Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość sylwia_fikfik

Prezent dla młodej mamy??

Polecane posty

Gość sylwia_fikfik

Co kupić- coś dla mamy? czy może dla maleństwa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodziak_
Może jakiś drobiazg dla malucha i coś sympatycznego dla mamy - zobacz na www.badanga.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frędzelek z kokardką
młodzi rodzice przyjmą każdą ilość pieluch - potrzebne i niezbyt tanie, schodzą w każdej ilosci, do tego ciuszek czy grzechotka. Jeśli chcesz sprawić prezent i mamie kup jej jakiś kosmetyk - dobry krem, czy peeling, a jak masz więcej kasy, to możesz zainwestować w pakiet w salonie kosmetycznym dla młodych mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam nicka
gdy urodzila moja znajoma dla jej syna przynioslam zabawki , kosmetyki, ubrania a dla niej bukiet roz :D byla bardzo zadowolona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werciokiercio
ja zawsze mlodej mamie kupowalam jakis zestaw kosmetykow, a dziecku zastaw butelek z AVENTA ;) do tej pory wiele kolezanek ich uzywa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarminka
Najlepiej pomyśleć nad prezentem, który będzie i dla maleństwa i dla mamy :) ja np. ostatnio zrobiłam swojej przyjaciółce fotoksiążkę wzorując się na tej http://fotobistro.pl/dziewiec-miesiecy pozbierałam jej zdjęcia zrobione w czasie ciąży i synka po urodzeniu :) prezent wyszedł fantastycznie. Sama bym chciała taki kiedyś dostać jak już zostanę mamą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaa65654545
do frędzelka bez przesady z pieluchami , pieluchy zuzyja i nic nie zostanie od Ciebie :_) nie lepiej jakas fajna zabawke albo misia czy przytulanke ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VikMag
Wszyscy najczęściej kupują coś dla maleństwa. A można kupić na przykład gryzak dla malucha, który jest jednocześnie biżuterią dla mamy (http://www.gumigem.pl). Na pewno mama będzie mile zaskoczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baska_wlkp
Ja siostrze kupiłam termometr bezdotykowy z Microlife i chwaliła sobie ten prezent. Przydaje się nie tylko podczas choroby bo można nim też mierzyć temperaturę wody do kąpieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samoha
Pewnie młoda mama by się ucieszyła z jakieś prezentu w formie delikatnej biżuterii. Ja swojej koleżance kupiłam przewieszkę w kształcie serduszka z my way jewellelry to mnie wycałowała, ze do dziś mam jej tę radość w oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc joanna
Moja siostra dostala ode mnie zlota bransoletke,na która chorowala od dawna,siostrzenica równiez dostala prezent od nas -lózeczko z kompletem poscieli,ochraniaczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem młodą mamą i ostatnio dostałam poduszkę do karmienia od przyjaciółki. Bardzo się ucieszyłam, to prezent i dla mamy i dla malucha. Tu masz przykładową http://www.arena.pl/poduszka-do-karmienia-to-idealna-pomoc-w-karmieniu-piersia-oraz-butelka-rogal-sedziszow-mlp,632765.html Tylko nie kupuj ubranek bo tego każda mama dostaje mnóstwo! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoachimSzczęśliwyTatuś
U nas jest taka tradycja, że jak kobieta urodzi dziecko, to mąż czy tam ojciec dziecka kupuje jej pierścionek. No i kupiłem taki z symbolem nieskończoności z My Way Jewellery, chyba dobrze napisałem, tak mi się skojarzyło z wieczną miłością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup tej MAMIE coś dla siebie - kosmetyk,ciuch. Dobrze Ci radze, wszystko nie kreci się wokół dziecka,ona chce się czuć nadal kobietą....kup jej cudne perfumy ;) a coś dla dziecka swoją drogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_Poznan
Ja polecam zakup czegoś dla dziecka, co może przydać się również mamie :) Ja kupiłam dla przyjaciółki termometr bezdotykowy Microlife, poza normalnym przeznaczeniem do pomiaru temperatury ciała można nim jeszcze mierzyć temperaturę wody i mleka, co przy niemowlaku jest bardzo ważne. Koleżanka do tej pory wspomina jak wiele jej to ułatwiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mamy coś dla niej, może jakąś fajną książkę, biżuteria też może być. U nas zawsze dawaliśmy sobie wśród znajomych ubranka i grzechotkę, może i ma się ich dużo, ale do tej pory wspominam co od kogo dostałam a ubieram w te ubranka już kolejne dziecko. Mi podobają się ubranka SANETTA i ucieszyłabym się z takiego prezentu: http://buy4kids.pl/sanetta-biale-body-z-krotkim-rekawem.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuczka
jak dla maluszka to najlepiej zapytać jego mamy :) przed urodzeniem na pewno rodzice zebrali spory zapas różnych rzeczy dla dziecka. Prezentem dla młodej mamy może być np. zaproszenie na jakieś wyjście do kina/teatru czy nawet na kawę, ewentualnie może książka, jeśli będzie miała czas czytać przy małym dziecku ;) albo kosmetyk, teraz coraz popularniejsze są takie naturalne, ja swojej siostrze niedawno kupiłam balsam nawilżający z Clochee, widziałam gdzieś reklamę w gazecie. Najważniejsze, żeby spędzać czas z młodą mamą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic sie nie da to sie zdarza na spoko :) www.youtube.com/watch?v=fM3i2-hdbiQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za zycie kobieta z c**y wytrula bachpra no i otracila wolnosc i siebie i nawet prezentu nie dostanie tylko p[ieluchy na sranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli lubi książki to polecam zestaw dobrych czytadeł w jej tematyce, może czytać przy karmieniu jak ja, najwięcej książek w swoim życiu przeczytałam podczas karmienia piersią, jedną a nawet dwie na tydzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oferujemy komplety oraz wyprawki dla chłopców i dziewczyn,wszelkiego rodzaju bieliznę dziecięcą, pajace, bluzki, body. Polecamy również artykuły do snu (różne śpiworki i kocyki) oraz do kąpieli, a także duże kolekcje czapeczek, swetrów i dresów dziecięcych. Mamy nadzieję, że kiddostate okaże się „Państwa sklepem”, dlatego serdecznie zapraszamy www.kiddostate.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danka P
Najlepiej coś i dla mamy i dla dziecka, żeby nie było że tylko jedna osoba ma swoje święto - trzeba uczcic powrot do domy obojga :-) my zawsze dla mamy kwiaty a dla dzieci wyprawkę jakąś - np chicco z toys'r'us - mają nową gazetkę tam na przedostatniej stronie gdzies jest - dzieciak i tak się bedzie cieszyc ;-) http://toysrus.pl/tru-promocje/1400580460

