Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kadogie

Tanie implanty zębów warto ?

Polecane posty

Gość JulitaDowboch
Nie ma czegoś takiego, jak tanie implanty zębów. Moim zdaniem warto po prostu się wystrzegać takich rzeczy, bo konsekwencje mogą być poważne. Pytacie o dobrych specjalistów w Warszawie to polecam tych z Maestia http://maestria.clinic/ kompleksowa obłsuga, implanty dopasowane idealnie do pozostałych zębów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wsxystkie odpowiedxi to kryptoreklamy jakus gabinetow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PawełMiMi
Też polecam Maestrię. Rok temu miałem usuwany u nich ząb trzonowy, którego niestety zjadła próchnica i nie było wyjścia. W to miejsce mam wstawiony implant. Został on zamontowny na jednej wizycie, co dla mnie jest sporym plusem. Jakoś szczególnie tak do siebie długo nie dochodziłem po tym, bo implantolog wszystko delikatnie ogarnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzcie tutaj - http://www.newdentclinic.pl/ To w Poznaniu, racjonalna stawka, ale przede wszystkim genialny lekarz od implantów. I to ma kluczowe znaczenie. Nie powinno się korzystać z byle jakich usług. Szukajcie fachowców. I pamiętajcie, że implanty to poważny zabieg, który powinien być załatwiany przez kogoś z doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rebeka763
Jak dla mnie na takich rzeczach nie należy oszczędzać. W końcu chodzi o nasze zdrowie. Jak robić implanty to tylko u najlepszych. Ja ze swojej strony mogę polecić http://www.implant-zebowy.pl . Dobrze wykonują swoją pracę i co najważniejsze- znają się na tym co robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzej88
Ja chodzę tylko do Stomatologii na Podzamczu. Wszędzie indziej się bałem zwyczajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej znaleźć sprawdzoną i profesjonalną placówkę, która zajmuje się robieniem implantów zębów. Jeżeli jesteście z Warszawy lub okolic to polecam wam centrum stomatologiczne www.ortodentis.pl w Łomiankach pod Warszawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość homek
tanich NIE warto bo zawsze to co tańsze jest gorsze-moim zdaniem- a na zdrowiu a już szczególnie na zębach nie ma co oszczędzać dlatego jak już się zdecydujesz na implanty to lepiej iść do profesjonalisty i cieszyć się implantami przez długi czas, w perfekt med w warszawie robią rewelacyjne implanty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż się wierzyć nie chce jak czytam te komentarze. Widać, że niektórzy stomatolodzy nie mają co robić a zamiast obniżyć ceny to siedzą na portalach i się reklamują. Wypisują - a to, że tanio nie warto bo na całe życie, a to że klinika najlepsza to ..... itd. Te tanie też są tak samo dobre jak te droższe. Szanowni Państwo wszystkie implanty które stosują stomatolodzy muszą mieć odpowiednie atesty również te najtańsze i nic nie stoi na przeszkodzie aby je stosować. Tak samo są trwałe i też mogą wytrzymać do końca życia. Przecież koszt samego implantu w zależności od firmy waha się od 500 do 700 zł a więc nawet wstawiając droższy implant to przepłacacie podwójnie bo różnica u stomatologa pomiędzy wstawieniem tańszego a droższego implantu jest w granicach kilku tysięcy złotych a nie 200 czy 300 zł. Czyli stomatolog na implant wyda 200 - 300 zł więcej a wstawi go za kilka tysięcy więcej. Tak to wygląda. Oczywiście są różnice między tymi implantami i nie zawsze można implant danej firmy zastosować (np. warunki kostne) ale to są przypadki odosobnione ale jak wcześniej napisałem wszystkie muszą mieć odpowiednie atesty i na to należy zwracać uwagę i o to pytać stomatologa oraz czy zostały dopuszczone do obrotu na rynku europejskim. A płacąc drożej płacicie za to, że to jest produkt danej firmy. To tak jak z ubraniem czy innymi rzeczami. Kupując produkt renomowanej firmy np. adidas, puma, salomon itp. płacicie drożej bo tam znajduje się logo tej firmy. Nie należy tylko stosować tych implantów które nie mają odpowiednich atestów lub firma jest naprawdę podejrzana. I nie chodzi o atesty chińskie czy azjatyckie ale nasze europejskie czy amerykańskie. Zaznaczę, że jest kilka różnych typów takich atestów. Stomatolodzy to naciągacze i nie wierzcie im, zawsze należy wszystko sprawdzić samemu. Ważniejsze jest to jakie doświadczenie ma stomatolog niż to jaki implant zastosujecie i czy to tylko cwaniak któremu zależy na pieniądzach czy rzeczywiście ma w sobie chociaż ODROBINĘ etyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaffka56
Tanich implantów nie warto :) mam znajomą, która robiła "po kosztach" i po dwóch latach w innym gabinecie płaciła za wyjęcie i założenie nowego, bo tamtym implantem zahaczyli o nerw. Jak chcesz kogoś dobrego, poszukaj sobie na stronie stowarzyszenia IMP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamiCamilcos
