Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kadogie

Tanie implanty zębów warto ?

Polecane posty

Gość gość
tez tak myślę,że oszczędzanie na zębach nie ma sensu, bo w zasadzie tylko szkodzi - dbać trzeba z głową. Moja mama miała wstawiany http://www.as-dent.pl i jest zadowolona z jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak slysze o tanich implantach zebow to az spadam z krzesla. Jesli chce sie miec porzadne implanty to nie mozna oszczedzac. Nie mowie tez o wydawaniu nie wiadomo ilu pieniedzy, ale zeby zachowac zdrowy rozsadek. Tanie implenty nie beda dobre. Jesli jednak chcesz choc troche zaoszczedzic to skontaktuj sie z www.duodental.eu To bardzo dobry dentysta i mozna cos na to poradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcellyna
jesli chcesz mieć taniej, to może zrób sobie mostek albo licówki o ile się da? ja znam jedną świetną protetyk, sprawdź sobie tutaj www.stomatolog-ostroda-ilawa.pl .mój brat miał wstawianego implanta u niej, jak sobie wybił ząb o kaloryfer. tzn. nie wybił, a dokładnie złamał prawie przy samym dziąśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przede wszystkich trzeba zwrócić uwagę na profesjonalizm danych dentystów, na to z jakich materiałów korzystają itd, ja robiłam implant u http://j-dent.com.pl/ i wszystko wyszło bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na implanty jeździłam do Ostródy gabinetu http://stomatolog-ostroda-ilawa.pl/ Cena za wstawienie implantów jest uzależniona od danego miasta, gabinetu a i nawet od samego pacjenta. Ja wiem z własnego doświadczenia, że cena w tym przypadku nie powinna być najważniejsza jeśli robi się coś na całe życie. Mi w gabinecie za implanty dużo nie wyszło. W tym gabinecie ceny mają konkurencyjne. Polecam, zrób to raz a dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam wstawiane implant w gabinecie w Tychach http://www.viscardi.com.pl Moja znajoma tam miała również zakładane implanty i dobrze się w nich czuła. Jak dla mnie nie warto sugerować się niską ceną za wstawienie implantów bo to bardzo ważny zabieg na lata. W tym gabinecie zabiegi implantologiczne wcale dużo nie kosztują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamenko
To w Legionowie - http://dentlux.pl Bardzo dobrze przygotowane miejsce. Przede wszystkim - standard usług, wszystko dopracowane. Pojęcie tanie implanty to bzdura - wydajesz dużo mniej to oszczędzasz na jakości, czyli po prostu generujesz sobie pewne problemy. A jednak zęby powinno się robić na lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wychodze z zalozenia, ze lepiej wydac wiecej, ale miec pewnosc ze cos jest dobrze i solidnie wykonane. Jesli chodzi o implant zeba (gliwice http://www.hercka.pl/ ) to nie ma co oszczedzac bo tania cena zazwyczaj oznacza w tym przypadku spartaczona robote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie no, znowu tylko reklamy, jak już ktoś się musi tak reklamować to chyba coś jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami się przydają. Jak mozna coś polecić nie podając nazwy albo adresu firmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w trakcie leczenia zębów, mam 33l urodziłam czworo i wykarmilam czworo dzieci,ostatnia ciąża bliźniaczą dala mi się szczególnie we znaki i odbiło się na zdrowiu szczególnie na zębach, Trójki maja korzenie,jeden pol zęba ,mam do plobmowania dwójkę ,jedynki ok,dol tez.dentystka ,a mieszkańcy w UK powiedziała mi sr trójki do wyrwania i założy mi ,,protezke,, o mg, myślał am ze będzie ratowała te żeby,ale tak na nhs , prywatnie implanty kosztują 2tys funtów!, Nie wiem co robić. Czy decydowac się na wyrwanie tychtp trójek czy szukać innego stomatologa bo na tak drogie implanty