Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość laandrynkowa mija

Co zonaci mysla o swoich kochankach i ani slowa o moderatorach:-)

Polecane posty

Widzicie :) landrynkowa już wie dlaczego. To tylko potwierdza moje słowa :) Kobieta spotykając się z kochankiem dokonuje wyboru - i wybiera jego, kochanka. Nie musi - ale chce. Ludzie spotykają się, mieszkają, żyją, tworzą rodziny z innymi ludźmi z różnych powodów - dzieci, kredyty, przyzwyczajenie, obawa przed samotnością. Ale spotkania kochanków pozbawione są tych uwarunkowań, dlatego są takie "czyste". I są pomimo wszystkiego - małżonków, dzieci, braku perspektyw na przyszłość takiego związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie czyste ??? :-D Sa jedne z brudniejszych . Okupione klamstwem , oszustwem , lzami . Wielu kochankow ma z***bistego kaca moralnego po powrocie do domu . Wiedza ze zle robia , chcieliby skonczyc , ale nie potrafia , bo sa uzalenieni i brna w to dalej. Tyle. Ech z ciebie typowa kochanka . Za duzo romansidel czytasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z twojej strony to jest czyste uczucie , bo go kochasz . Idziesz do lozka z milosci .Ale to jest czyste tylko z twojej strony .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mogę prosić o numeracje gość1 i gość2 ponieważ się gubię .? Ja teraz będę trochę słuchał,czytał o czym mówicie a później się wypowiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ja właśnie piszę o kochankach i o ich uczuciach. Nie mówię, że tak jest w każdym przypadku, ale w wielu. A żonaci sobie z tego w większości nie zdają sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akweo Ok, wykreślam słowo "bezinteresownie" z mojego pierwszego posta. Pozostaje czyste, prawdziwe jak niczyje inne uczucie. xxx wiec skoro takie czyste i wspaniałe czemu tylko tymczasowe?:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej cukierek:-) Hej v34:-) Nie zawsze tymczasowe.Przeciez czasem taka kochanka i zonaty zostaja para pomimo przecownosci losu jeśli naprawdę się kochaja. Ale jak widac w temacie raczej zadko.Czesciej takie uklady oparte sa na przyjazni,seksie.Nie ma w nich milosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
landrynkowa wiec nie ma co do nich dorabiac teorii :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby każdy robił rachunek zysków i strat, nie byłoby kochanków :) nieprawdaż, v34?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtedy byli by kochankowie ale na bardzo klarownych i jasnych zasadach:classic_cool: zapewne mało by w to pakowało sie kobiet;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy status związku pt. "narzeczeństwo" oznacza, że ma się krótki staż związku? Tłumaczyć się tutaj nie muszę nikomu przecież :) O ocenę też nie prosiłam. Mam swoje powody dla których prowadzę takie a nie inne życie i już. x Cukierek Nie wyszły Ci kalkulacje, nie mam 20 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech was nic nie wstrzymuje
najbrudniejsza miłość jaka moze być,zonaty facet świadomie krzywdzi swoją rodzinę a bezczelna kochanka wlazi mu do rozporka bez skrupułów nie wszystkie kochanki kochaja,sa samotne,pazerne na forsę-czyli interesowne i gdzie tu miłość? podpowiadam zdradzanym zonom/męzom___________nie żałujcie na detektywa i będzie po sprawie,idzcie na całość,byle suka nie może grasowac w waszym małżeństwie,niech otoczenie wie ,kto jest jego szmatą i jakiego macie męża zdemaskujcie i nie kryjcie ich,mówcie na lewo i prawo jak ścierwa rujnują wam rodzinę nie ukrywajcie faktow,to nie zdradzani maja sie wstydzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
landryna !... gUpia jestes czy udajesz ????... i co na to lekarze ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deetektyw gadzet
czekam na zgłoszenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech was nic nie wstrzymuje
kochanka ma partnera ,a on partnerke i to dopiero k*******o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech was nic nie wstrzymuje Tylko ze zdradzani nie zawsze podejrzewaja zdrade i maja o niej pojecie.Czasem latami nie wie się co robi malzonek bo ten umie się swietnie kamuflowac. No i znam sporo przypadkow ze gdy zona dowiaduje się ze maz ma kochanke nadal z nim jest Ja się bron Boze niw chce usprawiedliwiac czy wybielac ale nie sadzisz ze zrzucanie winy wylacznie na kochanke"bo pcha się do rozporka zonatego" jest slepym stereotypem? Ja uwazam ze moj"M"jest w tej sytuacji tak samo winny jak ja bo ja nie jestem typem kobiety ktora poluje na zoonatych bo ja to kreci i perfidnie wpieprza się w czyjas sielanke malzenska. Ale na ten temat było już chyba wszystko przezemnie powiedziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie zastanawia jedno
co żonaci myślą o tym, że ich kochanki mają innych kochanków i rano kochaja sie z nimi, a po poludniu z kochankiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonatym to nie przeszkadza, że
rano kochaja się z kochanką, a po poludniu ona kocha sie z kimś innym, a na weekend też być może ma innego, a mowi, ze kocha tylko jego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja akurat jestem wierna mojemu kochankowi:-) On w zupelnosci zaspakaja moje potrzeby seksualne więc nie szukam gdzie indziej ani wiecej. A jeśli poznam kogos dla siebie waznego?Zerwe z kochankiem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Polsce wszyscy dymają na boku i nie wiedza co z dziecmi zrobić...a i majątkiem szkoda sie dzielci ,wiec sex z kims innym a reszta razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×