i fachowo. Spokojnie w tej szkole można pokonać barierę przed mówieniem i przygotować się do certyfikatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piona
Dnia 15.07.2019 o 15:20, Gość ewa11 napisał:

Polecam TFLS. Dobra szkoła. Lektorzy uczą dobrze i fachowo. Spokojnie w tej szkole można pokonać barierę przed mówieniem i przygotować się do certyfikatu.

ja również polecam, świetna szkoła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kevin

Jak najbardziej polecam TFLS - jedna z niewielu szkół godnych uwagi. Ceny niewysokie, jakość przekazywanej wiedzy bardzo dobra, a lektorzy mili i uprzejmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Polecam TFLS. Lektorzy dobrze przygotowani, dzięki temu zajęcia są bardzo atrakcyjne i szybciej przyswaja się materiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OsiemJeden
24 minuty temu, Gość gosc napisał:

Polecam TFLS. Lektorzy dobrze przygotowani, dzięki temu zajęcia są bardzo atrakcyjne i szybciej przyswaja się materiał.

Na poczatku spiewaliscie tylko w Krakowie,potem tylko w Warszawie.I tak na przemian w zaleznosci jak wiatr zawieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia

Ja chodziłam do TFLS i muszę powiedzieć że zajęcia w tej szkole są naprawdę prowadzone profesjonalnie i na wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skyy

Polecam TFLS. Lektor z którym miałam zajęcia był profesjonalny i bardzo dobrze przekazywał swoją wiedzę. Bardzo szybko zauważyłam efekty poprawy języka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 1.04.2019 o 12:43, Gość mika napisał:

Polecam TFLS. Bardzo profesjonalnie zorganizowany i prowadzony kurs.

Jeżeli ktoś chce szybko i dobrze nauczyć się języka to nie ma lepszego miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina

Zdecydowanie polecam TFLS! Szkoła, w której nauczyciele są oddani swojej pracy są po prostu profesjonalistami. Doskonale przekazują wiedzę, a podczas zajęć potrafią złapać odpowiedni kontakt z uczniem. Zero nudy, suchej teorii, zero zbędnych podręczników. Każda lekcja to możliwość szlifowania swoich umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×