Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Poznanianka80

Na którym nowym osiedlu kupić mieszkanie w Poznaniu?

Polecane posty

Gość Zielonamelisska
ludzie uciekajcie z tych bloków! Nie chce robić nikomu koło d.. wiec nie powiem jakie ja znam opinie o kilku tu wspomnianych deweloperach. 3 piętra od dachu plamy mokre na suficie... zal... zapisy w umowie, ze się można pocałować jak cos się stanie, Moja znajoma kupiła i już usiłuje sprzedać. Też teraz to Robakowo i osiedle Tygrysie bierze pod uwagę i ja też ją do tego przekonuje, byliśmy tam i jest uroczo, a sąsiedzi tacy przyjacielscy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobofrutka
To Tygrysie - http://www.ardens.org.pl ? Fajne jest? Ale te zdjęcia wnętrza na stronie to mieszkanie pokazowe, albo czyjeś tak? A jakiś architekt by mi pomógł urządzić to gniazdko? Mają coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starze
Zdecydowanie nie polecam mieszkania w blokach w Poznaniu, latem nie da się z gorąca wytrzymać, ściany są jak z kartonu. Jeżeli już będziesz czegoś szukać to rozejrzyj się po zrewitalizowanych kamienicach. Ja kupiłem moje mieszkanie od firmy Apartdom i jestem mega zadowolony :) Dużo elementów sztukateryjnych, stylowo zrobione części wspólne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie się podobają bardzo mieszkania Ronsona w podpoznańskich Tulcach, mieszkania są w dobrej cenie, a do tego są bardzo nowoczesne, podoba mi się ich designerski wygląd http://www.chillicity.pl/pl/index.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arietka
odp bobofrutce - te zdjęcia z Tygrysiego osiedla to jednego z mieszkańców, czy jest architekt, jest ale ona tak robi bardziej "układowo" niż design'ersko. ale uwiez mi, tam są już sąsiedzi tak w temacie ze Ci wiele kontaktów sprzedadzą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaKawka
Ktoś tu pisał o kupnie mieszkania na Grunwaldzkiej od firmy Jandach - wiecie może, jakie tam są aktualnie ceny? Znajomi kupili tam mieszkanie, widziałam foto i nam się spodobało, ale głupio nam pytać ich o cenę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała_Mi822
jeśli chodzi o Poznań to faktycznie Quadro house ma całkiem dobra ofertę, wykonanie na bdb poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie z okolic, ale mnie się podoba :) Tylko weź pod uwagę, że jak ten Jandach ma tylko 6 mieszkań na sprzedaż, to warto się wcześniej zainteresować, bo potem się okaże, że na jesień to wszystko będzie sprzedane. Może już teraz pogadać, zajrzeć na budowę, obejrzeć inne ich inwestycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BillaBongi
Mówisz, że tak szybko Jandach może sprzedać te mieszkania? O_o Na razie sprawdziłam tylko opinie na kilku forach i firma wydaje się być ok, może faktycznie trzeba się szybko umówić? W końcu za oglądanie się chyba nie płaci, nie? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta_gość
polecam osiedle leśne w Czapurach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkam na Piątkowiee i uważam, że to świetna dzielnica,spokojnie, cicho, nie strach się z psem wieczorem wybrać na spacer,dobra komunikacją z resztą miasta,blisko do sklepów, szkoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mijadgi
Poznań to tylko Family House, reszta deweloperów ze swoimi cenami z choinki się urwała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakieś konkrety jeśli chodzi o ceny? jakie są urwane z choinki? Bo wg mnie za wyższą jakość i lepszą lokalizację warto zapłacić więcej. Na oazie Piątkowo m2 kosztuje poniżej 6 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Targowiec
Teraz w Poznaniu będą targi mieszkań więc liczę na dobrą ofertę od pbg erigo, i tak sie juz na nich zdecydowałem, ale licze oferte targowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BillaBongi
