Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Poznanianka80

Na którym nowym osiedlu kupić mieszkanie w Poznaniu?

Polecane posty

Gość Elka1980
Agrobex to bloki z cienkimi ścianami, Grunwald i piątkowo też mi się nie uśmiechają, wole domkowe klimaty jak np. na tym Tygrysim osiedlu,...ale to jeszcze sobie poczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi się tam to Piątkowo bardzo podoba, byłam w zeszły weekend obejrzałam okolicę, sprawdziłam dojazd, fajnie cisza, spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na piątkowie, blisko centrum, szkół, dobra infrastruktura. Teraz kończą nowe osiedle oaza piątkowo, ten deweloper często robi drzwi otwarte na których można się sporo dowiedzieć a nawet uzyskać jakiś rabat na zakup mieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masiak z Osiedle Tygrysie
A wiec droga Dominiko, w środku jest bardzo fajnie :) i przytulnie :P jeśli o taki Ci środek chodzi, jasno i w cale nie ciasno. Masz fajną opcje ze możesz sobie ściany przestawiać wew. Co tu jest +, duża łazienka z oknem, no i okno w kuchni, to ważne jak jest otwarta na salon. Z formalności - kurcze prawie żadnych, wszystko ogarnia deweloper i jego koleś od kredytów. Ty musisz tylko zaśw. o zarobkach zanieść do pracy. Fomalności idą biegusiem, klucze dostałam już po podpisaniu umowy rezerwacyjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ramania
Ja domykam właśnie zakup mieszkania w quadro house k. lasku marcelińskiego. Jeśli szukasz czegoś w wysokim standardzie to może jeszcze zdążysz się załapać na jakieś mieszkanie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukamy czegoś w stolicy Wielkopolski z dala od miejskiego zgiełku to Osiedle Oaza Piątkowo jawi się jako mocny kandydat przy wyborze mieszkania. Pytanie jak to cenowo wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupując mieszkanie warto zwrócić uwagę na kilka czynników, które na pewno ułatwią tą decyzję. Ważna jest lokalizacja, najlepiej jeżeli mieszkanie jest położone w dobrym komunikacyjnie punkcie miast lub bliski miejsca pracy, albo szkoły dzieci, to na pewno ułatwi codzienne funkcjonowanie. Oczywiście musimy także określić budżet, którym dysponujemy, zdecydować się czy chcemy mieszkanie nowe, czy z rynku wtórnego. Na pewno nowe mieszkanie będzie wymagało większego remontu, ale łatwiej i szybciej możemy stworzyć mieszkanie naszych marzeń, niż gdy musimy remontować mieszkanie urządzane już wcześniej. Funkcjonalność mieszkania, liczna pokoi, to na którym piętrze jest, czy w budynku znajduje się winda też będzie bardzo ważne i warto na takie elementy zwrócić uwagę. Zakup mieszkania to w większości przypadków decyzja na całe życie i warto bardzo dobrze to przemyśleć. My ze swojej strony możemy śmiało polecić naszą inwestycję Oaza Piątkowo :) Zaglądnijcie na stronę oazapiatkowo.pl i sami zobacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tilatoo
Ja od prawie roku mieszkam na nowych podolanach wybudowanych właśnie przez Jandach. A wiecie co mnie skłoniło? Nie pozytywne opinie w sieci, po prostu pojechałam, obejrzałam, pogadaliśmy z mężem z ludźmi z tej firmy i tak to się potoczyło... :) Na chwilę obecną wciąż jestem z tej decyzji zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia_Marysia85
znajomi kupili na Smardzewskiej w Poznaniu od Quadro House, zazdrosze ;) lokalizacja wspaniała, a wykonanie tez niczego sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rewalka
Moja znajoma budowała dom wg własnego projektu, którego wykonawcą był Jandach i podrzuciła mi ich stronkę http://www.jandach.pl. Mnie na chatkę stać nie było ale kupiłam własne gniazdko na nowych podolanach i jestem przeszczęśliwa jak dotąd, warto się tu przejść i rozejrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wbiłem sobie to Piątkowo w google i lokalizacja wygląda naprawdę dobrze, z dala od centrum, ale jednak na tyle blisko żeby szybko i sprawnie dojechać, ciekawy jestem jak to cenowo wygląda i samo osiedle na jakim etapie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam Osiedle Świerkowa Polana w Robakowie. 3 lub 4 pokoje małej rodzince wystarczy. do tego ogród i miejsca parkingowe, których w Poznaniu często brak. Kupiłam mieszkanie w I etapie i jestem bardzo zadowolona. zapłaciłam tylko 230 tysięcy :))) teraz mieszkania są tyci droższe, ale z tego co wiem i trochę większe. www.swierkowapolana.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToffiMama
