Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kadogie

Tanie implanty zębów warto ?

Polecane posty

Gość Michal1177
Dzien dobry czy ktos korzystajacy z kliniki w Miedzyboriwie? Zastanawialem sie nad ta klinika pisza ze majamtansze implanty tytanowe i trwalsze wiec czemu niesprobowac tylko przydalaby sie opinia kogos kto tam juz robil , jesli taka osoba sie znajdzie tutaj to prosze o odpowiedz tutaj lub na email agamemnon1177@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem jeśli stomatolog Ci tak zalecił to jasne że warto. Sama mam implant i praktycznie jest nie do odróżnienia od reszty zębów. Oczywiście trzeba iść do dobrego gabinetu a nie robić jak to napisałaś tanio. Jeśli jesteś z Wrocławia mogę polecić Ci gabinet stomatologiczny www.margo-stomatologia.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinapd
Moim zdaniem warto, ja też miałam zakładane względnie tanie implanty i nie uważam, żeby nie było warto. Implanty miałam robione w tym gabinecie: http://trzebnica.dentonica.pl/. Na stronie jest napisane dużo na temat implantologii. Konsultacje są bezpłatne, także można się o wszystko stomatologa dopytać- ja tak zrobiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytanie czy tanie implanty czy tania usługa....implanty powinny miec wszystkie atesty etc i to wszystko, a dentysta powinien wszczepiać min 30 implantów miesięcznie, inaczej po prostu nie ma wprawy, ale ile rzeczywiście implantów wszczepia...trudno poznać prawdę, mozna jednak domnemywać, że jak ceny niskie to więcej chętnych, bo kogo dzisiaj stać na implant za 5 tys zł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KP
dokładnie tak, miałam kilka miesięcy temu wszczepiane implanty w gabinecie w Międzyborowie (pod Warszawą), cena przystępna (poniżej 2,5 tys implant z koroną) i doskonale wszystko zrobione, czyli nie musi być drogo zeby było dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michal1177
jeszcze dopytam ta osobe co wstawiala implanty w Miedzyborowie, czy korony tez dobrze dopasowane? Czy ktos wie jakie korony sa najlepsze tz najtrwalsze? dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie nie ma co oszczędzać na zębach, czasem naprawa spapranego leczenia może wynieść więcej niż porządne leczenie za 1 razem. Dlatego lepiej posprawdzać dentystów przed wizytą. Czasem faktycznie tańszy lekarz zrobi to dobrze, ale jest zawsze jakieś ryzyko. No i może użyć też tańszych materiałów. Ja leczę zęby w Medensie przy Chocimskiej i bardzo sobie chwalę, ceny są ok, a lekarz naprawdę dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość0909
Nie wiem czy warto robić tanio implanty, zresztą to tanio to dosyć obiektywna kwestia; ja jestem za tym aby implanty wykonać u specjalistów, którzy zrobią raz i naprawdę perfekcyjnie, ja polecam klinikę Impladent w Wawie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem implanty powinien wszczepiać chirurg a nie zwykły stomatolog po kursach. Najlepiej poszukać wśród znajomych, ja znalazłam implantologa, człowieka z doświadczeniem i pełnego empatii, to drogie leczenie, więc lepiej znaleźć kogoś, do kogo zdobędzie się zaufanie. Stomatologia to przedziwna gałąź medycyny, większość z nas boi się dentystów. Mi został polecony dr Mateńko, przyjmuje w 2 miejscach w Warszawie. Ja wybrałam to w śródmieściu bo było mi najłatwiej z dojazdem. Fantastyczny lekarz i człowiek, po zabiegu miałam pełen komfort zarówno psychiczny jak i fizyczny. Nic mnie nie bolało a następnego dnia czułam się jak gdyby nigdy nic. Polecam doktora serdecznie z pełną odpowiedzialnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michal1177