To chyba lepiej się wynieść kawałek za miasto, bo jak liczyłam, to Jandach ma m2 mieszkania za niecałe 5 tys. zł, a do tego działka na spółkę z sąsiadem... Choć wiem, że preferencje są różne, ale to dobrze, nie ma bitwy o mieszkania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zależy kto co lubi, jedni wolą mieszkać w domach inni sobie tego nie wyobrażają, wiadomo wszystko ma swoje plusy i minusy,ja mieszkałem w domu ale jednak to nie dla mnie, za dużo zachodu, trzeba o wszystko samemu dbać itd.,człowiek wraca zmęczony po pracy a tu trzeba podjazd odśnieżyć, trawnik skosić itd. Wolę życie w mieście, teraz w końcu kupuję własne M na os. Oaza Piątkowo i już się nie mogę doczekać wprowadzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w końcu zdecydowałam się na mieszkanie, które oferował Jandach i nie żałuję na razie, obsługa pierwsza klasa, do ceny się dogadaliśmy i moooże przed świętami będzie wprowadzka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość decydujaca
No ja właśnie się decyduje... tzn musze ten temat zamknąć w tym miesiącu. Bylam na tym Tygrysim w Robakowie, patrzyłam na jeszcze jedno osiedle w tym miejscu, ale tam taka ciasnota była... okno w okno. A okolica mi tam pasuje bo blisko pracujemy. Ze fajnie jest, w zasadzie większych zastrzezen nie mam to coś czuje ze może na to paść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście podobają mi się mieszkania na osiedlu przy ul. Jeleniogórska 7 w Poznaniu. A Wy co o nich sądzicie ? Warto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astorkA0
Nice te Tygrysie :) Od elewacji (normalne kolory, już widze te pasujące fioletowe kwiaty) po ten "rekreacyjny sektor" i cudne miejsce na ognisko "P i kamery widziałam :) byłam tam w tygodniu oblukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z Robakowa to kawał drogi jest do centrum, no chyba, że ktoś woli mieszkać na peryferiach, ja tam wolę w mieście dlatego zdecydowałem się na Piątkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snowling
Z Robakowa kawał do centrum? Co Ty gadasz. Do rataj/browaru - 15 do 20 min. W ile dojedziesz tam z piątkowa? Mój kumpel dojezdza na junikowa do pracy w 50 minut, ja w 25. Zależy jak komu pasuje wiec proszę nie oceniaj a wybór pozostaw innym. Tu sobie doradzamy a nie licytujemy się. Ja uważam że taka miejscówka jak na Tygrysim jest fajna, tam się wypocznie po pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozcz29
Na bank dobrze udzieli porady agencja nieruchomości - www.castle.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lpinkdi23d
Pośrednictwo nieruchomości w mieście Poznań poradzą Ci dobrze - www.castle.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JolkaTurban
Ja polecam mieszkania w Tarnowie Podgórnym, dokładnie chodzi mi o inwestycję: http://www.tarnowopark.pl/ . Ja kupiłam 3 pokoje, mieszkanie ma fajny układ, jest słoneczne i okolica jest bardzo zadbana. Sama pracuję w Poznaniu i muszę przyznać, że dojazd nie stanowi większego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramka20x30
Buuu... ale zeszło mieszkań od ostatniego razu jak patrzyłam na to Tygrysie. Wcześniej to tylko poglądowo patrzyłam ale jak tak zaczęliśmy z mężem dojrzewać do tej decyzji, że pora sprzedać naszą klitkę i się wynieść to taki zonk... kurde, a jak się nie zdąrze ogarnąć tematu.to jest "bliźniacze" osiedle w okolicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damianqw
no trzeba przyznać, że pbg w poznaniu naprawdę niezłe te inwestycje pobudowalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na jakim etapie jest w tej chwili to osiedle na Piątkowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już kończą, teraz też na tym osiedlu jest promocja, że do zakupu mieszkania 1-3 pokojowego garaż jest gratis!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×