Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość sylwia_fikfik

Prezent dla młodej mamy??

Polecane posty

Gość nana

a np żelazko od Brauna, albo blender?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil
Dnia 30.03.2019 o 14:30, Gość toto napisał:

też mam blender od nich i super jest

Dobra firma, dobry blender, tylko póki co nie mam na to kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antonine

Jak dla mnie bardzo fajnym i nieco uniwersalnym prezentem w tym przypadku byłby jakies buty najlepiej z najnowszej wiosennej kolekcji. Zobacz - na BucikSklep.pl , ja tam zawsze kupuje takie prezenty, gdyż kocham buty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efsane

Moim zdaniem idealnym prezentem w tej okazji byłby jakies perfumy - bardzo fajny wybór takowych jest w sklepie - Testerownia24h.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ezekiella_3

Na pewno bardzo przydatnym prezentem i pożądanym byłyby pieluchy, ja zwykle dla swojego dziecka kupuje z allegro, bardzo korzystne aukcje, szybką dostawę i wysoką jakość mają te kupowane od - COCCODRILLO1983

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Młodym rodzicom przyda się coś, co da im pewność, że w łóżeczku ich maluszek jest bezpieczny i jest mu wygodnie. Polecam przejrzeć sobie stronę Supelkowelove: https://supelkowelove.pl/pl/content/4-o-nas Zajmują się produkcją ochraniaczy i poduszek do łóżeczek, które są w 100% bezpieczne dla niemowląt, są miękkie i przepięknie się prezentują. Na pewno się przydadzą, a w dodatku będą stanowiły świetną ozdobę dziecięcego pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dobrym guście jest podarować biżuterię. Najlepiej złotą.

Jeśli Cie nie stać no to wiadomo kombinuj inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie spoko pomysłem, ale dla maleństwa jest kupienie porządnego inhalatora, nie każdy o nim pomyśli, a tłokowy inhalator przyda się prędzej czy później, z mojego doświadczenia dobre są od haxe, fajny z rączką jest.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno pieluchy - tego na początku nigdy nie jest dosyć. Także każda młoda mama zawsze cieszy się z takiego prezentu, tylko warto zapytać jakich pieluch maluch używa, bo na niektóre czasami może mieć uczulenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co będzie najlepszym prezentem? Zaproponuj jej, że chociaż przez godzinę zajmiesz się maluchem. Ona niech się zdrzemnie i trochę odpocznie. Będzie Ci bardziej wdzięczna niż jakbyś jej kupiła nie wiadomo jakie skarby 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×