Moim zdaniem przesadnie niskie ceny są … podejrzane. Coś nie tak. Dobry implant nie może kosztować tysiąca złotych, tylko to chyba nawet licówka pełnoceramiczna nie kosztuje. Mogę polecić klinikę Maestria w Warszawie. Oni specjalizują się właśnie w implantologii i robią te implanty naprawdę trwałe, fajne, dopasowane kształem i kolorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest na tyle ważny i poważny zabieg, że chyba warto zainwestować w dobre implanty - nie kierowałabym się raczej kryterium ceny. Ja sama szukałam po prostu dobrego specjalisty, który mi ten zabieg wykona dobrze. Finalnie wybrałam klinikę Luxdentica w Krakowie, choć mieszkam w Nowym Sączu i jest to kawałek. Ale chciałam mieć pewność, że jestem w dobrych rękach. Implanty robił mi dr Wilisowski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nie warto. Zniszczą Ci się szybko i odnawiając, wydasz taką samą kwotę jak przy zakładaniu tych lepszej jakości. Moje wykonali tutaj http://stomatolog-ostroda-ilawa.pl - świetny gabinet, naprawdę warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Genialnego fachowca od implantów masz tutaj - http://www.newdentclinic.pl/ Nie pamiętam nazwiska, to obcokrajowiec, ale naprawdę - odpowiedniego gościa szukaliśmy długa. U nich była dobra cena, dobra opieka i zabieg bez komplikacji - oczywiście nie wiedzieliśmy co nas czeka, ale tak ostatecznie to wszystko się dla nas skończyło. Nie idźcie do byle kogo na implanty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Książka na temat implantów Komplikacje w chirurgii implantologicznej L. Al-Faraje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od tego co kryje się pod tanio :) Ja zapłaciłam niewiele bo około 3 tys za implant i jestem bardzo zadowolona. Nie mam żadnych problemów związanych z ruszaniem się go :) Zostawiam Ci namiary na gabinet http://www.medykdent.pl/ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś ma opinie na temat Gabinetu Stomatoligicznego I w międzyborowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Biskup
Witam. Tanie implanty ... a co to takiego tanie implanty ? Szuka sie przede wszystkim dobrego gabinetu stomatologicznego. I wszystko jeszcze zalezy od miejscowości w jakiej mieszkasz. Ja np w Warszawie znalazłam gabinet Ratynscy dental clinic gdzie wszczepienie implantu zaczyna sie od 2500 zł . Moja kuzynka, która mieszka w Krakowie za sam implant zapłacila 3500 zł !!! różnica jest ogromna. Za wszystko przepłaciła o 1000 zł więcej niż ja . Nawet za podniesienie dna zatoki tez zapłaciła wiecej niż ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Implanty.. niestety u mnie protetyk odradził. Ze względu na zaburzenia w gospodarce wapniowo-fosforanowej, przez co zresztą zęby są w stanie tragicznym, a kości z cechami osteoporozy sporej, więc - implant ponoć odpada. Pozostają mi jedynie sztuczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnieszka Sicińska w Warszawie wykonuje piękne zęby. Na stronie są efekty pracy. Każdy wybiera swojego lekarza ja wybrałam Agnieszkę Sicińską z wielu powodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W www.esdentica.pl dobrze leczą zęby. Chodzę od bardzo dawna, jestem zadowolona z usług. Żeby miałam w tragicznym stanie a teraz jak nowe! A już myślałam, że nic z nimi zrobić nie będzie można. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli potrzebujecie skorzystać z zabiegów z zakresu implantologii to wydaje mi się, że nie warto na nich oszczedzać. Zwróćcie uwagę, że nowe zęby będą wam już towarzyszyć, im mniej będzie z nimi problemów i im wyższą będą miały jakość tym lepiej dla Was :) polecam wam klinikę z Wrocławia bo naprawdę warto http://smile.expert tam na pewno we wszystkim wam pomogą bo maja bogaty zakres usług i na pewno znajdą coś dla każdego z Was, podejście indywidualne do pacjenta to ich silna strona zdecydowanie, byłam sprawdzałam i wiem co piszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie policzono - implant szt.3 po 3000zł = 9.tys - most na tych implantach i na nich 4 korony 4 x 2500zł =10 tys. Razem 19 tys. za uzupełnienie 4 braków. Oczywiście bez dodatkowych kosztów np. uzupełnienei kości 2500, usunięcie resztek korzeni 1000zł etc. To chyba za dużo. Może macie rozeznanie gdzie taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deroot
Ceny są różne, możliwe, że ktoś tak policzył. Agnieszka Sicińska Implanty Zębów ma od 2000 zł implant niemieckiej marki Bego ale także doskonałe szweckie implanty Straumann po 3200 pln. Implanty po 1300zł to są chińskie badziewia. Warto poczytać jakie marki warto wybrać i dla czego. Tanie implanty mogą powodować m.in słabsze łączenie z kością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy życiu nie polecam protezy na implantach IBS system Korea, łączniki nie są stabilne wahają się, przez co proteza przemieszcza się uraża, kaleczy,porażka. Wyżucenie pieniędzy w błoto nie polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelka2
No trzeba dobrze wybrać implant i nie można patrzeć na cenę. Najgorzej, że człowiek się normalnie na tym zupełnie nie zna. Ja dręczyłam pytaniami swojego lekarza, podejrzewam, że miał mnie już dość XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłonka
@pelka a do kogo chodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelka2
A zapomniałam napisać, patrz, ja chodzę w Szczecinie do Stomatologii na Podzamczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osman
znam goscia nie ma sie czego bac robi cyrkony tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×