mnie nie stać. Poza tym będę miała wykrywane kilka zębów ,no faktycznie nie nadających się do niczego, pod ogolnym znieczuleniem.m. Najgorzej się martwie wizji protezki... Na poczatku ma być jedna,potem na stale druga.. Juz podczas ostatniej wizyta dentystka robiła mi wylewy pod nią.. Co JS mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dokładnie... Wydaje mi się, że nie ma co inwestować w tanie implanty. Mogą być wykonane z gorszych materiałów, z jakiegoś powodu przecież są tańsze... Ja zdecydowałam sie na zrobienie implantów z tlenku cyrkonu w klinice (http://www.vipdental.pl/), bo zależało mi na estetycznym wyglądzie impalntu. Wiadomo, ze nie jest to najtańsza rzecz, ale wychodzę z założenia, że na zdrowiu nie ma co oszczędzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedrogie implanty mają w Lublinie na Nowowiejskiego. A i sam gabinet dobrze zaopatrzony. W tej chwil iż reszta implantologia się rozwija i te usługi są coraz tansze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przede wszystkim trzeba znaleźć sprawdzony gabinet dentystyczny, gdzie wiesz, że zrobią te implanty dobrze, ja miałam robione implanty w http://www.cs-eskulap.eu/ wszystko dobrze poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś wcześniej pytał o koszty implantów - tu. Koszty są bardzo duże. Oni porównują ceny do zachodnich ale zarobki nasze 1500 -1800 (400 - 430 EURO)na rękę robi wrażenie nawet na obywatelu niemiec 2.000 - 3.000 RURO!!). Tak naprawdę koszt materiałów (nie chińskie tylko firmowe) do wykonania implantu wynosi: Implant tytan - 65 EURO,śruba 15 EURO, łącznik -23 EURO, korona - 60 EURO Razem : 163 EURO - 684,60 PLN. Gdzie reszta pieniędzy gdy implant kosztuje 4.000 PLN - 684 = 3.316 PLN ??????????? w portfelu pseudo stomatologa, nie lekarza a biznesmena. Proszę popatrzeć na ich nowe gabinety powstające jak grzyby po deszczu. Znam lekarza (dziś prezesa, nie leczy, inwestuje) leczą pracownicy, także pseudolekarze, który wybudował klinikę w rok, wartość inwestycji( na podstawie ubezpieczenia w PZU - Budynek, działka ~ 12 milionów PLN + wyposażenie ~ 4,8 miliony). Skąd taka kasa???? Do czego doprowadzili nas rządzący??????????, których podobno wybraliśmy ich!!!!!!!!!! Może dojdzie do sprawiedliwości i wszystko wyżygają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez nie rozumiem, dlaczego u nas za zeby placi sie w cenach zachodnich przy naszych marnych zarobkach:o za uslugi wszedzie na swiecie placi sie proporcjonalnie do poziomu zarobkow w danym kraju. dlatego ludzie z bogatych krajow robia sobie zeby, operacje plastyczne w krajach biedniejszych - ze wzgledy na cene, bo poziom uslug jest IDENTYCZNY. u nas natomiast - mimo ze jestesmy biednym krajem - zdziera sie sumy, ktore pobierane sa w bogatych panstwach na zachodzie Europy. mieszkam w jednym z takich krajow i sama zastanawialam sie, czy nie zrobic zabiegu w polsce, ale po przeszukaniu informacji w necie i kilku telefonach, zorientowalam sie, ze tu na miejscu wyjdzie mnie jesli nie taniej, to na pewno nie drozej! polska to dziki kraj!!!:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwiaKapp
Ja robiłam kilka implantów w klinice Borczyka w Katowicach. Wiadomo, że nie jest to tania inwestycja, ale cóż, jak się chce mieć piękny uśmiech i naprawić błędy, warto zapłacić. W ogóle leczenie stomatologiczne to inwestycja jest i tak trzeba to traktować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może warto by popytać, jakie są opinie o tych implantach. Mnie też to czeka i na tę chwilę stawiam na klinikę Unident Union we Wrocławiu, bo sprawiają bardzo dobre i profesjonalne wrażenie. Mam nadzieję, że się nie zawiodę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość powyżej - myślę, że się nie zawiedziesz, bo Kołosowski z Unident Union zna się na implantach i dobrze wykonuje swoją pracę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy co dokładnie rozumiesz pod pojeciem TANIE. Tak kompletnie po kosztach nie można jechac, bo w koncu sprawa zbyt istotna dla naszego zdrowia. Ale jest jedna klinika w moich okolicach, która rozsądnym kosztem wstawia naprawdę dobre implanty, nazywa się Unident Union.