Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kadogie

Tanie implanty zębów warto ?

Polecane posty

Gość gość
Chce sobie wstawic implant, i z tego co sie orientuję, te usługi ostatnio tanieją, bo staja sie coraz b popularne. Widze, ze ten temat to same spamy, a najciekawsze jest, ze to własnie ta masa ludzi co reklamuje swoje opasłe kliniki, tak przestrzega przed tanszymi odpowiednikami. Moje wrazenie jest takie, ze sie boja o zarobki. Dajcie ludziom zyc, wiekszosc w polsce zarabia po 1500 zł, jak tu ktos wspomniał koszt implantu to 700 zł, wiec tak, da sie zeby byl tani....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne że się da żeby był tani i to jest Twój wybór, pytanie co dostajesz za tą tańszą cenę? Jakie materiały? Ile Ci wytrzyma w kości, czy się nie wypaczy? Czy się przyjmie? Nic nie reklamuje facet to jest Twoja decyzja, mi np ich lekarka też wspominała o tańszej opcji ale zwyczajnie jak mi mają wiercić w czaszce to chcę żeby było jak najlepiej a jak chcesz wersję budżetową która Ci wyjdzie dziąsła po miesiącu to twój problem Pzdr Maciek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"wiercić w czaszcze". Brak słów, pełen profesjonalizm. Tak można taniej zrobić porządne implanty. I nie są to chińskie podróbki. Właściciele opasłych klinik boją się tańszej konkurencji. Żyła złota kiedyś się skończy tak jak w każdej branży. http://mmdent.waw.pl/tanie-implanty-polski/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ceny implantów (bez łączników i protetyki) wahają sieę od 150zł do 300zł (niektóre chińskie nawet od 100), do tego wiadomo - dochodzą koszty ogólne usługi, narzędzia, materiały, etc czyli powiedzmy max 500zł to koszty, cała reszta - zarobek. Pytanie - jakie kto ma oczekiwania, ile chce zarobić i co jest ważniejsze - satysfakcja zawodowa czy tylko finanse....W większości przypadków wygrywają finanse, jak wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kość zęba z której jest korzeń jest mniej trwała niż tani implant wykonany z jakiegoś metalu czy super twardego tworzywa sztucznego.Implant jest głęboko umocowany w kości i czy drogi czy tani ma podobną grubość i głębokość umocowania. Drogie implanty są z kosztownych metali które nie uczulają ale to bez znaczenia gdy nie jest się uczulonym nadany materiał.Firmy wolą sprzedawać drogie bolce bo jest dla nich większy zysk jak ze wszystkim na tym świecie. Podobną sprawą jest korona na implancie ,może być droga z super porcelany i tania akrylowa lub inna. Jak się jest w starszym wieku i nie gwiazdorzy na ekranie nie warto przepłacać bo po co do grobu zabierać kupę kasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W telewizji pokazywano fabryczkę która robi różne implanty i korony na nie z różnych materiałów. Koszt produkcji tych bolców i koron jest nie taki drogi. Z matrycy wylatywało tysiące implantów i koron produkcja tego była tania. Lekarze jednak sprzedają nam te rzeczy dużo drożej niż by mogli -zarabiają na pośrednictwie.Jak do tego doliczą sobie drogą robotę która nie jest trudniejsza od wyrwania zęba to bulimy słono!Różnice cenowe wszczepienia implantów są coraz bardziej widoczne i co uczciwsi i mniej pazerni dentyści schodzą z ceny. Konkurencja rośnie więc za kilka lat implantacja będzie wypierać drogie i często nieskuteczne leczenie kanałowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka5566
W zęby jednak warto trochę zainwestować, bo naprawiając po taniości może nam się to potem przerodzić w jeszcze większą inwestycję. Moje zęby leczyłam tutaj http://www.luksdent.pl/ wiadomo nie było to tanie, ale jestem zadowolona ;) Mój uśmiech jest o wiele ładniejszy a zęby zdrowe i białe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
centrum dentystyczne w międzyborowie jest bezposrednim importerem implantów IBS z Korei Płd i ma teraz promocyjne ceny, warto skorzystać, bo implanty na prawdę dobre, a dentysta rewelacyjny, polecam, bo sam skorzystałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zdecydowałbym się na wybór takiej opcji. Tańsze zwykle oznacza, że gorsze. Sam miałem okazję założyć dwa implanty kilka lat temu i wiem, że jednak jakość ma tu ogromne znaczenie. Potwierdził to także dentysta z www.stadent.pl, który taki zabieg u mnie wykonywał. Dlatego jeśli zdecydujesz się na kupno implantów to tylko po wcześniejszym kontakcie ze specjalistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zębach bym nie oszczędzała. Bo koszt