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o my też już gazetkę ogladaliśmy z Małą - sporo jest fajnych rzeczy a rzeczy chicco bardzo polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janinka45
Dal młodej mamy to odpowiednim prezentem będzie wyśmienitą kawa .Przecież one nigdy nie są wypoczęte to chociaż filiżanka dobrej kawy podniesie ją na nogi .Ostatnio czytałam że ta kawa ma wyjątkowy smak http://www.coffeedesk.pl/product/265/Arcaffe-Roma myślę że z takiego prezentu będzie zadowolona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astralka333
wydaje mi się, że jakieś śliczne kolczyki albo bransoletka z kamieni szlachetnych jest dobrym pomysłem, zawsze to okazja dla młodej mamy by poczuć się kobieco :) zerknij na stronę sklepu jubilea.pl może coś Ci wpadnie w oko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej połączyć i kupić drobiazg dla mamy i maleństwa… ja swojej koleżance kupiłam grzechotki dla córci, a dla mamy książkę i ulubione łakocie ( śliwki w czekoladzie) od http://e-slodycze.eu/pl/p/Sliwki-w-czekoladzie/76 akurat te jej smakują najbardziej. Nie ma co się zastanawiać co wypada kupować i za ile. Liczy się gest. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arina30
Każdej młodej mamie przyda się coś do ubrania, a sama ma niewiele czasu na zakupy, ponieważ idą chłodniejsze dni możesz kupić np taką bluzę do karmienia mamatu.pl/odziez-ulatwiajaca-karmienie-26 która i później się przyda :) jako zwykła bluza sportowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czerpię świetne pomysły na prezenty świąteczne oraz inne okazje ze strony allinside.pl. Ostatnio kupiłam tam sukienkę dla siostry oraz biżuterię dla mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorianka
zobacz sobie https://lespetits.pl/ ja całkiem niedawno odkryłam ten sklep i jestem zadowolona,kupiłam na razie dwie rzeczy walizkę dla dziecka i przewijak dla drugiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×