Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość saba17

Mam 17 lat, moja mama 69 a tata 73 :-/ Nienawidzę ich za to

Polecane posty

Gość saba17

Nienawidzę ich za to po prostu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieple lody
daj spokoj , kochaj ich i szanuj za wychowanie. Czy dla ciebie liczy sie tylko opinia kolezanek i obcych ludzi ? Pamietaj ,ze rodzina najwazniejsza, bo tylko matka z ojcem chca dla ciebie najlepiej , obcy sie zawsze na ciebie wypna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaanna123
Nie dziwię Ci sie autorko, dziwię sie tylko tym wszystkim starym babom na siłę się odmładzającym i starającym się o dziecko!!!!!!!!!!!!!!!! Głupie krowy myślą tylko o sobie a nie o dziecku!!!Wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WSZĘDZIE PROWO
Kłamiesz, 100% Polek przechodzi menopauze w wieku 45-50 lat. PROWO!!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaanna123
Niektórzy chyba nie rozumieją.... u mnie w rodzinie sprawili sobie "dziadkowie" syna. I teraz to biedne dziecko nawet do KFc nie moze wyjśc a ma 13 lat, sami kupują mu rzeczy, nie ma mieć prawa własnego zdania" bo kiedyś to nie do pomyslenia było". Wychowywane jest paskiem"bo ja dostawałem i wyszedłem na ludzi- słowa jego ojca" O sexie też nie może porozmawiac ani zapytać bo przecież za młody jest. Koszmar!!!!! Inne dziecaki jeżdzą z rodzicami na rowerach , rolkach, chodza do kina a te stare dziady na nic siły nie mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o o o o o o o o o o o o o o o
No fakt powinni cię usunąć nie mieli by teraz dziecka które ich nienawidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaZosiaKKK
U nas w rodzinie tez jest taka sytuacja. A dokładniej- kobieta 58 lat, mężczyzna 62, dziecko 10 lat. Szok! Odstaje od rówieśników , szkoda małego. Inne dzieciaki z rodzicami chodza do zoo, do mcdonalda, na rowery. A oni tylko dom i działka. Dziecko czuje sie gorsze, bo jest inaczej ubrane, nie ma modnych zabawek, rodzicie są starej daty, nigdy nie jedli pizzy (!!!). Jeszcze lata wstecz, dziecko z przedszkola robiło urodziny w Multikinie, i zaproszeni byli wszyscy z rodzicami, to ciotka dostała ataku padaczki i ją karetka zabrała (pierwszy raz w takim nowoczesnym kinie byli;/) i już ich nigdzie nie zapraszali (syna też)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też znam taką rodzinę. I nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie fakt że rodzice mentalnie pozostali w okresie powojennym. Dziecko leczy się z depresji, dzięki psychologowi szkolnemu, bo gdyby nie on to w życiu nie przyszłoby to im do głowy. I ja rozumiem wpadki itp, ale świadomie decydować się na dziecko w celu liftingu twarzy, hormonalnego żeby oszczędzić na operacji plastycznej- za cholerę tego pojąć nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko, o czym Wy piszecie. Coraz więcej kobiet po 40 ma dzieci. I nie są to jakieś stare baby( czy Steczkowska czy inne wyglądają staro?) Bardziej martwiłabym się o młode mamy, które teraz można spotkać na spacerach. Nadwaga u tych młodych kobiet bije po oczach, a wiadomo, że im więcej lat, tym trudniej schudnąć.I wcale młodo nie wyglądają. Więc tu chyba nie chodzi o wiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddda
jestes tak samo głupia i podła jak menel wpadka i tyle zobaczysz sam, jak wpadniesz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babukkia
głupia gówniaro, a gdyby mieli po 37 lat i takie same poglądy i sposoby wychowawcze jak mają teraz to też byś ich nienawidziła? No chyba nie bo byliby taaaacy młodzi. Idź sie ogarnij debilko. A ta co pisze o 58 letniej kobiecie tez nie lepsza, kto ci tkich bajek naopowiadał? Jeśli nawet tak jest to nie wiek tylko charakter. Moi rodzice mają po 66 lat chodzą do kina, na basen, jeżdżą na wakacje zagraniczne itp. No dodatkowo zamują się wnukiem - może to ich tak odmładza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najprawdopodobniej to twoi
dziadkowie a nie rodzice ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość długo ta Twoja nienawisc
do nich nie potrwa, bo długo to onie jeszcze niepozyja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfg
ffcgg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszekk majowy
a ja ci wspolczuje bo ludzie w tym wieku umieraja, masz starsze rodzenstwo?mam nadzieje ze nie jestes jedynaczka? co innego urodzic dziecko po 40 a co inego po 50,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oceniacie ludzi wg swoich
niegramotnych dziadkow, widac po komentarzach ze pochodzicie z prymitywnych rodzin , nie wszyscy starsi ludzie sa durni i do niczego, ze wy innych nie znacie to juz wasz problem i waszego buraczanego srodowiska:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszekk majowy
wspolczuje ci bo sa juz w dosc zaawansowanym wieku, kto wie ile jeszcze pozyja, moga juz chorowac a ty wieku 20 lat bedziesz sie opikowala para staruszkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty adoptowana jesteś?
Bo ojciec ok, ale matka nie mogła w ciąże w tym wieku zajść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frikkiilajk
ale za co ich nienawidzisz, zle ci z nimi? wiesz ja nie mam rodziców. Najwazniejsze, że jest się chcianym dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianka8888
nie no oczywiście każdy młodzik blisko 70 roku życiu surfuje po necie, śmiga na filmy 3D, ubiera się w MANGO a na kolacje raz na jakiś czas pozwala sobie na chickenburgera . W tym wieku to juz nie rodzice a dziadkowie na siłę robiących się na młodych. I nie porównujcie z 40-letnią Steczkowską bo do 50 jej dziecko już bedzie do szkoły dawno chodziło. I de facto każde dziecko by chciało aby jego matka wygladała jak ona chociaż w wieku 30 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko ale dziwna jestes:/
a jakbys byla z domu dziecka, czy maial rodzicow pijakow i kuriwarzy to bys ich kochala? debilka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wettgth
Moje dziecko nigdy nie wejdzie do tego syfiastego mcdonalda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyoooopppp
Slabe prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offerma
dokładnie stara dawno cieczki nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do---mila8
Pieprzysz kobieto. Steczkowska jest rżnięta skalpelem z wszystkich stron, ponaciągana, wypchana silikonowymi implantami...Ok, nadwaga u młodych kobiet nadwagą, ale zorane zmarszczkami bezzębne mordy i małe dziewczynki wołające za tym czymś 'mamo' to dopiero bije po oczach...fffuuuu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wprost -------
pokaz im ten temat. I p[owiedz ze chcialas byc corka modelki i aktora ktorzy dobiegaja 30 -stki. Chcialas byc milionerka a nie wychowywac sie z dziadami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yukita
Mam sporo sąsiadek po 60-tce i nie mają bezzębnych mord pooranych zmarszczkami. Musisz na straszne wiosze mieszkać jak tylko takie kobiety widujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offerma
ccc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milue
To ich zostaw. Możesz już pracować, zarób na siebie i szalej. A ich zostaw. Będziesz wolna i szczęśliwa, bo skoro ich nienawidzisz, to po co z nimi się męczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×