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ceny samych implantów niewiele się różnią, materiały pomocnicze też maja swoje stałe ceny, cena dla pacjenta zależy od głównie od tego, ile sobie lekarz czy przychodnia chcą zarobić na tym, stąd głównie te różnice cenowe. Specjalnie robi sie koło tego wielkie halo, ze to niby nie wiadomo jaki poważny zabieg, aby podnieść cenę. Dlatego też "ostrzeżenia" przed tanimi implantami, wiadomo o co chodzi - o pieniądze. W rzeczywistości to prosty zabieg, przy zachowaniu odpowiednich zasad, nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybacz, ale piszesz ciezkie bzdury. Jak mozna porownywac Trabanta do Porscha i mowic, ze to tylko roznica w cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie - oto przykład działań mających na celu utrzymanie wysokich cen implantów (i wysokich dochodów tych co na tym zarabiają). Dyskusja nie ma sensu, bo marketing to marketing. Żadne forum tego nie uniknie. Na szczęście nie wszyscy są na to podatni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZEBY TANIEJ MOZNA ZROBIC NA ZACHODZIE NIZ W POLSCE!! mialam robiony przeszczep kosci cztery lata temu we wloszech i wstawiany implant i wynioslo mnie o 35% taniej niz ta sama usluga w polsce. porownalam ceny i nie moglam uwierzyc,ze tak w polsce sie zdziera z pacjentow!!c***artacze zdzieraja z was niebotyczne sumy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu dwa pięterka wyżej - jeśli ktoś zakłada temat o implantach i prosi o polecenia, to chyba trudno się dziwić, że ludzie wymieniają nazwy klinik, w których byli? Nie wszystko musi być marketingiem, już nie popadajmy w paranoję. Myślę, że maść na ból d... nie będzie w twoim przypadku złym pomysłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tanie oczywiście nie będzie dobre, tym bardziej jeżeli się to tyczy tak waznej rzeczy jak żeby. Implanty i inne powazne zabiegi rob tylko u sprawdzonych specjalistow. Ja mogę polecic Ci gabinet www.stomatologkolobrzeg.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleff
Jak ktoś znajdzie dobrej jakości implant za trzysta złotych to zbije fortune. A tak poważnie, dobry implant musi kosztować, po prostu. Ja robiłem w klinice borczyka. Należy to traktować, jako inwestycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro prośba o polecenia to we Wrocławiu dobrych implantologów jest sporo. Ja polecam gabinet w której robiłem praktyki, to było 10 lat temu ale dalej żyją i są po prostu dobrzy, tym bardziej że sam się u nich uczyłem zanim wybyłem z Wrocka. www.omnident.pl A co do tego czy tanie czy nie, zdecydowanie nie tanie. Na zachodzie dostępne są już nowsze, nieco tańsze technologie ale w Polsce jeśli chcesz koniecznie coś robić to rób z lepszych materiałów czyli drożej inaczej skończysz z zębem który nie wygląda i nie czujesz go jakby był twój a nie o to w protetyce chodzi. Pzdr Maciek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Implanty to świetne rozwiązanie. Wiadomo, że wiąże się to z pewnymi kosztami. Ale jeśli dobrze się poszuka to da radę znaleźć specjalistę, który nie zedrze z ciebie ile się da. We Wrocławiu znalazłam klinikę z w miarę przestępnymi cenami. Nazywa się Unident Union.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×