naprawy jest potem 3 razy większy. Kiedyś i ja i koleżanka miałyśmy leczyć się u ortodonty - aparaty te sprawy. Zebrałam opinie po internetach i wybrałam dobrą, ale nie jakąś najtańszą klinikę,ona wybrała tanio. Ja zdejmowałam aparat po półtora roku, ona nosiła go 3 lata! bo leczenie było źle poprowadzone. A wadę miała mniejszą ode mnie. To się przełożyło na koszty oczywiście i ja wydałam mniej przy lepszej jakości. Świetny implantolog jest w Dental White - dr Michał Jonasz. Specjalista, rzeczowy, konkretny, nie naciągnie cię na coś co nie jest warte swej ceny. A przecież lepiej żeby służyły do końca życia nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta5554
Ja korzystałam z usług Medens w Warszawie i jestem bardzo zadowolona. Uważam, że warto było wydać pieniądze na implanty, teraz mam spokojną głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na implantach lepiej nie oszczędzać. Na rynku jest dość sporo implantów różnych firm. Ale to jest tez inwestycja. Ja robiłam moje u dr Marii Stenki w Warszawie. Wszystko jest ok, 3 lata mam i nic się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulaKowalikowikowska
A właśnie możecie kogoś polecić z Warszawy, kto specjalizuje się w implantologii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam dr. Marię Stenkę. Świetna implantolog! Zna się na swojej pracy i ma super podejście do pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RemkaRemka
Zajrzyj do doktora falkowskiego, tu masz szybki namiar: http://www.s-tom.pl/implanty-zebow.html właśnie miałam przyjemność współpracować z doktorem przy okazji wstawiania implantów i leczenia stomatologicznego. Możesz zadzwonić i spokojnie się umówić na wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smae
Generalnie zależy też, w jakiej technologii implant jest wykonany, ale akurat jestem zdaniam, że na tych rzeczach nie ma co oszczędzać, w końcu to inwestycja na lata. Ja sobie robiłam implanty w klinice stomatologicznej borczyka. Efekt naprawdę jest bardzo fajny, naturalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariok114
Na forum Dziennika Bałtyckiego pod artykułem informujacym o badaniach w celu wyprodukowania nowych polskich implantów znalazłem ciekawy wpis, który tu zamieszczam. To dla tych, którzy uważają, ze droższe znaczy bardziej profesjonalne i lepsze. Przytaczam go w całosci. "Czytając to doniesienie uśmiałem się do łez :) „Implanty stomatologiczne będą tańsze i lepsze” - ha, ha, ha. Od czego będą lepsze? Od czego będą tańsze? Rozumiem, że implanty, które skonstruują specjaliści z politechniki będą lepsze i tańsze od tych, które są obecnie dostępne na rynku. Będą tańsze! - Po pierwsze implanty są dość tanie, bo stomatolog może je już nabyć za 300zł (implant, łącznik, komplet wyciskowy – są to wszystkie elementy potrzebne do wykonania pracy). Skąd więc taka wysoka cena dla pacjenta? Otóż jest to marża dentysty :) :) :) Będą lepsze! - od czego będą lepsze? Co jest punktem odniesienia? Bo jeśli coś ma być lepsze, to rozumiem, że ma być lepsze od czegoś. Pytam więc od czego i w czym będą lepsze??? Biorąc pod uwagę fakt, że na rynku działają firmy, które mają za sobą 20 i więcej lat w konstrukcji implantów jest to niezwykle „prawdopodobne” :) A ja zbuduje rakietę, która będzie lepsza od tej z NASA! Moja rakieta będzie pierwsza klasa :) Kolejny cytat - „Umowa przewiduje wypracowanie całkowicie nowych produktów”. To ciekawe. A na czym ta nowość, czy może innowacyjność ma polegać? W 99% przypadków implanty posiadają gwint. Kolejna rzecz to rodzaj połączenia pomiędzy implantem, a łącznikiem – najpopularniejsze to hex i stożek. Do tego przeważnie (nie zawsze) dochodzi śruba, która łączy implant z łącznikiem, na którym osadzana jest korona. Są też implanty jednoczęściowe - monoblok (implant i łącznik razem). Implanty głównie wykonywane są z tytanu [to materiał odznaczający się całkiem niezłą trwałością :)] Jestem bardzo ciekawy tego CAŁKOWICIE NOWEGO produktu. Bardzo mocno wątpię abym doczekał się; mało odpowiedzi na postawione pytania, to tego całkowicie nowego, trwałego, estetycznego i taniego implantu :) I jeszcze jeden cytat - „W praktyce ma to przynieść wymierne korzyści społeczne”. Z pewnością :) Baju, baju, będziesz w raju. Kupa frazesów prze duże „F” :) „Ma to przynieść” - ma, ale nie przyniesie. Dlaczego nie napisaliście” Przyniesie”? - i do tego np. w ciągu dwóch, trzech lat. Mielibyśmy wtedy pewność, że bocian przyleci i wiedzielibyśmy kiedy. A tak? - nic z tego nie wynika :)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZenkaNowar
Remka dobrze mówisz. Ja ostatnio widziałam na allegro jakieś tyczasowe implanty, które można sobie samemu przykleić. Zgroza normalnie. Co do implantów to kojarzę doktora falkowskiego od znajomej, która właśnie robiła jakieś zabiegi protetyczne u niego. Kobietka po 40, w życiu bym nie poznała, że jakieś implanty ma albo koronki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na pewno bym nie próbowała. Za rok będziesz mieć więcej problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno powiedzieć czy w tym przypadku tanie będzie dobre, widziałam ceny po 3-4tys za sztukę. W każdym razie warto się zabezpieczyć biorąc paragon w razie reklamacji a rejestrując go na stronie loterii jest szansa na atrakcyjną wygraną. http://www.veronique.pl/prochnica-szkodzi-nie-tylko-zebom/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do implantów to we Wrocławiu kojarzę dentalcare clinic i Omnident, jest jeszcze parę innych gabinetów które robią implanty dobrze i tu uwaga, niezależnie od miasta każdy stomatolog ma implanty w ofercie ale dobrych implantologów po których nie będziesz wypluwała śrubek i koron jest naprawdę mało więc upewnij się dwa razy zanim zdecydujesz się na zabieg. Ps. implanty tanieją ale jakieś tymczasowe czy nowinki to kiepski pomysł, jak zrobisz te lepsze i droższe i będziesz dbać to starczą na całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ta Stenka Clinic jest w Warszawie? Bo szukam prywatnej kliniki żeby zrobić porządek z zębami. Jak mi zrobili w ramach NFZ to ząb już chyba do wyrzucenia będzie, nie wiem, czy nie skończy się na implancie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trynia
Na tanie to bym się tak szybko nie porywała. Lepiej zainwestować i mieć na dłużej. Implantologia stomatologiczna daje teraz spore pole do popisu stomatologom. Warto wybrać tego z dużym doświadczeniem w tym zakresie. Widziałam, że na stronie http://www.psi-icoi.pl zrzeszają takie osoby. Może tam warto poszukać fachowca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem osobą niepełnosprawną ruchowo. Poruszam się na wózku ale pojawiła się szansa na to abym mogła samodzielnie chodzić a bynajmniej o kuli. Jakby się to udało to byłabym bardzo szczęśliwa. W związku z tym proszę Państwa o pomoc w uzbieraniu pieniędzy na innowacyjne leczenie mojego schorowanego kręgosłupa. Posiadam subkonto w fundacji i można mi pomóc wysyłając sms-a na numer 75165 o treści POMOC 4501. Koniecznie trzeba podać mój numer bo inaczej pieniądze do mnie nie trafią. Koszt sms-a 6,15 brutto. Ponadto zbieram wszelką makulaturę (książki, gazety, zapisane kartki, wydrukowane w zakładach pracy ). Jeśli ktoś posiada coś na zbyciu chętnie przyjmę. Można wysłać pocztą lub kurierem na swój koszt po wcześniejszym uzgodnieniu. Pozdrawiam Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stenka Clinic jest bardzo ok. Możesz śmiało się tam wybrać. Mają dobre terminy i porządnie robią implanty. Ja w wypadku samochodowym straciłam jedynkę i tak mi super zrobili, że nie widać różnicy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chciałabym sobie wstawić implanty ale z kolei moja mama mówi, że chyba nie mam na co pieniędzy wydawać, bo przecież tego nie widać..wiec teraz już sama nie wiem. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam klinikę na ursynowie Dental Service, miałam robione praktycznie wszystkie zęby, ale jestem bardzo zadowolona z efektu. Jeżeli chodzi o lekarza proszę pytać o Dariusza Pitucha, czytałam o nim sporo, jest jednym z czolowych polski implantologów. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja tez się wybieram do Stenki Clinic, bo to niedaleko mnie. Mam jeden ząb problematyczny i cały czas coś z nim jest nie tak. Więc chyba zdecyduję sie na implant, tylko potrzebuję jeszcze konsultacji i opinii fachowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś może polecić dobry gabinet gdzie mogę zrobić implant w Krakowie w przystępnej cenie? Błagam... Jestem pod ścianą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nikt nie pomoże skorzystaj z jakiejś wyszukiwarki, ważne jest tylko żeby to był rzetelny i solidny specjalista czy przychodnia, upewnij się czy wystawiają paragony, bo to gwarancja a nie tylko los na Narodową Loterię Paragonową Ministerstwa Finansów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×