Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Poznanianka80

Na którym nowym osiedlu kupić mieszkanie w Poznaniu?

Polecane posty

Gość gość
Najlepiej na tym, gdzie powstało nowe budownictwo, na przykład od tego dewelopera www.libra.info.pl. My zdecydowaliśmy się na te mieszkania całkiem nieawno i muszę powiedzieć, że to gwarancja dobrej jakości. Mieszka się super – warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli o Poznań chodzi to najbardziej podoba mi się osiedle Apartamenty Milczańska, miałabym blisko do pracy a osiedle jest bardzo ładne i nowoczesne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dekoter
Ja mogę Ci polecić ofertę https://dudadevelopment.pl/ - oni maja kilka nowych osiedli w Poznaniu, więc z całą pewnością na ich stronie uda Ci sie znaleźć jakieś mieszknanie, które zaspokoi twoje potrzeby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam

Dużo ludzi teraz kupuje mieszkania na osiedlu poznańskim od dewelopera Family House. Kawalerki są za ok. 80 tys w nowej kondygnacji. moim zdaniem mega się opłaca

http://www.familyhouse.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaGałązka

Ale pytasz o rynek wtórny, czy interesuje Cię deweloperka? Z rynku wtórnego fajnie mieszkania ma pan Wilczyński z agencji Twój Pośrednik. Jest wiele mieszkań na nowych osiedlach już gotowych do zamieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleks

Teraz powstaje strzezone osiedle w świetnej lokalizacji poznańskiej .  Pare minut od centrum za bardzo dobrą cenę. Sam się zastanawiam nad kupnem. Deweloper zapewnia, że inwestycja jest 100 procent bezpieczna a czuć, że cżłowiek zna się na rzeczy. 

Macie stronkę jak chcecie sprawdzić:http://www.familyhouse.pl/osiedlepoznanskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirek

Łap stronę dobrego dewelopera http://www.familyhouse.pl/osiedlepoznanskie. Co prawda osiedle dopiero się buduje ale dlatego też ceny są niższe  Ja zainwestowałem i chwilę poczekam, bo wiem że mi się to opłaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bezdyskusyjnie polecam Osiedle Poznańskie http://www.familyhouse.pl/osiedlepoznanskie Inwestycja zaufanego dewelopera  Ceny jak na Poznań bardzo okazyjne, nie ma co się zastanawiać, to świetna inwestycja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artek

Co do tego Osiedla Poznańskiego, o którym tutaj wspominacie to jestem zdania że to naprawdę fajna opcja. Blisko centrum, niedaleko las. Ciekawą ofertę mają i w sumie to może być strzał w dziesiątkę, bo wszystko przemawia za tym że to będzie udana inwestycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiki

Ja właśnie tak się zastanawiam nad tym Osiedlem Poznańskim, bo czytałam o tej inwestycji sporo i koleżanka z pracy zdecydowała się tam zamieszkać, a od nas z pracy jest niedaleko właśnie tam. Temat na pewno do przemyślenia, ale o Family House to nawet sporo dobrego u "siebie w domu" słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe to nie wiem, ale w moim odczuciu świetnie się mieszka na Piątkowie, więc może coś w tych okolicach. Bezpiecznie, cicho, dobra infrastruktura, wszystko na miejscu, można się szybko dostać do centrum, a w okolicy fajne tereny spacerowe - Morasko, Cytadela. Wilczak też fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina H.

Jeśli o Poznań chodzi to najbardziej podobają mi się projekty Family House. Osiedla w zalesionych rejonach za na prawdę dobrą cenę. 80 tys za kawalerkę to się nie zdarza, a tutaj masz pewną firmę o ugruntowanej pozycji na rynku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika

Może nie w samym Poznaniu, ale około 0,5km od Poznania w Gminie Mosina jest Osiedle Poznańskie od Family House. Niedługo odbiór kluczy i już nie mogę się doczekać. Ogólnie moja koleżanka kupiła od nich mieszkanie jakiś czas temu na Osiedlu Leśnym i na tyle mi się spodobało i dużo dobrego usłyszałam że zdecydowałam się kupić mieszkanie właśnie od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Poznań to najbardziej mi się podobają inwestycje od Family House. Mają bardzo fajne lokalizacje, zawsze blisko zieleni i co do tego bardzo konkurencyjną cenę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2019 o 11:15, anna_99 napisał:

Jeśli chodzi o Poznań to najbardziej mi się podobają inwestycje od Family House. Mają bardzo fajne lokalizacje, zawsze blisko zieleni i co do tego bardzo konkurencyjną cenę. 

Zachęciłaś mnie i zerknęłam na ich ofertę. Aż ciężko uwierzyć, że ceny są tak okazyjne. Może nie jest to centrum Poznania, ale jak patrzyłam to dojazd jest w porządku, więc to nie problem, a może nawet lepiej, że człowiek bliżej zieleni zamieszka. U nich stać by mnie było na moje wymarzone mieszkanie z tarasem. Słoneczne i przestronne 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex

Osiedle Poznańskie - jak dla mnie najlepszy możliwy wybór w tej chwili 🙂 Fajnie, że jest trochę zieleni, fajna okolica 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika

Mój brat kupił mieszkanie pół kilometra od Poznania od Family House i chwali sobie tego dewelopera 😉  Myślę, że dojazd do miasta jest okej, a opinie maja niezłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola

A ja wybrałam Osiedle Rozalin, dobrze zlokalizowane, ceny bardzo przystępne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jonna

Moim zdaniem Naramowice, wiem, ze są mieszkania na sprzedaż od dewelopera red co. ;) Osiedle uwielbiam niedaleko z reszta rezerwat Zurawiniec 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtek

Zdecydowanie mogę polecić osiedle Rozalin w lusówku. Plusy to świetny dojazd do Poznania DK92 bardzo dobra infrastrukturą, osiedle położone na odludziu z bardzo dobrymi drogami. W pobliżu Tarnowo Podgórnym którym mieści się liceum i niedługo powstanie technikum.

Dodać moge jeszcze że w samym Lusówku mieści się prywatna szkoła podstawowa z bardzo dobrą renomą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata

My jesteśmy na etapie wyboru mieszkania i raczej rezygnujemy z Poznania, ze względu na wciąż rosnące i bardzo wysokie ceny.. Znaleźliśmy nowo powstające osiedle w Gnieźnie NoweSkiereszewo, dobry dojazd do Poznania, miasto też ciekawe. A ceny o wiele atrakcyjniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja polecam Osiedle Rozalin. Koleżanka kupiła tam dom i jest przepiękny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×