Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Poznanianka80

Na którym nowym osiedlu kupić mieszkanie w Poznaniu?

Polecane posty

Gość GanekMania
co do pbg erigo to mozna im zaufać. Ja kupiłam mieszkanie na os. Ecoria i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkam w Tarnowo Park! :) Póki co jesteśmy zadowoleni - mieszkania mają fajny układ i - co najważniejsze - koszty utrzymania nie sa wysokie. Z fajnych rzeczy mamy też duży taras, co latem bardzo się docenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartynaEl
Znajomi właśnie też mieszkają na tym osiedlu w Tarnowie Podgórnym i faktycznie - te ogromne przestrzenie są super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli mogę się przyłączyć do Waszej wymiany polecanych ofert, to samych osiedli nie kojarzę zbytnio, ale samo Piątkowo, jako część Poznania do mieszkania idealna wg mnie i jedna z ładniejszych i lepszych w tej części Wielkopolski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mema
Ja brałam pod uwagę Robakowo, bo od tej strony Poznania mam bliżej do pracy. Sprawdziłam to osiedle Tygrysie, o którym ktoś wcześniej pisał i muszę przyznać, że zrobiło na mnie duże wrażenie. Ładna okolica, domki rewelacja. Chyba się zdecyduję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niedługo mają oddawać do użytku osiedle Oaza Piątkowo, jest teraz jakaś promocja mieszkaj rok za darmo, ciekawe o co w tym chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talala
To najlepiej umówić się z deweloperem i zapytać o co chodzi z tą promocją. ja to zawsze jestem podejrzliwa i szukam haczyka, heh. Wszystko lubię dokładnie sprawdzić. Jak już się dowiesz to proszę odpowiedz, chętnie się dowiem. Na razie jednak zastanawiam się czy Poznań, czy jednak coś w pobliżu. Bo ceny mnie kuszą a tak czy inaczej do pracy jeżdżę samochodem. Ktoś wspominał o osiedlu tygrysim w Robakowie. Sprawdziłam na stronie http://www.ardens.org.pl/ i wygląda ciekawie. Czy ktoś wie czy da się negocjować warunki? no żeby jeszcze taniej było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ronsonie jest opcja dni otwartych, która daje możliwość zadania właśnie takich pytań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi znajomi kupili mieszkanie od tego dewelopera: http://www.mpd.net.pl/. Może sprawdzisz jego ofertę. Na pewno warto zerknąć, może coś cię zainteresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy końcu roku zawsze jakies promo się pojawiają, z tego co wiem na grunwaldzie PBG erigo ma ostatnie mieszkania, więc licze może coś zejda z ceny, zobaczymy jak będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majki32
Polecam osiedle leśne w Czapurach. Fajne, zielone i rodzinne osiedle pod Poznaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyNameIsCeline
heh, miejsce na tygrysim się kurczy, ktoś się przyzna czy kupił? fociaki pliss :) no i czy negocjował w końcu, mysle ze nei ma co isc metdą jaka już była bo się deweloper wkurzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przeprowadziłam się do Poznania z Warszawy. Kompletnie nie znałam miasta, a musiałam szybko coś wynająć. Pomogła mi agencja nieruchomości: http://www.bonnowydom.pl/ Mają bardzo szeroką ofertę i są w stanie doradzić najlepsze rozwiązanie. Ja jestem bardzo zadowolona z ich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikołajsleep
Przeprowadziłem się z Wrocławia do Poznania i póki co wynajmuję apartament http://www.homeapartments.pl/. Jest fajnie, wygodnie i komfortowo (babcia mi pomaga finansowo;P), ale myślałem o tym aby wynająć gdzieś mieszkanie albo kupić.... Jakie osiedla najlepsze pod względem finansowym (tanie domy, mieszkania), spokoju, bezpieczeństwa i bliskiego dojazdu wszędzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda4000
Na tej stronie masz fajne nowe mieszkania http://masterminvest.pl Mój brat właśnie rozmyśla nad tym osiedlem bajkowym. Fajne mają układy te mieszkania, takie nowoczesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alex1982