A ja jestem juz 3 dni po zabiegu, wybralem najtansza opcje, zabieg niejest az wcale tak skomplikowany dlatego wkuarzajce jest ze wszyscy zeruja na przestraszonym pacjencie i nabijaja kobzy , kto jest w temacie to zrozumie, sam koszt wyprodukowania implantu jest nieduzy no ale jasli mozna zarobic to czemu by nie. Najwazniejsze aby lekaz wstawiajacy mial pojecie i wstawil przynajmniej kilkadziesiat implantow. To przykre ze ludzie musza zmieniac swoje zyciowe plany zeby wstawic kilka zebow bo sa one takie drogie. Dobrze miec to juz za soba, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina_P
W Aldent w Lublinie znajdziecie dobrego chirurga szczękowego, wiele osób poleca Pana Grzegorza Paradowskiego, to dobry i doświadczony specjalista, pomógł wielu osobom odzyskać uśmiech. Moim zdaniem na takich rzeczach nie warto oszczędzać, bo tak naprawdę można więcej stracić, niż zyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście wybrałam klinikę, w której może najtaniej nie było, ale znałam dwie osoby, które tam robiły implanty i wiedziałam z pierwszej ręki, że warto. Różnica w cenie nie była aż tak duża, aby się zastanawiać nad zmianą planów, zwłaszcza że i tak dla większości osób jest to spory wydatek, więc chyba lepiej postawić na lekarza, który zrobi ten zabieg "raz a dobrze", prawda? Ja wstawiałam implanty u dra Wilisowskiego w klinice Luxdentica w Krakowie, specjalnie też przyjechałam 60 km, bo jak pisałam miałam pewność, że trafiłam na fotel do osoby, która się na tym świetnie zna. Poza tym implanty w tej klinice można sfinansować na raty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na implantach nie ma co oszczędzać, bo dobrze wykonane mogą być nawet lepsze niż naturalne zęby :D Jeśli ktoś chce mieć implanty wykonane na najwyższym poziomie, to specjalistą, który to wykona jest dr. Przemysław Lutostański. Ogrom doświadczenia i wiedzy robią swoje! Przyjmuj na Żeromskiego na warszawskich Bielanach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rokitnik
Co prawda wątek jest dosyć stary, ale widać wciąż jest zapotrzebowanie na dobrych dentystów w Warszawie. Ja w każdym razie leczyłem zapalenie dziąseł w Impladencie, jakbyście byli ciekawi zajrzeć tutaj to zauważycie, że gabinet leczy wszelkie zapalenia dziąseł, grzybice dziąseł. Poza tym mają inne kompleksowe usługi z których jeszcze nie korzystałem ale wy możecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W życiu! Na zdrowiu nie ma co oszczędzać! Wybierzcie porządne implanty, zróbcie zabieg w dobrej klinice. Ja miałam zabieg w Gliwicach w http://www.hercka.pl/ To klinika implantologii, sami fachowcy, wszystko nowoczesne, można im zaufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinnna
Wg mnie to nie ma co oszczędzać i wybrać się na taki zabieg do prawdziwego fachowca;) Ja zdecydowałam się na wszepienie implantu w Unident Union Dental Spa we Wrocławiu i nie załuje!Nie zapłaciłam tak dużo a przed zabiegiem naczytałam się w internecie i bardzo obawiałam się ile zapłacę! Implany wszczepiał mi dr Kołosowskiego!Jestem bardzo zadowolona!Ząb nie boli,nie rusza się, nie zmienił barwy!Jest super;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wedlug mnie wrato zainwestowac w drozszego, ale pewnego lekarza. Warto w pelni zadbac o swoje zdrowie. Moja znajoma robila implanty w placowce Maxdent z Wroclawia. Bardzo cenila sobie i polecala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez wole dobrego dobrego lekarza, z prawdziwego zdarzenia, warto dołożyć kilka zł a nie iść po taniości i w najrtansze implanty inwestowac co nie wiadomo czy dobrze zrobione. Ja sprawdziłam w necie i opinie i doświadczenie i jw ktoś pisze i certyfikaty itd a nawet czytalam jaki ma dana klinika sprzet , wybrałam w Katowicach http://www.astra-dent.pl/ bo maja najnowszy sprzet i fachowców id implantów, to Sląskie Centrum Implantologii , z opinii jedno z najlepszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam pewności co do takich tańszych usług, chociaż też nie zawsze te najdroższe są najlepsze. Moja mama korzystała niedawno z usług gabinetu stomatologicznego Jardent u nas w Iławie. To ich strona: http://stomatolog-ostroda-ilawa.pl. Wykonali jej implanty - jest bardzo zadowolona. Polecamy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrenkaPyda
