Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość sylwia_fikfik

Prezent dla młodej mamy??

Polecane posty

Gość amelka78
Takiej młodej mamie można jeszcze kupić np. nawilżacz powietrza. Przy maluszku na pewno się przyda. Takie praktyczne prezenty są najlepsze. Wiem, że w http://www.bonecopolska.pl/ mają solidne i w niskich cenach. Taka moja rada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2majamajka
pytanie czy to prezent dla mamy czy dla dziecka... ja zawsze wychodzę z założenia, że młodej mamie należy się jakis miły upominek typowo kobiecy, nie coś przydatnego do domu. Siostra jak niedawno urodziła to dostała ode mnie http://www.neonail.pl/bestsellery/5028-zestaw-starter-set-neonail-z-lampa-9-w.html i powiedziała, ze to jedyny prezent typowo dla niej jaki dostała. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marikka_23
na sferis.pl wczoraj widziałam zakładkę poświęconą dzieciaczkom, ale nie umiem znów w to wejść :< może tam coś znajdziesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam, że młodej mamie należy się prezent typowo dla niej. Do dziecka ma ona na pewno wszystko pokupowane, więc kupowanie 7 butelki czy 5 smoczka może być mało praktyczne. A mamie należy się relaks, odpoczynek, czy zadbanie o siebie. W domu nie zawsze jest na to czas i sposobność, więc idealnym upominkiem jest karta upominkowa na zabieg, czy to na twarz, czy ciało. Ja coś takiego kupiłam mojej siostrze pod choinkę - http://www.esteti-med.pl/zrob-prezent-bliskiej-osobie/. Wiem, że sama nie mogła się zmobilizować po urodzeniu syna do zadbania o siebie, a to będzie dobry bodziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyrko_Sz
ja od męża dostalam Indiane. swietny pomysl, bo narzekalam ze przytylam w ciazy itp... wiec zainwestowal i to byla najlepsza inwestycja w jego zyciu hehe :D a niestety wszyscy kupuja tylko dzieciakom, a o mamach zapoiminaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anakonda_88
Pyrko_Sz - a co to jest Indiana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majkelsonowka
anakonda_89 - rower, fajny polski rower, czesto sa wyprzedaze, naprawde warto wyhaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MlodaMamma
ja ostatnio w media expert kupilam sobie oczyszczacz do powietrza, bo mieszkam w krakowie, a moje dzieciatko caly czas kaszlalo. i teraz nie kaszle, spi lepiej. dzieki temu ja tez ;) wiec jak mozna dac mlodej matce cos, co sprawi ze bedzie bardziej wyspana, to polecam...mimo ze brzmi malo romantycznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goffi
myślę, że jakiś drobny prezent i dla mamy i dla maluszka:) zerknij sobie na more4kids.pl tam mają naprawdę tanie akcesoria i zabawki dla dzieci, dodatkowo przy większym zamówieniu możesz odebrać paczkę za darmo w sferisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno byłaby przeszczęśliwa z nowego telefonu :) Ja wygrałam w konkursie Iphona 7 tutaj do niego link: http://tyi4.pl/r/GX1GX1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina Kowalska
Czemu nie sprezentować czegoś i mamie i dziecku? Koleżance, która niedawno urodziła córeczkę zamówiłam komplet biżuterii od 4 Seasons Jewelry, mama i córa dostały takie same, piękne bransoletki, a wszystko zrobione z mleka matki- świetna sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wira
Ostatnio odwiedziłam swoja przyjaciółka która kilka dni wcześniej urodziła śliczna córeczkę, dla maleństwa zamówiłam piękna pościel na sferis.pl a mamusi przygotowałam pyszny obiadek dla matek karmiących :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszy prezent jaki ja dostałam po urodzeniu się córki to blender, wtedy myślałam po ci mi ten panasonic, ani ja nie jem papek ani maluch, ale jak się okazało- to niezbędne narzędzie każdej młodej mamy w kuchni, i przydaje się szybciej niż nam się wydaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym pomyślała o jakiejś małej lampce do postawienia w pobliżu łóżeczka, np. z dodatkową opcją zmiany kolorów. Taką przykładowo widziałam w mlamp. Czasami dzieci boją się ciemności i takie rozwiązanie chyba jest okej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gera
Zgadzam się blender to świetne urządzenie, doceniłam to dopiero jak urodziłam synka:) ale musiałam zainwestować w lepszy model bo wcześniej miałam zwykły mpm i niestety nie dawał rady, zamówiłam sobie blender braun na sferis.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio w sferisie zamawiałam bujaczek dla maleństwa a mamie proponuje jakąs biżuterie zeby miała pamiątkę i potrzuła się kobieco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mameme
Myślę, że młoda mama będzie zachwycona rzeczą dla maluszka. Taki dzieciaczek szybko rośnie i może warto kupić body lub pajacyk w większym rozmiarze by miał na za jakiś czas? Ta polska firma https://www.gluck.pl/pajace-311 wydaje się bardzo wporządku i myślę, że każdy rodzic znajdzie tam coś ciekawego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allinna
Dla maluszka jakąś fajna mate do zabawy, huśtawkę , mamie to sprawi największy prezent, znajdzie trochę czasu dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

Dla świeżej mamy i dla maluszka polecam metryczkę jest to świetna pamiątka na lata. Sama taką dostałam i wygląda świetnie na ścianie. 

Polecam stronę: www.mylittlebaby.pl 

Moja metryczka właśnie na tej stronie została zakupiona 🙂

Pozdrawiam 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina

Hmmm, ja na przykład jak urodziłam to dostałam sporo prezentów od rodziny. Ale zdecydowanie najprzydatniejszy był Xblitz Baby Monitor  - to niania elektroniczna z kamerą 🙂 i naprawdę jej dużo uzywam, teraz nawet przy drugim dziecku ciągle z niej korzystam. Także w kierunku takich prezentów idźcie bo są super praktyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.03.2014 o 00:53, Gość gość napisał:

Kup tej MAMIE coś dla siebie - kosmetyk,ciuch. Dobrze Ci radze, wszystko nie kreci się wokół dziecka,ona chce się czuć nadal kobietą....kup jej cudne perfumy ;) a coś dla dziecka swoją drogą.

Dokładnie o tym samym pomyślałam, czytając same odpowiedzi o pieluchach i termometrach :D Biżuteria to fajny pomysł. https://www.bizuteriapiotrowski.pl/ Pamiętam, że tutaj kiedyś mieli wisiorki w kształcie małych stópek, chyba urocza pamiątka. Lub kup jakąś klasyczną bransoletkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krytelinc

Jeśli prezent ma być dla młodej mamy, to najlepiej coś konkretnie dla niej - jakieś kosmetyki, moze voucher do SPA lub bon na masaż dla młodej mamy

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sywla

Moim zdaniem świetnie sprawdziłyby się w tym przypadku jakieś buty - najlepiej te z nowych wiosennych kolekcji. Bardzo fajne ostatnio widziałam w butiku online - BucikSklep.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toto
Dnia 29.01.2019 o 17:32, Gość mamcia napisał:

Blender do miksowania zupek i takie tam, dla malucha. Sama jestem młoda mamą, więc wiem, że to bardzy praktyczny prezent. Ja używam tego https://www2.braunhousehold.com/pl-pl/products/przygotowywanie-posilkow/blendery-reczne/multiquick-9 już kilka miesięcy i na prawdę się sprawdza

też mam blender od nich i super jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×