Ładne jest podpoznańskie osiedle leśne czapury. z tego co się orientuje to ceny tam też korzystne całkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościuX
polecam poszukać na www.imperial-nieruchomosc**pl na pewno coś się znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rico_pń
zgadzam się z wcześniejszymi komentarzami, że najlepszą opinię na rynku ma w tej chwili Family House. Widziałem ich billboardy na mieście i takich cen za metr nie oferuje nikt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olek1985
Młodym polecam Koralik na Dębcu. Tylko radzę się pośpieszyć, bo ostatnie mieszkania tam zostały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franciszka34
a może stare miasto? Widziałam ostatnio tutaj przepiękne mieszkanko http://www.ihouse.pl/poznan/sprzedaz/mieszkanie , ja się w nim zakochałam ale niestety nie przeprowadzimy się jeszcze przez dwa lata wiec teraz mogę sobie tylko popatrzeć dopiero później wezmę się za konkretne szukanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem z poznania , poznanianka od urodzenia , powiem wam nie zadawajcie takich pytan na necie , macie tutaj same nachalne wpisy agencji biur , wszystkie miejsca podane to miejsca martwe gdzie nikt nie chce mieszkać , podają piątkowo gdzie każdy poznaniak wie że od piątkowa lepiej trzymac się z daleka ogrom kradzieży napadów itd kto o zdrowych zmysłach poleca takie miejsca ? śmierdzący cwany poznaniaczek jtóry chce upchnąc obcym co się da !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem z poznania , poznanianka od urodzenia , nie zadawajcie takich pytan na necie , macie tutaj same nachalne wpisy agencji biur , wszystkie miejsca podane to miejsca martwe gdzie nikt nie chce mieszkać , podają piątkowo gdzie każdy poznaniak wie że od piątkowa lepiej trzymac się z daleka ogrom kradzieży napadów itd kto o zdrowych zmysłach poleca takie miejsca ? śmierdzący cwany poznaniaczek jtóry chce upchnąc obcym co się da !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osiedla Na Skraju Lasu
Szanowni Państwo, wśród deweloperów i mieszkańców popularne stały się północne dzielnice Poznania – takie jak Piątkowo, Naramowice czy Umultowo. Lokalizacja ta pozwala swobodnie korzystać z miejskiej infrastruktury, ale też aktywnie wypoczywać z dala od spalin samochodowych i ulicznego gwaru. Z myślą o aktywnym trybie życia mieszkańców powstaje tam wiele inicjatyw, między innymi place rekreacji ruchowej z urządzeniami fitness typu outdoor. Znajdują się one w parku na osiedlu Bolesława Chrobrego oraz w Rezerwacie Przyrody „Żurawiniec”. Na terenie placów do dyspozycji mamy sprzęt treningowy niewiele różniący się od tego, który możemy znaleźć w profesjonalnych siłowniach. Mieszkańcy poznańskich Naramowic chętnie korzystają z siłowni na świeżym powietrzu. Ale to nie jedyne obiekty, które pomagają im dbać o swoje zdrowie i dobrą kondycję. Osiedla Na Skraju Lasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtek5445
Mi się bardzo podoba podpoznańskie Osiedle Leśne w Czapurach. Zielono, rodzinnie i dobry dojazd autem do centrum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nastepna reklama idioty , napisz jeszcze ze w godzinach 7-9 i 15 - 17 naramowice umultowo są nieprzejezdne , odcinek długości jednego przystanka autobusowego pokonuje się 20- 30 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michu40
moim zdaniem jak ktoś nie ma dużo kasy to najlepsza opcja to osiedle leśne w czapurach. dobry dojazd do centrum poznania, niska cena za metr i porządnie wykończone mieszkania. na dodatek osiedle cały czas się rozbudowuje a wraz z nim infrastruktura wkoło np. przedszkola, sklepy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie jestem na etapie załatwiania wszystkich formalności... mieszkanie z ogródkiem w programie MDM na osiedlu Tęczowym w Dachowej (około 15 minut od ronda Rataje więc mam szybki dojazd do pracy). Mieszkania wyglądają bardzo ładnie, widać że jest wysoki standard i cena nie jest wygórowana.Już nie mogę się doczekać kiedy tam zamieszkam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×