Ja też uważam że nie ma co oszczędzać jeśli chodzi o implanty zębów!!Podobnie jak mojej poprzedniczce zabieg wszczepienia mi dolnej czwórki przeprowadził dr Wojciech Kołosowski!Super specjalista!!A co najważniejsze za zabieg nie wyszło wcale tak drogo a efekt niesamowity!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarza
Bardzo ważne jest, żeby implant był dobrze osadzony w kości. Problem się robi gdy są ubytki kości. Trzeba je uzupełnić. Tym zajmują się chirurdzy stomatologiczni w DeClinic https://declinic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vikaaaaaa
Akurat na czym jak na czym ale na implantach nie warto oszczędzać, to sprawa na kilkanaście albo kilkadziesiąt lat, wiec lepiej zainwestować w coś solidnego i wstawić je u dobrego implantologa. Ja swoje wstawiałam w Eurodental i polecam, bo robotę wykonali znakomicie - a teraz można skorzystać nawet z darmowych konsultacji i zniżek https://www.luxmed.pl/lp/eurodental-no-form-ldp/?utm_source=www&utm_medium=slider_Eu&utm_campaign=slider_Eu&ctc=sEu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja wstawilem najtansze kilka lat temu, koreanskie, wszystko jest wporzadku, zeby myje tylko wieczorem, nic sie niedzieje, oczywiscie kontrole co pol roku. Zrozumnie ludzie wyprodukowanie takiego implantu to groszowe sprawy, a jego wszcepienie to dla sprawnego implantologa, jak wbicie gwozdzia, niektorzy w warszawie w 40 minut wstawiaja 3. kase trzepiaj gabiniety straszeniem ludzia tak naprawde to i tak niewiesz co oni tam wszcepili. pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiletta45
Jeśli są zrobione u dobrego stomatologa, to jak najbardziej. Zawsze warto sugerować się opiniami. Bardzo dużo pozytywnych znalazłam o nich https://mapa.targeo.pl/dentysta-stomatolog-dentoklinika-warszawa-01-389-warszawa~17984572/dentysta/adres masz tu nawet mapkę jak do nich dojechać. Jak są dobrze zrobione , to są do nieodróżnienia od naturalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli cena w danym gabinecie mocno odbiega od stawek w innych miastach, w innych gabinetach, to coś musi być nie tak. Może lekarz bez doświadczenia? Owszem, w http://www.newdentclinic.pl/ trafiłam na promocję, ale to nie był jakiś kosmos w stosunku do rynku. I co istotne - mają tam doświadczonego lekarza. To powinno być najważniejsze, nie najniższa cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateusz328
Tanie, nie zawsze znaczy, że dobry. I wydaje mi się, że jest tak w przypadku implantów zębowych. Trzeba uważać, na co się decydujemy. Ja odłożyłem trochę więcej pieniędzy i poczekałem dłużej, aby teraz móc wykonać 2 implanty w najlepszej krakowskiej klinice Dental Park.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tani niezawsze znaczy zly, przeciez jakie implanty byscie sobie newstawili, to i tak musicie uwazac z orzeszkami bo zdrowe zeby zawsze bede slabsze od najtanszych implantow, tytanowych mam namysli, proste pozatym czlowiek niezyje wiecznie. Jasne jak sie ma kasy jak lodu to mozna zaszalec, ale niewarto oszczedzac latami i odklasac na najdrozsze gdy wczesniej tanio mozna zrobic dobre zeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×