Marysia-Marysia - a wiesz moze ile to quadro house ich ostatecznie kosztowało? bo nie ma co ukrywać - okolica super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MigotkaPoznanianka
Mnie się bardzo spodobało mieszkanie od firmy Jandach na Grunwaldzkiej i chyba je kupimy :) Ma 3 poziomy o ogródek, niby szeregówka, a można poczuć się jak w prawdziwym, wolnostojącym domu, o jakim zawsze marzyłam (ale niestety finanse nie pozwalają na samodzielną budowę) :) Na razie pewnie wystarczą nam parter i piętro, ale jak dzieciaczki podrosną, to poddasze będzie na pewno zagospodarowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ta Grunwaldzką porównywaliście może ze wspomnianym wcześniej osiedlem na Piątkowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MigotkaPoznanianka
Wiesz co, przede wszystkim szukaliśmy raczej w okolicach Grunwaldu, lokalizacja była dla nas kluczowa. A jak teraz obejrzałam to wspomniane przez Ciebie osiedle, to na takie nawet byśmy nie patrzyli, bo szukaliśmy czegoś w bliźniakach czy zabudowie szeregowej, a nie mieszkania w bloku :/ Poza tym - z tego, co widzę na www to to osiedle nawet jeszcze nie istnieje, a do osiedla Jandach już się można wprowadzać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza się inwestycja jest w budowie, osiagneła ostatnią- siódma kondygnację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka.es
W Piątkowie jest bezpieczniej, a jeśli chodzi o komfort to według mnie właśnie Oaza została tak zaprojektowana, że pomyślano o wszystkich. Developer zadbał prawie o każdy szczegół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opinie na forach ważna rzecz, ale na pewno nie zastąpi wizji lokalnie, którą wszystkim, choć minimalnie zainteresowanym daną inwestycją polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ostatnim czasie interesowałam się wyceną nieruchomości, ponieważ była mi potrzebna profesjonalna usługa . Zależało mi na naprawdę dobrym systemie i znalazłam taki, który zadowoli najbardziej wybrednych e-propertyrating.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wizja lokalna owszem, teraz jest okazja w Villa Campina, można przy okazji załapać się na program Bitwa o Dom w niedzielę o 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znajomi mieszkają na Piątkowie, naprawdę fajna dzielnica do zamieszkania, sam teraz szukam mieszkania i się zastanawiam nad tą oazą piątkowo, wizualizacje są zachęcające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkaa
Oaza Piątkowo jest przepiękna, znajomi kupują tam mieszkanie i my sami się nad tym zastanawiamy, osiedle jest bardzo ładne, tak jak mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To fakt, świetne miejsce do zamieszkania, ładna okolica. Na pewno wybrałabym mieszkanie właśnie w tym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli ktoś ceni sobie bezpieczeństwo, dobrą infrastrukturę to na pewno na piątkowie mu się spodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graszkaa
Mało komu nie podoba się te osiedle, wygląda na prawdę super. Osiedle buduje bardzo solidny developer, takim najlepiej zaufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MigotkaPoznanianka
Ktoś mówi, że jest już 7 kondygnacji - my nie szukaliśmy w ogóle mieszkania w wielkiej płycie, tylko czegoś na kameralnym osiedlu, stąd decyzja, żeby mieszkanie sprzedał nam Jandach. Wiadomo, co kto lubi, ale imo za te pieniądze lepiej mieć większy metraż, mniej sąsiadów (wtedy na bank jest bezpiecznie) i dobry dojazd do miasta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koscr
wybraliśmy quadro house na smardzewskiej, ze wzgledu na położenie, spokój i cisza no i szkoły blisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×